Manolesiai.lt

Pirmas puslapis / Kontaktiniai lęšiai/2 savaičių lęšiai/Acuvue Oasys

Acuvue Oasys

Acuvue Oasys

Produkto įvertinimas:

Gamintojas: Johnson & Johnson

 • Lęšių tipas: 2-4 savaičių naudojimo trukmės.
 • Pakuotėje: Kartoninėje pakuotėje 6 lęšiai.
 • Pristatymas: 1-2 darbo dienos visoje Lietuvoje.
 • Nuolaidos: Perkant daugiau, vieneto kaina mažesnė!
Kairė akis (OS)

5,00€

/ 17,26 Lt
Dešinė akis (OD)

5,00€

/ 17,26 Lt
Pirkti

Sumažinta kaina! Sumažinta Acuvue Oasys kontaktinių lęšių kaina! 6 lęšių pakuotė dabar €19,80 (buvo 22,80).

*Pagalba užsakant

Jei regėjimas akyse sutampa, nuimkite varnelę nuo kairė/dešinė akis. Pirkdami vieną bendrą rinkinį sutaupysite daugiau. Kontaktiniai lęšiai savo forma vienodi tiek kairei, tiek dešinei akims.

Nemokamas atsiėmimas

Manolęšiai.lt parduotuvėje
Jogailos g. 4, Vilnius.
Centro pasažas, 1 a. žemėlapis »
(rezervuoti prekes 8 616 58550)

Siuntų terminaluose
LP Express ir Omniva (Post24) paštomatuose 41 mieste, visoje Lietuvoje plačiau »

Pristatymas į namus

Acuvue Oasys - silikoniniai hidrogeliniai kontaktiniai lęšiai su HYDRACLEAR PLUS technologija. Naujosios kartos technologija užtikrina ypatingą komfortą ir gerą regą nuo ryto iki vakaro. Acuvue Oasys lęšiai nepralaidūs ultravioletiniams UVA ir UVB spinduliams. Naujausių technologijų pažangos dėka šiuose lęšiuose puikiai subalansuotos anksčiau nesuderinamos lęšių savybės: ypatingai aukštas deguonies laidumas, medžiagos minkštumas, atsparumas apnašoms. Tai užtikrina ilgalaikį komfortą netgi nepalankioje aplinkoje. Skaičiukų 1 2 3 indikatorius,  esantis lęšio vidiniame paviršiuje, palengvina lęšio įdėjimą ir išėmimą.

Acuvue Oasys lęšiai skirti žmonėms:
* Dirbantiems nepalankioje aplinkoje ir jaučiantiems akių sausumą.
* Ilgai dirbantiems kompiuteriu.
* Norintiems lęšius nešioti ilgiau (su lęšiais galima miegoti iki 6 parų).
* Norintiems aukščiausio komforto.

Manolęšiai.lt garantuoja, kad Acuvue Oasys kontaktiniai lęšiai bus lygiai tokie, kokius nurodė Jūsų akių gydytojas ir kokius iki šiol pirkote optikoje. Acuvue Oasys lęšius mūsų parduotuvei tiekia įgaliotas Johnson & Johnson platintojas Lietuvoje.

 • Bazinė kreivė: 8.4 (norėdami užsakyti 8.8 BC, nurodykite tai skiltyje "Papildoma informacija apie prekių užsakymą ir pristatymą").
 • Diametras: 14.0 mm.
 • Vandens kiekis: 38 %.
 • Deguonies pralaidumas: 147 Dk/t.
 • Pagaminimo medžiaga: senofilcon A.
 • Medžiagos tipas: silikonas-hidrogelis.
 • Kartoninėje pakuotėje: 6 kontaktiniai lęšiai. Užsakius mažesnį kiekį, lęšius pristatysime be kartoninio įpakavimo.
 • Nešiojimo režimas: 2-4 savaitės. Dažnas lęšių nešiotojas Acuvue Oasys lęšius įpratęs keisti kas mėnesį, taip pat ir optikose Oasys lęšiams neretai priskiriamas mėnesinis keitimo rėžimas. Gamintojai Acuvue Oasys lęšius rekomenduoja keisti kas dvi savaites. Leidus akių gydytojui su Acuvue Oasys lęšiais galima miegoti iki 6 parų jų neišsiimant.
Dovilė S
2019-06-25

Nerekomenduoju

Visada perku šiuos lęšius, ne pirmi metai. Tačiau dabar kokybė tokia prasta, kad baisu rinktis net ir kitą variantą. Lęšiai plyšta, limpa, diskomfortas akyse. Būna brokuotų, arba liejasi akyse, reikia po 5 dienų išmesti.

  Ingrida T
  2019-06-14

  Rekomenduoju

  Nešioju šiuos lęšius ir tuo pačiu perku iš čia jau 5-erius metus, kokybė visada buvo ir yra aukšta.

   Manolęšiai.lt
   2019-03-26

   Atsakymas iš Manolęšiai.lt

   Lina, Acuvue Oasys lęšių tiekėjai yra išlikę tie patys, su jais bendraujame nuo 2009 metų. Tai yra vieninteliai ir oficialūs produkto platintojai Lietuvoje. Acuvue Oasys lęšių importuotoją galite matyti nurodyti ir ant kartoninės pakuotės.

    Evaldas M
    2019-03-26

    Nerekomenduoju

    Nešiojau Biofinity lęšius, nusprendžiau kažką naujo pamėginti.
    Pameginau vieną diena ir išmečiau.
    bandant įsidėti lęšiai lengvai sulimpa. Įsidėjus lęšius komfortas buvo prastas, po dienos išmesta

     Lina
     2019-03-25

     susigluminau

     Sveiki, pirkdavau visada sios lesius, buvau patenkinta. Dabar atejo laikas vel pirkti, bet pasimeciau...tiek blogu atsiliepimu. Negali buti jie nepagristi. Pakeitet lesiu tiekeja?

      Fausta J
      2019-03-18

      Rekomenduoju

      Siuos lesius nesioju jau apie 5-erius metus. Acuvue tikrai puikus kainos ir kokybes santykis. Dazniausiai siuos lesius perku sioje svetaineje. Gaila, kad sikart vienas lesis atejo brokuotas, liejasi akyse

       Manolęšiai.lt
       2019-03-07

       Atsakymas iš Manolęšiai.lt

       Vilmantai, nemalonu, kad patirtis dėvint Acuvue Oasys kontaktinius lęšius nuvilia. Šiuo atveju siūlytume išmėginti ir kitų gamintojų produktus. Mūsų pirkėjai taip pat dažnai renkasi CooperVision gamintojų Biofinity ir Avaira mėnesinius lęšius, o taip pat Alcon gamintojų Air Opitx HydraGlyde.

       Kita alternatyva yra pereiti prie vienadienių lęšių, kurių kaina yra kiek didesnė, tačiau kartu yra ir svarbių privalumų - kas diena šviežia, nauja lęšių porą, nereikia valomojo tirpalo, mažiausia komplikacijų tikimybė.

       Pačius Acuvue Oasys lęšius mūsų parduotuvei tiekia oficialus šio produkto platintojas Lietuvoje įmonė UAB Kavita. Tai vieninteliai gamintojų patvirtinti atstovai mūsų šalyje. Produkto importuotoją visuomet galite matyti nurodytą ir ant kartoninės lęšių pakuotės.

        Vilmantas T
        2019-03-06

        Nerekomenduoju

        Paskutiniais metais lęšių kokybė tikrai suprastėjo, pirkdavau šiuos vis tikėdamasis, kad galbūt buvo mano kaltė blogai įsidedant ar jau akys jų nebepriima. Iš 6 vnt. pakuotės vieną kažkurią porą reikia keisti kas kelios dienos ieškant kurie bus patogūs.
        Nesakau kad visa pakuotė jų yra prastos kokybės, bet anksčiau to tikrai nepasitaikydavo. Turiu įtarimą, kad galbūt Jūsų tiekėjai prekiauja kinietiškomis "padielkomis" ko pasekoje Jūs prarandate pirkėjų pasitikėjimą.

         Manolęšiai.lt
         2019-02-21

         Atsakymas iš Manolęšiai.lt

         Evelina, dėl diskomforto dėvint kontaktinius lęšius nereikėtų skubėti nuteisti pačio lęšio. Vienais kartais tai gali būti lęšio problema, kitais kartais didesnis akių sausumas, nuovargis, besikeičianti akių sveikata. Kartais tai gali būti ir akių priminimas skirti joms daugiau dėmesio, kur šių signalų nereikėtų ignoruoti.

         Vadovautis vien produkto atsiliepimais nėra visai teisinga, nes Acuvue Oasys yra populiariausi kontaktiniai lęšiai Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Per mėnesį Manolesiai.lt parduodame virš 2000 Oasys lęšių porų, tad natūralu, kad iš didelio lęšių nešiotojų skaičiaus visokių patirčių pasitaiko. Dažnai teigiamos patirtys lieka neišsakytos, o susidūrus su diskomforto atvejais tam ieškome priežasčių ir atsakymų.

         Geriausiai būtų jei kylančias abejones dėl produkto kokybės ir komforto mažėjimo aptartumėte su akių gydytoju. Šiai konsultacijai galite užsirašyti ir pas mūsų optometrininkes Vilniuje.

          Evelina B
          2019-02-18

          Suprastėjo kokybė

          Maniau, kad dėl įtempto darbo prie kompiuterio ar dėl sauso biuro oro peršti, dirgina akis. Atrodo, kad žvyro pripilta. Paskaičiusi komentarus supratau, kad tiesiog suprastėjo lęšių kokybė.

           Manolęšiai.lt
           2019-02-13

           Atsakymas iš Manolęšiai.lt

           Nina, nesmagu dėl Jūsų patirties dėvint Acuvue Oasys lęšius. Šio produkto tiekėją galite matyti nurodytą ant lęšių kartoninio įpakavimo. Mūsų parduodamų lęšių atveju tai yra įmonė UAB Kavita, vienintelis oficialus Acuvue Oasys lęšių didmenininkas Lietuvoje.

           Tiek mūsų parduotuvę, tiek didžiuosius optkos tinklus, Acuvue Oasys lęšiai pasiekia tuo pačiu keliu, todėl norime tikėti, kad bloga patirtis dėvint lęšius buvo tik nemalonus atsitiktinumas.

           Kuomet sekantį kartą pirksite Acuvue Oasys kontaktinius lęšius, atkreipkite dėmesį į gaminio importuotoją, nurodytą ant lęšių dėžutės, tokiu būdu galėsite palyginti skirtingų pardavėjų lęšių kilmę.

           Taip pat kilus įtarimams dėl lęšių kokybės visuomet kviečiame informuoti mus el. paštu, ir šiuo klausimu susisieksime su gaminio atstovais. Dažnais atvejais yra naudinga apsilankyti ir pas savo akių gydytoją. Pasikeitęs komfortas dėvint lęšius ne retai būna ne tik gaminio, bet ir pačio organizmo, pasikeitusios akių reakcijos į produktą rezultatas. Akių gydytojai tokais atvejais rekomenduoja kartu su lęšiais naudoti ir akių lašus, ar pakeisti juos kitų gamintojų produktais. Konsultacijai dėl kontaktinių lęšių galite užsiregistruoti ir pas mūsų optometrininkes, bendruoju mūsų telefonu ar el. paštu.

            Nina B
            2019-02-07

            Nina

            Sveiki rašiau jums komentara 2017m.spalio mėn.Žadėjau parašyti atsiliepimus,tad praėjus nemažam laiko tarpo vel rašau.Kadangi norėjau paeksperimentuoti užsisakius lęšius iš kitos parduotuves,na viskas buvo gerai.Ir pirkdavau lęšius optikos parduotuvėse irgi nusiskundimų neturiu.Tai žinokit kila įtarimas kad gal pas jus tikrai nekokybiškos prekės,ir labai idomu kur jus juos gaunate,be to labai daug yra nusiskundimų nejaugi negalima kažką pakeisti net nežinau. Man db.reikia lęšių norėčiau pas jus įsigyti bet bijau,na stebėsiu komentarus jai ateityje pasikeis padetis tai vėl pirksiu pas jus.Aišku puikus aptarnavimas greitai pristato prekes bei visada gauni dovanėlę,gaila kad prekes prarado kokybe.

             IEVA P
             2018-10-11

             suprastėjo

             Neapsisprendžiu ką daryti, ar dar bandyti pirkti šiuos lęšius. Labai suprastėjusi kokybė. Man reikalingi kuo plonesni lęšiai, nes akyse labai jaučiasi, tačiau šie - dabar pasitaiko dažnai brokuoti, tiesiog nusibodo terliotis ir prašyti, kad pakeistų ar bandyti įrodyti, kad jie brokuoti, nes nuotraukoje tai to broko nesimato... Man patinka Jūsų parduotuvė, prašau raskite šiems lęšiams alternatyvą ar darykite kažką dėl broko.

              Karolina Š
              2018-10-08

              Rekomenduoju

              Daug metų juos naudoju ir nepastebėjau,kad būtų suprastėjusi kokybė. Gerai nešiojasi, nei karto nebuvo suplyšę ar iškritę iš akies.

               Merūnas G
               2018-09-24

               Nesioju siuos lesius 15 metu ir viskas su jais gerai ;)

               Rekmenduoju, jau ilga laika nesioju ir jokiu problemu jeigu tik nepernesioji.
               Del plysimu tikrai neturiu priekaistu. Is mano lesiai perku nuo 2013 metu.

               • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
               Gintarė K
               2018-09-18

               Suprastėjusi produkto kokybė bendrai

               Lęšius nešioju 10 metų, pradėjau nuo Acuvue Oasys. Bet paskutinius metus su šiais lęšiais kažkas atsitiko - nebesvarbu kur perku, kokybė labai labai prasta. Plyšinėja gabalais po savaitės nešiojimo, trūkinėja , peršti ir panašiai. ir matau, kad aš ne vienintelė kuri turi nusiskundimų... matyt reikės keisti prekę.

                andrius k
                2018-08-06

                Lešiai patogūs, bet nepatvarūs

                Šituos lešius perku jau antrą kartą, jie labai patogūs net nesijaučia kad jie yra įdėti, bet kartais nežinau kodėl jie po dienos arba dviejų kažkaip suplyšta, kartais lešio šonas, o dabar visai neseniai kelionėje jie man suplyšo abiejų akių per vidurį. Iš pradžių nesupratau kodėl man peršti akis, tik išėmus pamačiau kad jie kaip nekeista abudu suplyšo. Pirkau antrą kartą, nes man patiko jų komfortas, bet nežinau ar jie buvo brokuoti ar ką. Lešius nešioju ne vienus metus ir su jais labai atsargiai elgiuosi.

                 Aiste V
                 2018-07-02

                 Nerekomenduoju

                 Aš taip pat turėjau nemalonią patirtį su šiais lęšiais, nusipirkau 3 poras pabandyti, bet jau po savaitės nešiojimo akys pasidarė jautrios, raudonos. Pakeitus naujais lęšiais kaip ir kelias dienas viskas gerai, kol vėl pasikartoja tie patys simptomai. Trečią porą metu lauk, nes prasidėjo akių uždegimas...

                  Justina
                  2018-06-24

                  Prasta kokybė

                  Kontaktinių lęšių kokybė labai prasta, nors prieš metus juos nešiojau be problemų. Pardavėjas turėtų reaguoti į komentarus (ne vienas pasisakymas, kad kokybė suprastėjusi), gauti iš gamintojo paaiškinimą ir jį pateikti klientams. Jeigu nebus priimti atitinkami sprendimai, gaila, bet teks atsisakyti Jūsų paslaugų.

                   Kotryna T
                   2018-06-05

                   suprastėjusi kokybė

                   Lęšius nešiojau metus be problemų, buvo mylimiausi lęšiai, tačiau paskutiniu metu tikrai jaučiasi suprastėjusi kokybė. Šešias poras lęšių sunešiojau per mažiau nei mėnesį, kol galų gale išmečiau. Akis peršti, raudonuoja, skauda mirksint.

                   • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                   Eliza R
                   2018-05-26

                   Kokybe suprastejo

                   Jusu parduotuve super. Bet reik kazka daryti su sitais lesiais, nes tikrai kokybe zymiai suprastejo, irgi naudoju daug metu ir nieko panasaus nebuvo. Matyt reiks ieskoti kokiu kitu lesiu.

                   • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                   Vi.
                   2018-05-10

                   Kokybė

                   Tikrai paskutiniu laiku kažkas atsitikę su lęšiais... Pirkau tiek iš čia, tiek iš optikos. Seniau be problemų išnešiodavau porą apie mėnesį ir nebūdavo problemų. Dabar reikia keisti kas savaitę ar pora dienų...

                   • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                   Judita M
                   2018-04-21

                   Patys geriausi lęšiai

                   Šitie lęšiai man patys geriausi! Jau 2 metus juos nešioju! Pakeičiu į kitus lęšius, bet vis sugrįžtu prie šių. Nei man jie įtrukinėja, nei man jie dirgina akis, nei sausina... Tesiog reikia mokėti prižiūrėti juos :) Atsargiai skalauti ir plauti ir su jais viskas tobula !

                   • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                   Evelina j
                   2018-03-28

                   Kas nutiko ?

                   Kas nutiko šiems lęšiams ? ar kažkaip reguojama į atsiliepimus ?
                   pas gyditojus lakstau, nes man peršti, dirgina ir tt . nurašau tai " ale sausam orui " o čia pasirodo visiem taip ...
                   jei gamintojas/tekėjas technologijoje pakeitė tai pirkėjas ( tai jūs ) turi žinoti. Pasidomėkite. Būkit malonus daukite žinoti !!!!

                   • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                   Agnė S
                   2018-03-12

                   NEREKOMENDUOJU

                   Aptarmavimas, kaip visad-PUIKUS, tačiau to nepasakysiu apie lęšius. Negalėjo išnešiot jų net 2 savaičių, nors prižiūrėjau juos kaip reikia. Akys perštėdavo, jausdavo pats lęšis. O šiandien iš vis, lęšis dingo, pasislepė, pasislinko už viršutinio voko, teko ieškot jo ir bandyt išgriebt. Šių lęšių kokybė nustebino blogaja prasme, neteko bandyt blogesnių lęšių...

                    Darius
                    2017-12-30

                    Labai geras klientų aptranavimas, bet REIKIA TIESIOGINIO ATSISKA

                    Puikus klientų aptarnavimas, prekės atėjo laiku ir tarpšventiniu laikotarpiu, bet gyvenam beveik 2018 prašau pasidarykit tiesioginį bankinį mokėjimą Payserra ar bet ką.

                    • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                    Dovile
                    2017-12-29

                    Suprastejo kokybe-nebepirksiu

                    Keleta metu uzsisakinejau is Jusu,sie lesiai buvo puikus,dabar prisidedu prie zemiau pasisakiusiu komentatoriu-kokybe tikrai suprastejo.Is 3 paskutiniu poru net 2 nebuvo galima nesioti-isidejus i akis grauzia,braizo aki,teko ismesti.Dabar uzsisakinesiu tuos pacius lesius is kitos internetines parduotuves.

                     Bashir
                     2017-12-27

                     Very good

                     I've been using these lenses for several years, great product. I don't get all the negative reviews so thought I'll leave mine. Excellent customer service from manolesiai.lt team. Nice touch adding the chocolate to the package. The e-shop could be in English, I guess more and more foreigners will be using your service. Thank you and good luck.

                      Agota S.
                      2017-12-21

                      Labai kokybiški lęšiai

                      Trečius metus naudoju tik šiuos lęšius - fantastiškas produktas, akys nesausėja, nešioju mėnesį ir daugiau. Visada perku iš šios el. parduotuvės - kokybė visada nepriekaištinga ir ne karto nenuvylė. Merginos iš klientų aptarnavimo mandagios ir paslaugios, šį kartą suklydau ir užsakiau ne tas dioptrijas, prekes mielai pakeitė ir dar gavau saldžią dovanėlę du kartus ^..^ Ačiū ir gražių švenčių.

                       Sandra T
                       2017-12-17

                       Suprastėjo kokybė

                       Šiuos lęšius perku turbūt nuo pat el.parduotuvės atsiradimo. Niekad nebūdavo nekokybiškų lęšiuo. Prieš porą mėnesių gavau naują 6 vnt. pakuotę. Du lęšius iškart teko išmest, nes byvo brokuoti: vieno kraštelis akivaizdžiai nelygs, kitas iškart raižė akį, nordsplika akim broko nesimatė.

                        Manolęšiai.lt - Saulius
                        2017-12-11

                        Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                        Sveiki, Nina,

                        nemalonu, kad turėjote tokios patirties dėvint Acuvue Oasys lęšius. Visose gamybos srityse gali pasitaikyti defektų, taip gali būti ir lęšių srityje. Vis tik patys gamintojai lęšių kokybei skiria išties didelį dėmesį. Johnson & Johnson įmonė yra viena iš keturių didžiausių pasaulyje kontaktinių lęšių gamintojų, tad kompromisų su kokybe, tikime, gamintojai nedaro - produkto kokybė kontaktinių lęšių srityje yra svarbiausia sąlyga, siekiant šiame ketvirtuke ir išlikti. Tad kilus įtarimams dėl galimo broko, visuomet kviečiame parašyti mums el. paštu ir savo ruožtu susisieksime su gamintojo atstovais.

                        Kartu svarbu žinoti, kad pasikeitusią savijautą, dėvint kontaktinius lęšius, gali lemti ne tik produktas, bet ir pasikeitusi pačių akių reakcija į jį. Einant metams mūsų akims reikia daugiau drėgmės, jos natūraliai gamina mažiau ašarų, todėl neretai prireikia papildomai naudoti ir akių lašus. Akys taip pat gali išskirti daugiau baltymų, nuo kurių lęšiukas apsineša greičiau ir to pasekoje lęšius reikia keisti dažniau, nei buvome įpratę tą daryti anksčiau. Bendrai savijautai įtakos gali turėti ir nuolatinis akių nuovargis. Galimos ir kitos fiziologinių pokyčių pasekmės, kurias tiksliau galėtų įvardinti akių gydytojas, paciento apžiūros ar konsultacijos metu.

                        Jei turėsite galimybę, aplankykite mūsų optiką Jogailos g. 4, Vilniuje. Mūsų optometrininkės galės plačiau pakomentuoti apie kontaktinių lęšių savybes, galbūt patars kartu naudoti ir akių lašus, ar nuolatiniam nešiojimui parinks kitą lęšių rūšį.

                        Geros dienos,
                        Saulius

                         Nina B
                         2017-10-27

                         Nina

                         Sveiki, jau ne vienerius metus užsakinėju po 3 poras lęšių,bet jau nuo praeitų metų lęšių kokybė suprastėjo . Jeigu šį kartą lešiai bus ne kokybiški prarasite kliente. (Žadėjau palikti atsiliepimą)

                          Pirkeja..
                          2017-10-12

                          .

                          Perku jau kuris laikas is sios svetaines,perku is karto po 6 vnt. lesiu,taciau kas antra pora buna brokuota,persti akys,tarsi kazkas duria...Manau reikia kalbetis su gamintojais,reikia garantiju,nes akys ne s**na.

                           Judita M
                           2017-09-07

                           Rekomenduoju

                           Jau metus naudoju šiuos lęšius, ir visada perku iš šios svetainės, dar nei karto manęs nenuvylė šities lęšiai. Vien tik juos naudoju. Nesijaučia jokio diskomforto ir nesausina akių. Tikrai rekomenduoju ! Beje ačiū už nuostabias staigmenėles :) !

                            Nina B
                            2017-08-11

                            Nina

                            Užsakau lešius jau ne vienerius metus,visada buvo geros kokybes,deja,pastaruoju metu labai prasta lęšiu kokybė,galvojau kad tik man papuole bet matau kad ir kitiems pirkejams irgi yra tikiosi kad ,kaip kita karteli priksiu kęšius vėl bus kokibiški lęšiai nes ankščiau tikrai buvo geros kokybes lęšiai

                             Ieva Š
                             2017-07-26

                             Nerekomenduoju

                             Jau ilgai perku iš šios parduotuvės, bet šįkart nusipirkus šiuos lęšius teko smarkiai nusivilti. Vos užvakar atidariau įpakavimą, nuo pat pirmos dienos negaliu pakęsti, atrodo lyg kažkas badytų akį su kiekvienu mirktelėjimu. Kartais pagerėja kelioms minutėms, bet po to vėl tas pats. Pastoviai išslenka iš vietos, labai greitai džiūna, o dedant vis išsiverčia į kitą - "blogąją" - pusę. Anksčiau problemos su šiais lęšiais nebuvo, bet dabar net baisu ir vėl pirkti lęšius...

                              Ramūnas R
                              2017-06-30

                              Rekomenduoju

                              Anksčiau išbandžiau ir mėnesiui skirtus lęšius, bet Oasys beveik nesijaučia akyse,- todėl dažniausiai juos ir nešioju; vakare stengiuosi juos kiek anksčiau išsiimti, bet jeigu dar reikia kažką dirbti, tai viskas ir pasiseka su jais.

                               Ramūnas R
                               2017-06-07

                               Išbandysiu

                               Pirkdavau kitoje parduotuvėlėje. Bet dabar čia geresnė kaina. Pavykdavo pasinaudoti šiais lęšiais beveik mėnesį. Norėjau pirkti iš karto daugiau, bet paėmiau kol kas tik pabandymui...
                               Super greitas pristatymas!

                                Lina
                                2017-06-06

                                kokybė

                                Visada perku iš čia ir būtent šiuos lęšius, bet jau kelis kartus pastebėjau, kad kokybė suprastėjusi, naujus lęšius įsidėjusi gerai jaučiuosi tik tris dienas, ketvirtoje dienoje jau toks jausmas, kad reikia keisti lęšius į naujus.

                                 Reda
                                 2017-04-22

                                 Rekomenduoju

                                 Super greitas pristatymas. Ir maloniai nustebino dovanele. Ačiū. Rekomenduoju.

                                 • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                                 Manolęšiai.lt
                                 2017-04-07

                                 Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                 Kilus abejonėms dėl lęšių kokybės, savo klientus raginame kreiptis į mus info@manolesiai.lt

                                  Amanda J
                                  2017-04-06

                                  Pasipiktinusi!

                                  Neįmanoma lęšiu įsidėti į akis!! Akis skauda, peršti! Gaila išmestu pinigu bala! Siaubas kažkoks, pirkėjas galėtu gauti bent šiokas tokes garantijas dėl lęšiu, nes dabar net nežinau kokius lęšius gausi. Ir tai ne pirmas kartas siunčiantis lęšius iš jūsu!

                                   Agne P
                                   2017-03-27

                                   Nrekomenduoju

                                   Dažnaiperku šiuos lešius ir būtent iš Jūsų, tačiau šį kartą nusipirkti lęšiai labai nekokybiški. Pirmą kartą įsidėjus už poros valandų mano akis išvagojo kraujosrūvos, akys pradėjo perštėti.. Bandžiau po kelių dienų vėl dėtis, tačiau jausmas tas pats akys sausėja, vaizdas neaiškus, pradeda skaudėti galva.

                                    Rita B
                                    2017-03-18

                                    Nerekomenduoju

                                    Lęšius nešioju virš 10 metų, paskutiniu metu Air Optix Nigt&Day. Paskaičius atsiliepimus apie pastaruosius - kad matosi silpniau nei su kitais, sausėja akys ir pan. susidūrus su panašiais simptomais nusprendžiau pabandyti kitus. Pasirinkau šiuos ir labai nusivyliau. Pirkau 6 vnt. pakuotę ir jos vos užteko mėnesiui, nes lęšiai plyšo kas kelias dienas. Taip pat juos buvo labai sunku išsiimti, tiesiog prilipdavo prie akies, kas su Night&Day pasitaikydavo labai retai, todėl teko sugrįšti prie jų. Nors kas dėl matymo lyginant su Night&Day vaizdas tikrai buvo ryškesnis, akys nesausėjo.

                                     Mintarė N
                                     2017-02-07

                                     Pasikeitė kokybė

                                     Ankščiau labai džiaugiausi šiais lęšiais, o paskutinį kartą nusipirkus po keturių įsidėjimų labai apsinešė, nebeįmanoma nešioti. Geresnių kol kas nesu atradusi lęšių, bet dabar bijau sakytis, kad vėl netektų po kelių kartų pirkti naujų.

                                      Manolęšiai.lt
                                      2017-01-26

                                      Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                      Rita,

                                      kilus tokiems simptomams kaip Jūsų, ilgamečiams lęšių nešiotojams, patariame daryti pertrauką ir kurį laiką panešioti akinius. Po kurio laiko simptomai turėtų išnykti ir vėl galėsite grįžti prie lęšių nešiojimo.

                                       Rita
                                       2017-01-19

                                       Rekomenduoju, bet....

                                       Perku šiuos lęšius jau seniai. Anksčiau be problemų nešiodavau po mėnesį, tačiau pastaruoju metu, net ir mažai dirbant kompiuteriu, akys sausėja, peršti.Vos ištempiu 2 savaites: nesvarbu koks metų laikas tai būtų: vasara (kai daug būni lauke-vėjas, saulė) ar žiema (kai patalpos šildomos).

                                        Gintarė K
                                        2017-01-08

                                        Rekomenduoju

                                        5-i metai perku čia lęšius ir visiems, kurie juos nešioja, sakau, kad tik čia ir pirktų. Pristatymas superinis, retai tokių pamatysi, o dar gauni ir saldžių dovanėlių:) Be visa ko, lęšiai tikrai kokybiški ir už labai gerą kainą.
                                        Ačiū!

                                        • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                                        Manolęšiai.lt
                                        2016-10-05

                                        Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                        Laba diena, Ineta,

                                        nemalonu, jog teko susidurti su minėtais nesklandumais. Kartais pasitaiko, jog pirkėjams eksperimentuojant su naujomis lęšių rūšimis kai kurios rūšys netinka žmogui individualiai. Visgi akys vienas jautriausių mūsų organų ir prisitaikyti tinkamiausius lęšius ne visada būna taip paprasta. Dėl lęšių kokybės norime kiek pasiteisinti, kad mes patys kokybei įtakos nedarome. Prekiaujame 4 pasaulyje didžiausių kontaktinių lęšių gamintojų produkcija, kurių kokybei skiriamas itin didelis dėmesys, tačiau tam tikrų išimčių ir nemalonių atvejų pasitaiko. Vis tik jei yra įtarimų, kad užsakyti lęšiai gali būti nekokybiški dėl gamintojų klaidos, parašykite mums el. paštu info@manolesiai.lt ir šiuo klausimu susisieksime su gaminio atstovais.

                                         Ineta
                                         2016-09-14

                                         Brokuotas

                                         Jau n metu pirkau AIR OPTIX, bet nusprendziau pabandyti siuos, isidejau, siaip tikrai malonus, plonesni, isvis nejauciu akyje. Bet viena akis smarkokai liejasi vaizdas, jau issigandau, nejau nusilpo regejimas vienos akies, pakeiciau vietomis, tada su kita pradejo lietis, vadinasi kaltas lesis. Beje butent tas lesis buvo kazkoks sulankstytas. Aptarnavimu esu patenkinta, jau ne pirma karta cia perku, visada nudziugina saldi dovanele ir greitas pristatymas. Vakar uzsisakiau, siandien is pat ryto siuntinys jau buvo mano mieste. Gaila, kad vietoje 2 lesiu dabar teks sunaudoti iskart 3 :(

                                         • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                                         yvė
                                         2016-09-12

                                         kaina

                                         Tai, kad suvedus 12 lęšių vieno stiprumo pigiau nesigauna.. tiek pirkčiau 6+6, tiek 12, kaina tą pačią meta 41.52

                                          Justina U
                                          2016-09-08

                                          Rekomenduoju.

                                          Geras kokybes ir kainos santykis.

                                          • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                                          Katerina
                                          2016-08-21

                                          super e-parduotuve

                                          Lesius naudoju jau beveik 20 metu, anksciau naudojau tik vienadienius, dabar daznai perku ir menesinius lesius. Turiu pasakyti kad per tiek metu naudojimo man nei karto nebuvo plyses lesis. Gal reikia kazkoki apmokima daryti zmonem, kad moketu teisingai naudoti lesius, arba kaip kazkas rase nagus patrumpinti. O del sios svietaines - visada malonus ir spartus aptarnavima, kas dziugina.

                                           Edgaras
                                           2016-07-29

                                           Super!!!!!!!!!!!!

                                           Super lesiai, mano akims kaip tik. Nesioju isidejes pora menesiu, pries miega ar siaip niekad neissiimu, akiu neskauda, jokio drumztumo akyse nesimato, keiciu i naujus tik is idejos. ;) Galit sakyt, kad blogai darau, bet, jeigu kas butu blogai - pats jausciau :)

                                           • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                                           INGA B
                                           2016-07-08

                                           Puikūs

                                           Labai geri lęšiai. Kiek bandžiau kitų, šitie man geriausi. Aptarnavimas greitas ir ačiū už staigmenėles kurias randu kaskart

                                            Monika M
                                            2016-06-07

                                            Nepatiko

                                            Labai norėjau išbandyti šiuos lęšius, nes prisiskaičiau gerų atsiliepimų, bet teko nusivilti. :( Gaila. Matau kaip per rūką, turiu pastoviai trinti akis arba intensyviai mirksėti, kad tas vaizdas kažkiek paryškėtų. Atsistato ir vėl apsiblausia akys. Nežinau kame čia šuo pakastas, bet nebepirksiu šitų daugiau. Pliusas tame, kad minkšti labai, elastingi ir visiškai nesijaučia akyse, bet regos ryškumas... Nulinis. Gal tikrai suprastėjo kokybė? Vienok, nekartotinas pirkinys. Bet šio puslapio pristatymas super! Ir ačiū už saldžią dovanėlę. :)

                                             Giedrė V
                                             2016-05-31

                                             Nusiskundimas

                                             Žaibiškas pristatymas, visada malonios dovanėlės, lojalumo taškų kaupimas.. viskas šaunu, bet svarbiausias dalykas - kokybė! Ir šioje vietoje negaliu pasakyti NIEKO GERO. Jau kurį laiką esu klientė, tačiau kiekvieną kartą užsisakius kontaktinius lešius tenka susinervinti, vienas, ar net keli lešiai būna brokuoti (įplyšę,) arba suplyšta po kelių dienų. Seniau pirkdavau iš optikos ir tokių dalykų nėra pasitaikę, tai kame čia šaknys???
                                             Visada perku mėnesines linzes (6 vnt), šį kartą negalėjau panaudoti net dviejų, vadinas už 6 vnt kainą gavau tik 4 vnt :(

                                             • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                                             Živilė
                                             2016-05-19

                                             Linzės

                                             Pirkau 2 poras linzių, kai sunešiojau senąsias pasiiėmiau naujas, kurias užsisakiau iš jūsų, su viena linze viskas buvo geriau, tačiau kitos linzės konteineriuke aš neradau. Buvo šiek tiek keista. Džiaugiausi, kad bent dvi poras užsisakaiu, o ne vieną. Prašau prieš siųsdami linzes bent pažiūrėkit ar konteineriuke jos yra, gaila išmestų pinigų :)

                                              Judita M
                                              2016-05-18

                                              Rekomenduoju

                                              Isbandziau siuos lesius, jie yra tokie patogus ! Net nesijaucia, kad i aki butu kasnors ideta :) pries tai nesiojau to pacio gamintojo dieninius lesius, bet jauciau truputi svetimkuni akyse ir akys atrodo sunkios. Isbandziu siuos tikrai nejauciu jokio diskomforto :) Esu patenkinta :) O taip pat aciu jums uz saldzia netiketa skania dovanele ;)

                                               Veronika
                                               2016-05-09

                                               Suprastejo kokybe

                                               As irgi pritarsiu dauguma cia pasisakiusiu, kad lesiu kokybe zenkliai suprastejo. Visada pirkau tik juos ir likdavau patenkinta, po plovimo su tirpalu i lesi paziuredavau pries sviesa ir jis budavo skaidrus, o dabar kad ir kaip bepriziuretum lesio pavirsius islieka kazkoks keistai drumstas! Anksciau nebuvo tokiu problemu, irgi nebezinau ka pirkti, nes biofinity atsiliepimai irgi prasti.

                                               • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                                               Aurelija K
                                               2016-04-18

                                               likau nustebusi

                                               Nesuprantu net iš kur tiek daug neigiamų atsiliepimų, kad suplyšo, kad jaučiasi akyse, reikia atsargiai imti lęšius ir nesuplyš, o akyse gali jaustis dėl pastovaus lęšių nešiojimo, dėl sausumo, patarčiau lašintis lašiukus kiekvieną dieną, jau 4 metai kai nešioju lęšius ir išbandžiau ko ne visas rūšis, bet visgi gryžtu prie Acuvue lešių :)

                                                Manolęšiai.lt
                                                2016-04-13

                                                Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                Jurga, tiek gerų, tiek blogų atsiliepimų, turime pripažinti, sulaukiame apie visų gamintojų lęšius. Vis tik visos produkcijos kokybė gamintojų yra itin griežtai kontroliuojama, o įtartinos kokybės produktai nedelsiant atšaukiami. Tokie atvejai nėra dažni, bet kai tai nutinka, gaunama eilė nusiskundimų iš viso pasaulio ar kažkurio regiono ir tai būna aiškus signalas patikrinti tos serijos produktus.

                                                Pavieniai atvejai paprastai nėra tiriami, nes gerokai dažniau lęšių nešiojimo problemos kyla dėl apnašų ir bakterijų, lęšių priežiūros ypatumų, paciento sveikatos, pasikeitusios gyvensenos ir aplinkos ar kitų priežasčių. Tad šiuo atveju siūlytume tiesiog įsigyti ir išbandyti vieną Jus dominančių lęšių porą. Jei neturite bėdų su sveikata ir akimis, o lęšius prižiūrėsite kruopščiai - taip, kaip mokino akių priežiūros specialistas, esame tikri, kad atsiliepimuose minėtų problemų tikrai nekils. :)

                                                 Jurga
                                                 2016-04-08

                                                 Ar pirkti siuos lesius?

                                                 Jauciuosi visai sutrikusi..is atsiliepimu, net baisu pirkti daugiau lesiu poru, nes nesinori brokuotu gauti..ir isvis ar jau imanoma gauti nebrokuotu lesiu?
                                                 Siuos lesius jau irgi daug metu perku, jie man patinka, akys geriausiai su jais jauciasi...bet istikruju kai pirkau net ir mazai lesiu siu, yra taip buve, kad neilgai panesiojau palyginus ir jau atsirado itrukimas, anksciau taip nebudavo regis...
                                                 Gaila, jeigu kokybe taipp suprastejo...nes gaila ir pinigu veltui mokamu. Tikrai reikia kazka daryti, tartis su gamintojais, nes nelabai sazininga nekokybiskus lesius gaminti ir pardavienti, kai sitiek neigiamu atsiliepimu yra.

                                                  Sergejus Č
                                                  2016-03-23

                                                  Kokybė suprastėjo

                                                  Daug metu nesiojau siuos lesius, taciau pastaruoju metu jie labai suprastejo. Net isidejus naujus jauciu kazkoki svetimkuni, be to labai greit suplyta. Gaila kad taip nutiko :( Nes nezinau ka daugiau rinktis, bijau bandyti ka nors nauja

                                                  • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                                                  Manolęšiai.lt
                                                  2016-02-19

                                                  Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                  Juste, suprantame, kad el. prekyba ne visuomet kelia tiek pasitikėjimo kiek įprastos optikos. Tačiau galime užtikrinti, kad lęšius gauname iš oficialių lęšių gamintojų atstovų Lietuvoje, kaip ir kitos internetinės parduotuvės bei optikos, tad produkcija, kurią pirkote mūsų svetainėje, tokia pati, kokią įsigyjate iš optikos.
                                                  Kilus įtarimams, kad lęšiai buvo nekokybiški dėl gamintojų klaidos, visuomet kviečiame susisiekite su mumis el.paštu info@manolesiai.lt

                                                   Juste
                                                   2016-02-08

                                                   Kokybė tikrai suprastėjo

                                                   Perku jau daugiau kaip metai iš šios internetinės parduotuvės lęšius, tačiau kaskart vis nusiviliu, iš vienos dėžutės kur būna 6 vnt, 3 vnt tik būna geros kokybės, kitus lęšius tenka iškart išmesti, nes pasitaiko su dėmelėm, akims iškart diskomfortas, nors visiškai nauji lęšiai, gal vis dėlto pirksiu kaip ir anksčiau salonuose, ten visada būdavo geros kokybės.

                                                    Lalala
                                                    2016-01-20

                                                    Puiku

                                                    Geros linzės. Jos man NR.1. Bandžiau ir kitas linzes, tačiau nusprendžiau vėl nusipirkti ACUVUE linzes ir nesigailiu. Kai dėdavausi kitos firmos linzes, būdavo nemalonu dėtis, 0 šios tiesiog puikiai įsideda, jokio diskomforto. Manau tos, kurios sakote, kad plyšta, nusikirpkite savo ilgus smailintus nagus, gal tuomet ilgiau linzės atlaikys. Kiek aš jų turėjus, tiek nei karto neplyšę.

                                                     Monika P
                                                     2015-12-30

                                                     Kokybė suprastėjo

                                                     Kaip matau, ne man vienai per ilgalaikį (13 metų) naudojimą aiškiai jaučiasi, kad šie lęšiai suprastėjo - labai greitai įplyšta, skaidrumas ne be toks, kartais neatitinka stiprumas... Gaila, nes anksčiau buvau labai patenkinta.

                                                      Kristina Š
                                                      2015-12-10

                                                      Dar nekart nenuvyle

                                                      Perku jau keleta metu is sio puslapio. Dar nera manes nuvyle. Aciu jums ☺

                                                       Justė J
                                                       2015-11-18

                                                       Suprastėjusi kokybė

                                                       Pirkau 6 vnt lęšių. Paskutiniuosius įsidėjus, vienas iš jų įtrūko jau po kelių dienų. Ankščiau taip nėra buvę. Paskaičius atsiliepimus, pritariu visiems tiems kurie sako jog kokybė suprastėjusi.. Kiek sudvejojau prieš vėl juos užsisakydama, bet tikiuosi jog su naujaisiais tokios problemos nepasikartos. Kitu atveju tikrai lęšius pirksiu iš optikos. Būtų labai malonu, jog apie kokybę praneštumėte gamintojams.

                                                       • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                                                       Manolęšiai.lt
                                                       2015-11-11

                                                       Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                       Simona, Johnson & Johnson kompanija griežtai kontroliuoja savo produkcijos kokybę ir nedelsiant atšaukia įtartinos kokybės produktus. Tokie atvejai nėra dažni, tačiau jų yra buvę. Pavieniai atvejai paprastai nėra tiriami, nes gerokai dažniau problemos su lęšiais kyla dėl apnašų ir bakterijų, lęšių priežiūros ypatumų, paciento sveikatos (pvz. alergija) ar kitų priežasčių. Būna atvejų kuomet pasikeitus akies savybėms tam tikra lęšių rūšis tiesiog nebetinka individualiai. Tokiu atveju situaciją įmanoma išspręsti suradus kitą lęšių rūšį, tuo metu geriausiai atinkančią akių poreikius, arba padaryti pertrauką tarp lęšių nešiojimo ir regos korekcijai rinktis akinius.
                                                       Vis tik konsultuodami internetu galime nurodyti tik dažniausiai pasitaikančias problemas, tad pirmiausia rekomenduotume apsilankyti pas akių gydytoją, kuris apžiūrėjęs Jūsų akis ir nešiojamus lęšius tiksliai nustatys kylančio diskomforto priežastis.

                                                        Simona K
                                                        2015-11-11

                                                        Kodel suprastejo kokybe?

                                                        Daug metu nesiojau siuos lesius, taciau pastaruoju metu jie labai suprastejo. Net isidejus naujus jauciu kazkoki svetimkuni, be to labai greit suplyta. Gaila kad taip nutiko :( Nes nezinau ka daugiau rinktis, bijau bandyti ka nors nauja.

                                                         Manolęšiai.lt
                                                         2015-11-03

                                                         Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                         Sigita, nemalonu dėl nutikusios situacijos. Jeigu įtariate, kad lęšiai kėlė diskomfortą dėl gamintojų kaltės, visuomet kviečiame parašyti mums el. paštu info@manolesiai.lt ir šiuo klausimu susisieksime su gaminio atstovais.

                                                          Sigita J
                                                          2015-11-02

                                                          Rekomenduoju

                                                          Jau kelinti metai perku pas jus šiuos lęšius, bet šį kartą pasitaikė tikriausiai brokuotas vienas lęšis. Tiesiog neįmanoma nešioti, atrodo,kad būtų kažkas į akį įkritęs. Teks išmesti lauk, o vis gi net nepanešiojau. Pirmą kartą per tiek metų taip nutiko, tikiuosi ateityje vėl viskas bus gerai.

                                                           Agnė Š
                                                           2015-10-01

                                                           Rekomenduoju!

                                                           Puikūs lęšiai. Ploni, nesijaučia akyse, akys nesausėja net po ilgos dienos prie kompiuterio. Nors paskaičius komentarus atrodo, kad lęšiai plyštantys ir pan. tai visiškai nesutikčiau. Elkitės su lęšiais atsargiai ir neplyš. 15 metų nešioju lęšius ir dar nė karto jokie bandyti lęšiai (4 skirtingų gamintojų) nėra suplyšę. Taip kad visim kam suplyšo įplyšo ir pan. darykit išvadas savo elgesyje su lęšiais :)

                                                            Manolęšiai.lt
                                                            2015-09-28

                                                            Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                            Edita, suprantame, kad el. prekyba ne visuomet kelia tiek pasitikėjimo kiek įprastos optikos. Tačiau galime užtikrinti, kad lęšius gauname iš oficialių lęšių gamintojų atstovų Lietuvoje, kaip ir kitos internetinės parduotuvės bei optikos, tad produkcija, kurią pirkote mūsų svetainėje, tokia pati, kokią įsigyjate iš optikos. Prašome apie situaciją, parašykite, mums el. paštu info@manolesiai.lt ir pasistengsime surasti jos sprendimą.

                                                             Edita
                                                             2015-09-28

                                                             Nekokybiški lęšiai

                                                             Laba diena,
                                                             permečiau akimis atsiliepimus ir noriu ir aš pritarti, kad arba pasitaikė nekokybiška partija, arba lęšiai visi suprastėjo ...
                                                             Kadangi nešioju skirtingų dioptrijų lęšius, tai šį kartą labai pajutau, kad vieną pakuotę lęšių (su -3,25) sunešiojau labai greit, nes jie labai greit įplyšo ir tekdavo po maždaug savaitės keisti nauju. Dabar turiu dar likusią kitą pakuotę, kurios lęšius standartiškai nešioju kiek daugiau nei mėnesį.
                                                             Kol kas nekyla noras pirkti vėl iš čia, ir būtent tų pačių lęšių, - dairausi kokių kitokių, nors kelis metus būtent pirkau Acuvue Oasis.
                                                             Edita

                                                              Neringa
                                                              2015-09-18

                                                              Tikiuosi nenuvils

                                                              Šiuos lęšius nešioju jau kelis metus. Man jie puikūs. Visuomet pirkdavau iš optikos. Tačiau vakar įsigijau iš Jūsų, nes kaina mažesnė nei perkant optikoje. Nemažai komentarų apie įplyšimus. Tikiuosi, kad neteks nusivilti. Beje, ačiū už saldžią dovanėlę.

                                                               Manolęšiai.lt
                                                               2015-09-17

                                                               Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                               Viktorija, jeigu kyla įtarimų, kad lęšiai nekokybiški dėl gamintojų kaltės, prašome, parašykite apie situaciją plačiau el. paštu info@manolesiai.lt.
                                                               Ričardai, atsiprašome už neatidumą. Parašėme Jums el. paštu, o trūkstamas tirpalas jau pakeliui.:)

                                                                Ričardas V
                                                                2015-09-16

                                                                Nuomonė

                                                                Pirkau 12 lešių (2 pilnas pakuotes po 6 lešius), tačiau gavau tik viena Solo Care Aqua 90ml tirpala, nors užsakyme parašyta,kad 2vnt. Aišku nera labai reikšminga,bet truputi nusivyliau :)

                                                                 Viktorija L
                                                                 2015-09-16

                                                                 DINGO KOKYBE

                                                                 Pritariu tam kas anksciau naudojo siuos lesius ir sako ,kad kokybes nebera, tikrai isitikinau tuo pati. Bijau kazka kita imt naujo,,,,,

                                                                  Manolęšiai.lt
                                                                  2015-09-09

                                                                  Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                  Aiste, nežinant visos situacijos į Jūsų klausimą atsakyti gana sudėtinga. Vaizdas žiūrint į artimesnius daiktus gali lietis esant didelėms dioptrijoms, taip pat kuomet lęšiai ne pakankamai gerai prisitaiko prie akių ir slankioja. Tačiau priežasčių gali būti ir daugiau, tad tiksliau jas nustatytų akių priežiūros specialistas apžiūrėjęs Jūsų akis ir nešiojamus lęšius.

                                                                   Aistė
                                                                   2015-09-08

                                                                   Klausimas

                                                                   Neseniai pradėjau nešioti lęšius, pirkau šios firmos, pastebėjau, kad žiūrint į tolį vaizdas geras viskas tvarkoj, bet kaip tik nuleidžiu akis norint rašyti žinutę ar skaitant ką nors vaizdas liejasi, dėl kokių priežasčių taip gali būti?

                                                                    Manolęšiai.lt
                                                                    2015-07-28

                                                                    Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                    Lina, variantų, kodėl lęšis suplyšo po keletos dienų nešiojimo, gali būti įvairių, tarp jų, žinoma, ir gamintojo brokas. Dėl kilusių nusiskundimų, būtinai susisieksime su gaminio atstovais.

                                                                     Lina B
                                                                     2015-07-27

                                                                     nerekomenduoju

                                                                     Šiuos lęšius nešiojau 7 metus, tačiau dabar jų kokybė nukrito žemiau 0. Panešiojus kelias dienas (nakčiai išsiimant), lęšiai per vidurį įplyšta ir tenka juos mesti lauk, todėl visos pakuotės (6 lęšiai) užtenka geriausiu atveju savaitei - pusantros. Prašau, manolesiai.lt komanda, susisiekite su gamintojais dėl vartotojų nusiskundimų suprastėjusia šių lęšių kokybe. Ačiū.

                                                                      Manolęšiai.lt
                                                                      2015-07-20

                                                                      Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                      Oksana, nemalonu dėl nutikusios situacijos. Jeigu įtariate, kad minėti nepatogumai kylą dėl gamintojų kaltės, visuomet kviečiame parašyti mums el. paštu info@manolesiai.lt ir šiuo klausimu susisieksime su gaminio atstovais.

                                                                       Oksana
                                                                       2015-07-18

                                                                       nerekomenduoju

                                                                       Labai prasti lesiai,isidejau viena diena panesiojau,o kita diena jau pradejo durt aki,issiemus matesi iplisimas,isidejus kita pora irgi taip pat,kokybe labai prasta.

                                                                        Manolęšiai.lt
                                                                        2015-06-29

                                                                        Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                        Asta, bazinė kreivė nurodo lęšio gaubtumą ir jei lęšiai nepakankamai gerai prisitaiko prie akių (slankioja), tuomet gali būti, jog matymas bus tarsi per rūką. Tačiau tikimybė, kad prasčiau matote dėl bazinės kreivės išties nedidelė. Šiuo atveju manytume, kad prastesnio matymo priežastis - pasilpęs regėjimas.
                                                                        Visgi tiksliausiai blogo matymo priežastis galėtų nustatyti akių specialistas - gydytojas oftalmologas, apžiūrėjęs Jūsų akis ir nešiojamus lęšius, todėl pirmiausia rekomenduotume apsilankyti pas jį.

                                                                         Asta
                                                                         2015-06-26

                                                                         klausimas

                                                                         Kelis metus nešiojau ACUVUE 2 COLOURS lęšius ir viskas buvo puiku, tačiau, kai jų nebeliko prekyboje, pakeičiau į tokio pačio stiprumo ACUVUE OASYS. Jausmas toks, kad matau visa dioptrija prasčiau. Ar tai gali būti susiję su bazinės kreivės skirtumu? Buvo 8.7, o dabar tik 8.4 .

                                                                          Manolęšiai.lt
                                                                          2015-06-12

                                                                          Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                          Andre, apgailestaujame, kad kelionėje teko susidurti su minėtais nesklandumais. Dėl lęšių kokybės būtinai parašysime gaminio atstovams Lietuvoje.

                                                                           Andre S
                                                                           2015-06-12

                                                                           Nekokybiski lesiai

                                                                           Laba diena, Manolesiai.lt,
                                                                           Butinai susisiekite su gamintojais, nes ir mano pirktoje 6 lesiu pakuoteje 3 lesiai isidejus suplyso ta pacia diena, o kelioneje tokiu staigmenu reikia maziausiai.

                                                                            Manolęšiai.lt
                                                                            2015-05-20

                                                                            Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                            Dalia, nemalonu dėl nutikusios situacijos. Johnson&Johnson kompanija yra viena iš lyderių kontaktinių lęšių gamybos srityje, todėl lęšių kokybei skiriamas išties didelis dėmesys ir brokuotos produkcijos atvejai yra labai reti. Vis tik jei kyla įtarimų, kad užsakyti lęšiai gali būti nekokybiški dėl gamintojų klaidos, parašykite mums el. paštu info@manolesiai.lt ir šiuo klausimu susisieksime su gaminio atstovais.

                                                                             Dalia G
                                                                             2015-05-20

                                                                             keista

                                                                             Sveiki, jau labai senai perku iš jūsų lęšius. Anksčiau viskas buvo tvarkoje, bet per paskutinius 3 apsipirkimus buvo 2 bokuoti lešiai - vieną kartą lyg kažkoks įrėžimas lęšyje, kitą - "nukąstas" lęšio kamputis. Labai tikiuosi, kad daugiau tai nesikartos :)

                                                                              Paulius Š
                                                                              2015-04-14

                                                                              rekomenduoju

                                                                              Teko išbandyti kitų firmų kontaktinius lęšius, bet šitie vienareikšmiškai geriausi. Dėkoju už itin greitą pristatymą ir žinoma už puikias dovanas :)
                                                                              Su šitais kontaktiniais lęšiais - maksimalus komfortas akims.
                                                                              Ačiū www.manolęšiai.lt komandai!

                                                                              • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                                                                              Manolęšiai.lt
                                                                              2015-03-24

                                                                              Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                              Mindaugai, "Acuvue Oasys" lęšius gauname iš oficialių lęšių gamintojų atstovų Lietuvoje, kaip ir kitos internetinės parduotuvės bei optikos, tad produkcija, kurią pirkote mūsų svetainėje, tokia pati, kokią įsigyjate iš optikos. Smulkiau į Jūsų klausimą atsakėme el. paštu. :)

                                                                               Mindaugas N
                                                                               2015-03-19

                                                                               rekomenduoju

                                                                               Sveiki,
                                                                               Visados pirkdavau -2,50 stiprumo lescius is optikos ir man jie tiko, viskas gerai. Nusipirkau is jusu tokio pacio stiprumo ir isidejus jausmas lyg vos vos truktu iki to perliuko. Atejo metas pirkti vel ir galvoju.. Jeigu si karta uzsisakyciau 2,75 stiprumo lescius, galbut pajausciau ta perliuka, nes nesinori vel menesi galvot, kas cia akims, ar lesciams yra.. Patartumet galbut ka, be okulisto pagalbos?

                                                                                Manolęšiai.lt
                                                                                2015-03-18

                                                                                Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                                Neringa, lęšių nešiojimo terminas pradedamas skaičiuoti nuo blisterio atidarymo ir pirmo lęšio kontakto su aplinka. Dažnas lęšių nešiotojas Acuvue Oasys lęšius įpratęs keisti kas mėnesį, taip pat ir optikose Oasys lęšiams neretai priskiriamas mėnesinis keitimo režimas. Tačiau gamintojai jau kuris laikas Acuvue Oasys lęšius rekomenduoja keisti dažniau nei kas mėnesį, geriausia kas dvi savaites, o leidus akių gydytojui su šiais lęšiais miegoti iki 6 parų jų neišsiimant.

                                                                                Siekiant didžiausio komforto ir lęšius keičiant kas dvi savaites, vienos pakuotės (6 vnt.) lęšių Jums užtektų 6 savaitėms, o porą lęšių nešiojant 4 savaites, pakuotės užtektų dvigubai ilgesniam laikui – 3 mėnesiams.

                                                                                 Neringa Š
                                                                                 2015-03-17

                                                                                 Klausimas

                                                                                 Sveiki,
                                                                                 Su lęšiais esu dar labai mažai susidūrusi, todėl turiu naivoką klausimą :) Acuvue pakuotėje yra 6lęšiai, rekomenduojamas lęšių naudojimas 1mėn. Tai šiuo atveju vieną pakuotės porą 1mėn galima nešioti, ar visus 6lęšius per 1mėn sunaudoti :)?

                                                                                  Manolęšiai.lt
                                                                                  2015-02-12

                                                                                  Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                                  Simona, praktika rodo, jog lęšių nešiotojai nežymaus bazinės kreivės pasikeitimo paprastai nejaučia. Lęšiai šiais laikais gaminami labai ploni, tad lengvai prisitaiko prie akių. Skirtumas tarp 8.6 ir 8.4 bazinių kreivių nėra didelis, tad jaustis neturėtų. Žinoma, negalime visiškai garantuoti, kad su šiais lęšiais jausitės puikiai, tačiau tai, kaip jaučiatės dėvėdama vienus ar kitus lęšius nulemia ne tik bazinė kreivė ar diametras. Svarbu yra ir kiti parametrai, tokie kaip pagaminimo medžiaga, deguonies pralaidumas, vandens kiekis lęšyje.

                                                                                   Simona
                                                                                   2015-02-11

                                                                                   Klausimas

                                                                                   Jei ant recepto rašo bazinę kreivę 8,6 o čia yra 8,4 yra skirtumas nešiojant?

                                                                                    Manolęšiai.lt
                                                                                    2015-02-09

                                                                                    Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                                    Kristina, nemalonu dėl Jums nutikusios situacijos. Kilus įtarimams dėl lęšių kokybės, visuomet kviečiame parašyti mums el. paštu info@manolesiai.lt ir šiuo klausimu susisieksime su gaminio atstovais.

                                                                                    O taip pat norime priminti, kad Jūsų minėtųjų spalvą paryškinančių "Acuvue2 Colours" lęšių gamyba 2013 m. gruodį buvo nutraukta, tad lęšiai parduodami jau tik iš turimų atsargų.

                                                                                     Kristina L
                                                                                     2015-02-07

                                                                                     Likau nesupratus

                                                                                     Pasiskaičiusi įvairių atsiliepimų apie šiuos lęšius, nusprendžiau nedvejoti ir išbandyti. Pirkau 6 lęšių pakuotę ir visai nenustebau, kai po poros dienų vienas lęšis įplyšo, nes kaip supratau iš komentarų, to buvo galima tikėtis perkant 6-ių pakuotę. Visgi nesitikėjau, kad ir kiti du bus brokuoti: kitas po savaitės įplyšo per vidurį lęšio, antrame atsirado apvali mikro duobutė - taigi praėjo vos mėnuo ir jau 2 poros sunaudotos, nors anksčiau Acuvue Oasys išnešiodavau mažiausiai po mėnesį... Bet kaip ir teigiate reklamoje, jie skirti dvisavaitiniam nešiojimui - kaip pirštu į akį. Manau grįšiu prie Acuvue Colors - patys minkščiausi, nesausina akių, o ir akys ryškesnės...

                                                                                      Birutė Š
                                                                                      2014-12-15

                                                                                      Ačiū! :)

                                                                                      Greitas ir malonus aptarnavimas, vsada laiku ir kokybiški lęšiai. O šokoladukas visada pakelia nuotaiką. Man tinka ir patinka :)

                                                                                       Erika G
                                                                                       2014-11-24

                                                                                       Rekomenduoju

                                                                                       Lęšius išbandžiau pirmą kartą ir esu labai patenkinta šiais lęšiais.Pristatimas nuostabus ir greitas..Ačiū už saldzią dovanėlę!:)

                                                                                        Manolęšiai.lt
                                                                                        2014-09-09

                                                                                        Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                                        Ina, praktika rodo, jog lęšių nešiotojai nežymaus bazinės kreivės pasikeitimo paprastai nejaučia, kadangi lęšiai šiais laikais gaminami labai ploni, jie lengvai prisitaiko prie akių. Negalime visiškai garantuoti, kad su šiais lęšiais jausitės puikiai, tačiau tai, kaip jaučiatės dėvėdama vienus ar kitus lęšius nulemia ne tik bazinė kreivė ar diametras. Svarbu yra ir kiti parametrai, tokie kaip pagaminimo medžiaga, deguonies pralaidumas, vandens kiekis lęšyje.

                                                                                        Keičiant kontaktinių lęšių rūšį, reikėtų rinktis arčiausiai esančią bazinę kreivę. Dažniausiai tarp lęšių nešiotojų pasitaikančios kreivės yra 8.6 ir 8.4., tad pradžioje rekomenduotume įsigyti viena porą Acuvue Oasys lęšių su 8.4 kreive ir pažiūrėti kaip su jais jaučiatės, o vėliau galėsite nusipirkti ir didesnį šių lęšių kiekį.

                                                                                         ina
                                                                                         2014-09-08

                                                                                         klausimas

                                                                                         man reikia kad bazine kreive butu 8.6 o cia raso 8.4 ir 8.8 ar tiktu man?

                                                                                          Manolęšiai.lt
                                                                                          2014-08-06

                                                                                          Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                                          Ernesta, ačiū už žinutę. Perduosime Jūsų komentarą Acuvue Oasys kontaktinių lęšių atstovams Lietuvoje.

                                                                                           Ernesta
                                                                                           2014-08-05

                                                                                           Rūko/miglos pojūtis

                                                                                           Acuvue Oasys lęšius reguliariai pakaitomis su akiniais nešioju bene 5-6 metus, didžiąją dalį laiko tai buvo mano mėgstamiausi lęšiai, be galo patogūs. Tačiau pastaruoju metu su jais prasidėjo problemos. Dukart gavau po vieną partijoje manyčiau brokuotą lęšį – net negalėjau jo išlaikyti akyje ilgiau nei 5 min. dėl jaučiamo diskomforto. Tiesa, dėl paskutinio brokuoto lęšio pretenzijų neturiu – Manolešiai.lt maloniai bendravo ir kompensavo patirtus nuostolius, pasitikėdami mano nusiskundimų aprašymu.
                                                                                           Iš naujai gautos partijos vieną porą lęšių puikiausiai sunešiojau, tačiau antrosios nešiojimo metu pajutau „miglos“ pojūtį akyse. Maniau, kad jie tiesiog apsinešė nuo dulkių ar kitų nešvarumų, tačiau net juos išsiėmus miglos pojūtis išliko, nereceptiniai lašiukai nebepadėjo, teko kreiptis į akių gydytoją, kuris nustatė akių uždegimą. Migla praėjo tik po kelių dienų, naudojant receptinius lašiukus.
                                                                                           Negaliu teigti, kad šis pojūtis atsirado būtent dėl Oasys lęšių, bet ar gali būti toks sutapimas, kad bent keliems komentatoriams tai pasikartojo? Suprantu, kad Manolęšiai.lt nėra lęšių gamintojai, tačiau rekomenduoju pasikalbėti su gamintojais, ar tikrai nebuvo brokuotos partijos.
                                                                                           Aš asmeniškai šiais lęšiais pasitikėjimą praradau ir neketinu jų naudoti. Išbandysiu kitus lęšius ir tikiuosi tokių nesklandumų nepasikartos.

                                                                                           • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                                                                                           Manolęšiai.lt
                                                                                           2014-07-31

                                                                                           Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                                           Renata, nemalonu dėl šios situacijos. Jūsų klausimu konsultavomės su Acuvue Oasys atstovais Lietuvoje. Matome, kad mūsų pirkėjams "rūko" atvejis pasikartojo, tačiau optikų tinkluose panašūs nusiskundimai iki šiol nebuvo užregistruoti, tad vargu ar tai bus masinis produkcijos brokas.

                                                                                           Įvardinti tikslias priežastis, kodėl atsiranda "rūko" efektas, gana sunku, geriausiai tai galėtų padaryti kvalifikuotas akių priežiūros specialistas, apžiūrėjęs pacientą individualiai. Bendru atveju "rūko" efektas gali kilti dėl šių priežasčių:

                                                                                           a) riebalinių apnašų ant lęšio (netgi ir naujo). Vasarą žmonės daugiau prakaituoja ir oda išskiria daugiau riebalų. Net ir švariai nusiplovus rankas, karštyje, jau po kelių minučių ant pirštų galima rasti riebalų. Riebalų taip pat gali palikti muilas, sudėtyje turintis glicerino ar kremų. Dėl riebalinių apnašų atsiradęs rūkas gali būti pašalintas tinkamai lęšius išvalius su lęšių priežiūros skysčiu, būtinai mechaniškai patrinant lęšio paviršių, nes tik taip galima pašalinti riebalus.
                                                                                           b) ragenos pažeidimo lęšių įsidėjimo/išėmimo metu. Taip gali nutikti dėl tiesioginio ragenos kantakto pirštu ar dėl apnašų buvimo ant lęšio (rankšluosčio pūkeliai, dulkės, kosmetika, riebalai ir kita – dažniausiai patenkantys nuo mūsų pirštų). Esant ragenos pažeidimui – lęšio valymas problemos neišspręs. Nedidelės ragenos erozijos užgyja savaime per keletą dienų. Rimtesni pažeidimai, lydimi stipraus skausmo, ašarojimo, šviesos baimės rodo apie plintantį akies uždegimą ir reikalauja neatidėliotino gydymo.
                                                                                           c) lęšio broko. Tai gana reti lęšio kraštelio pažeidimo atvejai ar centrinės lešio dalies plyšimas, atsirandantys termiškai užsandarinant lęšio individualią pakuotę. Tokie pažeidimai paprastai matomi plika akimi, tik atidarius blisterį.
                                                                                           d) galimos ir kitos priežastys, tačiau jas turėtų nustatyti oftolmologas apžiūrėjęs pacientą, nešiojamus kontaktinius lęšius, išsiaiškinęs lęšių priežiūros ypatumus.

                                                                                           Visais atvejais, kai yra blogas matymas su paskirtais lęšiais, kai akyje jaučiamas diskomfortas, lęšių toliau nešioti negalima. Tokiais atvejais turėtumėte kreiptis pas kontaktinių lęšių specialistą arba oftalmologą. Jei manote, kad lęšis galėjo būti nekokybiškas dėl gamintojų klaidos, parašykite mums info@manolesiai.lt ir šiuo klausimu susisieksime su produkto atstovais.

                                                                                            Renata
                                                                                            2014-07-28

                                                                                            Migla akyse

                                                                                            Sveiki,
                                                                                            Šiuos lęšius pirkau keliose optikose, ir man tas pats kaip ir Kristinai, nors šiuos lęšius naudoju jau kokius 7 metus, visada viskas gerai, o dabar - abi akys buvo kaip per miglą, tada 2 savaites po gydytojo rekomendacijų drėkinau akis, bet dabar vienai akiai migla niekur nedingo. Jau gaila pinigų ir nežinau ar bandyti kitus. Ieškau atsakymo, su akiniais viskas gerai, uždegimų nieko nėra. Gal kas padės?

                                                                                             Manolęšiai.lt
                                                                                             2014-06-17

                                                                                             Atsakymas Manolęšiai.lt

                                                                                             Laba diena, Kristina,
                                                                                             miglos efektas kartais pasitaiko dėl parametrų neatitikimo, kuomet pasirenkami lęšiai per didelio diametro, ar netinkamos bazinės kreivės, todėl lęšio judėjimas akyje gali kelti diskomforto jausmą. Matau Jūsų užsakymo istorijoje, jog lęšių rūšies kuris laikas nekeičiate, tad parametrų neatitikimą turėtume atmesti.
                                                                                             Brokuotų lęšių atvejai išties reti, o tikimybė, jog visi lęšiai esantys toje pačioje pakuotėje būtų brokuoti, dar mažesnė.
                                                                                             Susisiekėme su Jumis el. paštu, lauksime platesnės informacijos, iki malonaus.

                                                                                              Kristina K
                                                                                              2014-06-14

                                                                                              Keista

                                                                                              Šiuos lęšius nešioju ilgai - taip pat ilgai jie man buvo komforto užtikrinimas. Pastarasis kartas - išimtis. Įsidėjus naujus lęšius jaučiau kažkokią baltą miglą. Jausmasbuvo toks nemalonus, kad teko iš vis atsisakyti jų ir skubiais kreiptis į gydytoją. Patikrinimo rezultatai - viskas puiku, jokių rizikų. Tačiau po savaitės pertraukos vėl įsidėjus lęšius - tas pats keistas "miglos" efektas. Nors lęšiai nauji,nudezinfekevau juos su peroksidiniu tipalu (ko niekada ndarau) - jokio pagerėjimo. Netekusi vilties dėjausi naują porą iš šešių užsakytų,nors ankstesnius nešiojau tik 2 dienas :( Vėl tas pats. Nežinau,ką kaltinti - akis,lęšius ar broką... Keista,kd šio jausmo nėra nešiojant akinius. Gal yra koks paaiškinimas.

                                                                                               Lina L
                                                                                               2014-06-10

                                                                                               Padeka

                                                                                               Nuostabus lesiai,naudoju juos jau 3 metus,tai pat uzsisakyneju juos visada is cia..nes pristatimas nuostabus ir greitas..aciu jums! taip pat ir uz nuostabia saldzia dovanele!:)

                                                                                                Manolęšiai.lt
                                                                                                2014-05-09

                                                                                                Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                                                Rasa, nemalonu dėl šios situacijos. Kontaktinių lęšių srityje brokuota produkcija nėra dažna, tačiau tokių atvejų pasitaiko. Diskomfortas taip pat gali kilti dėl valomojo tirpalo, iš aplinkos patekusių svetimkūnių, kosmetikos ar kitų priežasčių. Kartais ir pačios akys pradeda skirtingai reaguoti į vieną ar kitą lęšių rūšį.

                                                                                                Kilus įtarimams dėl lęšių kokybės visuomet kviečiame susisiekti el. paštu info@manolesiai.lt ir išspręsime šiuos klausimus.

                                                                                                 Rasa D
                                                                                                 2014-05-09

                                                                                                 brokas

                                                                                                 Beveik visada imdavau šiuos, viskas tiko ir patiko, todėl jau ne pirmi metai pirkau čia. Tačiau paskutinį karta gavau brokuotus :( niekada nekildavo problemų, akys mano nejautrios. Bet vos įsidėjus gautuosius jausdavosi diskomfortas, po valandos stipriai paraudo. Pamaniau, kad tik pirma pakuotė, bet ir kitos dvi buvo tokios pat, pinigai į balą. Bijau ir berizikuot užsisakant naujus :(

                                                                                                  Manolęšiai.lt
                                                                                                  2014-04-28

                                                                                                  Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                                                  Dėkojame visiems už puikius komentarus ir rekomendacijas. :)

                                                                                                  Ignai, Acuvue Oasys lęšių galima neišsiimti iki 6 parų. Tačiau jei akys jautresnės, rekomenduojame visus lęšius (net ir Night & Day) nakčiai išsiimti. Gali būti, jog abi šios lęšių rūšys Jums netinka (bazinės kreivės neatitikimas retai sukelia diskomfortą, kadangi lęšiai yra pakankamai minkšti ir lengvai prisitaiko prie akių).
                                                                                                  Rekomenduotume išbandyti vienus populiariausių bei daugiausia gerų atsiliepimų turinčius Biofinity lęšius (http://www.manolesiai.lt/lt/2dieniniai/28-biofinity.html). Jei nešiojant tik dienomis blogai jaustumėtės ir su šiais lęšiais, tuomet reikėtų išbandyti vienadienius lęšius, kurie jautrioms akims dažnai būna vienas geriausių pasirinkimų (http://www.manolesiai.lt/lt/9-vienadieniai-kontaktiniai-lesiai). Negalime teigti, jog viena ar kita lęšių rūšis Jums tikrai tiks, kadangi kiekvienas individualiai prisitaiko sau geriausiai tinkačią lęšių rūšį.

                                                                                                  • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                                                                                                  Ignas
                                                                                                  2014-04-24

                                                                                                  Uždegimas

                                                                                                  Sveiki. Nusipirkau Jūsų lęšius. Anksčiau pirkdavo Air Optix night & day, prie kurių niekaip negalėdavau priprast, o akys pavargdavo po 8~h. Išbandžiau šiuos lęšius. Pirmu užsidėjimu išnešiojau dvi paras ir jaučiausi puikiai. Antrą kartą taip pat išnešiojau apie 10h~. Kitą kartą panešiojus lęšius, kitą dieną akkys paraudo, bei parą skaudėjo. Ar gali būti, kad lęšis pasižeidė (plika akim nesimato jokio pažeidimo), ar tiesiog šie lęšiai man netinka ir reiktų pirkti kitus? (bazinė kreivė viską atitinka)

                                                                                                   Vilma B
                                                                                                   2014-04-23

                                                                                                   Rekomenduoju

                                                                                                   Tikrai labai puikūs lęšiai, dirbu visą dieną prie kompiuterio ir netgi dienos pabaigoje nejaučiu jokio diskomforto, aišku lašiukus naudoju, taip pat pirkau pas Jus (lacrifresh), mano akims jie taip pat labai tinka... esu labai patenkinta, nešioju ir džiaugiuosi...Labai ačiū Jums už greitą ir malonų aptarnavimą, už saldžią dovanėlę ir manau, kad pirksiu pas Jus dar ne kartą :)

                                                                                                    Ingrida
                                                                                                    2014-04-10

                                                                                                    REKOMENDUOJU

                                                                                                    Labai patiko pirmasis užsakymas, būtinai ir ateityje lęšius pirksiu iš jūsų! Prekę gavau nepraėjus nė parai laiko nuo užsakymo, viskas buvo tvarkingai supakuota, lęšiai niekuo nesiskiria nuo pirktų optikoje, maloniai nustebino saldi dovanėlė. Didelis ačiū ir sėkmės jums :)

                                                                                                    • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                                                                                                    Vaiva
                                                                                                    2014-04-03

                                                                                                    Rekomenduoju

                                                                                                    Sveiki,

                                                                                                    Esu patenkinta gautais lesiais, jau nesioju ir dziaugiuosi, nes jie akyje nesukelia jokio diskomforto, pralaidus orui, elastingi. I aprasyma atsizvelgiau isigydama, taigi jie puikiai atitinka savo aprasyma. Kita karta vel uzsisakysiu is jusu. Dekuj :)

                                                                                                    • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                                                                                                    Erika I
                                                                                                    2014-03-24

                                                                                                    :)

                                                                                                    Ačiū už malonų bedradarbiavimą, greitą pristatymą ir saldžią dovanėlę :)

                                                                                                    • 2 iš 2 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                                                                                                    Manolęšiai.lt
                                                                                                    2014-03-12

                                                                                                    Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                                                    Dėkojame visoms už gražius žodžius. :)
                                                                                                    Paulina, kiekvienas skirtingai jaučiasi su skirtingų rūšių lęšiais. Daugiau atsiliepimų apie blogą matymą iš arti su Acuvue Oasys lęšiais nesame gavę ir tiksliai negalime pasakyti, dėl ko taip gali būti. Dėl šios situacijos rekomenduotume pasikonsultuoti su akių priežiūros specialistu. Kontaktiniai lęšiai neturi įtakos regėjimo nusilpimui.

                                                                                                     Simona
                                                                                                     2014-03-06

                                                                                                     Puikus aptarnavimas

                                                                                                     Ačiū už operatyvumą, malonų aptarnavimą.

                                                                                                      Paulina
                                                                                                      2014-02-15

                                                                                                      Objektyvus Ivetinimas

                                                                                                      Išmėginau dvėjus skirtingus lešius. Tai: Air Optix Night & Day Aqua ir Acuvue Oasys with Hydraclear plus
                                                                                                      Išsakysiu savo numonę apie abiejus (pliusus ir minusus). Mano dioptrijos -1.75 abiejoms akims.
                                                                                                      Acuvue Oasys

                                                                                                      + Daug minkštesni ir švlnesni ir lankstesni už Air Optix, todėl yra visisškai nejuntami akyje. Išsiimant nėra jokio diskomforto (slystant nuo akies).
                                                                                                      - Prie šių lešių nešvarumai ir dulkės lipte limpa. Kol įsitikinu, kad jau galiu dėti į akį reikia daug kartu nuvalyti.
                                                                                                      - Regėjimas! Su šiais lešiais aš į tolį matau gerai. Tačiau iš arti prastai... Nesuprantu, kaip taip gali būti... Be lešių 100 kart geriau matau.

                                                                                                      Air Optix Night & Day
                                                                                                      + Regėjimas tobulas. Iš arti ir iš toli.
                                                                                                      + Prieš Acuvue Oasys atrodo tobulai švarūs.
                                                                                                      - Lešiai kieti. Kartais jaučiu juos dėvint. Akys pavargsta. Nusiimant, nes slysdami per akį sukelia diskomfortą (manau, dėl to kad yra tvirti).
                                                                                                      Dėl noro puikiai matyti renkuosi Air optix. Man įdomu, ar Acuvue Oasys negadina akių prastu regėjimu iš arti??

                                                                                                       Lina L
                                                                                                       2014-01-26

                                                                                                       Rekomenduoju

                                                                                                       Jie ne tik populiariausi,bet ir geriausi...juos nesioju jau 3 metus,ir niekada nenusivyliau,aisku buvo,kad jie suplyso,ar taip kas atsitiko,bet tai ivyko per mano pacios apdairuma.. Nesioju juos net ilgiau nei menesi laiko,ir tai nekelia jokiu nepatogumu..puikus,greitas pristatimas,puiki,saldi dovanele.taip pat puiku,kad galima kaupi lojalumo taskus:)))))) aciu jums labai:) ps.galetu but daugiau prekiu kurias butu galima uzsisakyti uz lojalumo taskus:)

                                                                                                        Akvile A
                                                                                                        2013-12-12

                                                                                                        ACIU

                                                                                                        Labai aciu uz greita pristatyma,ir saldzia dovanele :)rekomenduosiu ir draugams

                                                                                                         Manolęšiai.lt
                                                                                                         2013-11-08

                                                                                                         Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                         Alberta, taip šie lęšiai atitinka Jūsų išvardytus duomenis. Jie itin minkšti ir akyje juntami itin natūraliai. Be šių kontaktinių lęšių galime rekomenduoti ir Biofinity lęšius, kurie turi vos matomą melsvą atspalvį.

                                                                                                          Alberta G
                                                                                                          2013-11-05

                                                                                                          Klausimukas

                                                                                                          Sveiki, kažkada pirkau lęšius, kurie buvo labai minkštučiai ir turėjo lengvą melsvą atspalvį. Deja, niekaip neprisimenu, kokios rūšies tai buvo lęšiai. Ar gali būti, jog tai būtent šie lęšiai? O gal yra kitų firmų panašių lęšių?

                                                                                                           Manolęšiai.lt
                                                                                                           2013-10-25

                                                                                                           Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                           Rita, prekes siunčiame į Lietuvos miestus. Persiųsti prekes Jums į užsienį galėtų padėti artimieji ir draugai.

                                                                                                            Rita
                                                                                                            2013-10-24

                                                                                                            Klausimas

                                                                                                            Sveiki ar jūs siunčiat lešius į kitą šalį, pavyzdžiui į Angliją??? Ačiū.

                                                                                                             Renata A
                                                                                                             2013-10-18

                                                                                                             Ačiū

                                                                                                             Kas dėl lęšių, tai tikrai patys geriausi.
                                                                                                             Noriu dar kartą padėkoti manolesiai.lt už malonų bendravimą ir supratingą bendradarbiavimą:
                                                                                                             užsisakiau netinkamo stiprumo lęšius ir pastebėjau tik gavus siuntinuką. Tuoj pat paskambinau i atstovybę Kaune, iš karto sutarėme, kad tą pačią dieną kitas siuntinukas bus perduotas kurjeriui, o netikusius lęšius grąžinsiu paštu nurodytu adresu. Keitimas įvyko labai greitai :)
                                                                                                             Linkiu Jums sėkmės!

                                                                                                             Pagarbiai,
                                                                                                             Renata A.

                                                                                                              Lina
                                                                                                              2013-10-17

                                                                                                              Rekomenduoju ir siulau

                                                                                                              Labai geri lesciai,visada juos perku,labai patenkinta sia svetaine,kad galima kaupti taskus (tik galete daugiau ideti prekiu, kuriu butu galima isigyti uz taskus) :) labia nudziugina dovanele,aciu jums!:)

                                                                                                               Manolęšiai.lt
                                                                                                               2013-09-18

                                                                                                               Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                               Rūta, Acuvue Oasys with Hydraclear Plus yra naujesnė, patobulinta Acuvue Advance Hydraclear versija (su didesniu drėkinančio faktoriaus kiekiu, padedančiu išsaugoti drėgmę lęšio viduje).

                                                                                                               Reikėtų atkreipti dėmesį į skirtingus šių lęšių parametrus. Naujai išleisti Acuvue Oasys lęšiai – gaminami su 8.4 ir 8.8 bazine kreive (išgaubtumu), o Acuvue Advance 8.3 ir 8.7. Taip pat skiriasi ir deguonies pralaidumas bei vandes kiekis. Tam, kad akys būtų sveikos ir nesausėtų joms nuolatos reikia deguonies, kuo didesnis lęšio deguonies pralaidumas tuo geriau jaučiatės su lęšiais. Taip pat reiktų nepamiršti ir vandens kiekio lęšio sudėtyje. Kadangi vandens kiekis dalyvauja deguonies pernešimo procese ir lęšiams suteikia daugiau elastingumo bei dėvėjimo komfortą, lengviau priprantama prie kontaktinių lęšių. Kuo lęšis elastingesnis ir drėgnesnis, tuo mažesnis jo kontaktas su ragena, pastebima mažiau mechaninių ragenos pažeidimų.

                                                                                                               Atsižvelgiant į šiuos skirtumus sunku pasakyti, kurie lęšiai kiekvienam iš mūsų tinka labiau. Tai sužinoti galima tik išbandžius abi lęšių rūšis, kadangi kiekvieno mūsų akys skirtingos, todėl ir pojūtis dėvint lęšius skiriasi.

                                                                                                                Rūta B
                                                                                                                2013-09-17

                                                                                                                Kuo skiriasi

                                                                                                                Sveiki, norėjau pasiteirauti visada naudoju šiuos oasys lęšius, tačiau norėjau sužinoti kuo jie skiriasi nuo advance lęšių ?

                                                                                                                 Rima
                                                                                                                 2013-09-05

                                                                                                                 Puikus lesiai!

                                                                                                                 Dziaugiuosi pagaliau radusi sau labiausiai tinkancius lesius, puikiai nesiojasi, nesijaucia aky :) Taip pat labai malonu kiekvienakart uzsisakius lesius gauti saldzia dovanele. Aciu Jums! :)

                                                                                                                  Alina
                                                                                                                  2013-09-05

                                                                                                                  Rekomenduoju

                                                                                                                  Siandien visa diena su siais lesiais, ir kolkas puikiai akys jauciasi, lyg visai be ju:)

                                                                                                                   Manolęšiai.lt
                                                                                                                   2013-09-05

                                                                                                                   Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                                   Gabriele, lęšių bazinė kreivė nurodo kontaktinio lęšio gaubtumą, tai yra prisitaikymą prie žmogaus akies. Dažniausiai tarp lęšių nešiotojų pasitaikančios kreivės yra 8.6 ir 8.4. Kai kurios lęšių rūšys turi tik vieną bazinę kreivę ar diametrą. Tokius parametrus nustato pats gamintojas, gaminantis atitinkamas lęšių rūšis. Praktika rodo, jog lęšių nešiotojai nežymaus šių parametrų pasikeitimo paprastai nejaučia, akių gydytojai priskirdami lęšius taip pat dažnai atsižvelgia į kitas lęšių savybes, o šiuos parametrus nurodo, kaip orientacinius. Lęšiai šiais laikais gaminami labai ploni, tad lengvai prisitaiko prie akių. Manome, jog skirtumo neturėtumėte pajausti.

                                                                                                                    gabriele
                                                                                                                    2013-09-05

                                                                                                                    bazine kreive

                                                                                                                    sveiki, tai kaip suprasti su tom bazinem kreivem. nes jau metus perku, tik su 8,6. taip israse daktere, bet jusu dauguma lesiuku neleidzia pasirinkti kreiviu. tai ar ta kreive labai svarbi, ar nekreipt i ja demesio ir pasirinkti tik stipruma?

                                                                                                                     Gintare
                                                                                                                     2013-09-05

                                                                                                                     Geriausi!

                                                                                                                     Patys geriausi!

                                                                                                                      Loreta
                                                                                                                      2013-09-05

                                                                                                                      Tinka jautrioms akims!

                                                                                                                      Galvojau nebegalėsiu nešioti jokių lešių dėl jautrių akių: raudonuodavo ir perštėdavo, bet išbandžiau šiuos..ir užsikabinau, akys jaučiasi puikiai:) taip pat labai malonu, kai prekės pristatomos greitai, yra kokybiškos ir dar kaskart stebina dovanėlės! Nuo savęs (kaip jautrių akių savininkė) tikrai galiu rekomenduoti šituos lęšius ir, be abejo, jų pardavėjus:)

                                                                                                                       Marta
                                                                                                                       2013-09-05

                                                                                                                       Rekomenduoju

                                                                                                                       Aciu labai...Rekomenduoju visiems!

                                                                                                                        Jonė
                                                                                                                        2013-09-05

                                                                                                                        Rekomenduoju

                                                                                                                        Ačiū už greitą, malonų ir pilną staigmenų pristatymą. Rekomenduoju ir savo draugams. Ačiū dar kartą.

                                                                                                                         Manolęšiai.lt
                                                                                                                         2013-09-05

                                                                                                                         Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                                         Ugne, Acuvue Oasys lęšių porą rekomenduojama keisti kas 2-4 savaites, todėl 6 lęšių pakuotė skirta 1,5 - 3 mėnesiams.

                                                                                                                          Ugne
                                                                                                                          2013-09-05

                                                                                                                          Klausimas

                                                                                                                          O cia pakuoteje parasyta yra 6 lesiai. Tai du lesiai vienam menesiui? ar visi 6 vienam menesiui?

                                                                                                                           Manolęšiai.lt
                                                                                                                           2013-09-05

                                                                                                                           Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                                           Justina, dažnas lęšių nešiotojas Acuvue Oasys lęšius įpratęs keisti kas mėnesį, taip pat ir optikose Oasys lęšiams neretai priskiriamas mėnesinis keitimo rėžimas. Gamintojai Acuvue Oasys lęšius rekomenduoja keisti kas dvi savaites, nepriklausomai nuo to miegate su jais ar ne.

                                                                                                                            justina
                                                                                                                            2013-09-05

                                                                                                                            klausimas?

                                                                                                                            ir kiek laiko galima nesioti lesius,kai kasdien juos issiimi?

                                                                                                                             Manolęšiai.lt
                                                                                                                             2013-09-05

                                                                                                                             Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                                             Natalija, džiaugiamės jog lęšiai Jums puikiai tiko:). Pristatymas į namus nieko nekainuoja kuomet prekių suma lygi 50 Lt. arba ją viršyją, tačiau reikia pabrėžti jog tokia sąlyga gali naudotis mūsų facebook draugai arba nuolatiniai klientai. Šiuo atveju jus jau priskyrėme prie facebook draugų rato, lauksime prisijungiant :)

                                                                                                                              Natalija
                                                                                                                              2013-09-05

                                                                                                                              Nuostabūs lęšiai!

                                                                                                                              Nuostabūs lęšiai :) Skaičiau, kad pristatymas nekainuoja, perkant virš kažkokios sumos. Kaip tai įmanoma padaryti? Nes man kainavo iki šiol visada.

                                                                                                                               Nadezda
                                                                                                                               2013-09-05

                                                                                                                               Rekomenduoju

                                                                                                                               esu labai dekinga uz greitai pristatyta preke, uzsisakius, jau kitos dienos ryta jas gavau. aciu.

                                                                                                                                Manolęšiai.lt
                                                                                                                                2013-09-05

                                                                                                                                Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                                                Viktorija, Acuvue Oasys lęšius gamintojai rekomenduoja nešioti 2 savaites, tačiau dažnas lęšių nešiotojas šiuos lęšius įpratęs keisti kas mėnesį, taip pat ir optikose Oasys lęšiams neretai priskiriamas mėnesinis keitimo rėžimas. Praėjus dviem savaitėms lęšiukas tą pačią dieną nesugenda, tačiau ant lęšio susikaupę nešvarumai ir baltyminės medžiagos didina komplikacijų tikimybę, tad lęšius visuomet patariame keisti atsižvelgiant į gamintojų rekomendacijas.

                                                                                                                                Kontaktinius lęšius nešiojant ne kiekvieną dieną jų naudojimas kiek prasitęsia. Dažnai ir pačios akys pasako kada jau laikas keisti lęšiukus.

                                                                                                                                 Viktorija
                                                                                                                                 2013-09-05

                                                                                                                                 Lęšių nešiojimas

                                                                                                                                 Sveiki, nieko tokio, kad šiuos lęšius nešioju jau 5-ta savaitė? Bet nešioju tik pusdienį arba išvis neįsidedu, puikiai matau dar su jais.

                                                                                                                                  kristina
                                                                                                                                  2013-09-05

                                                                                                                                  acuvue oasys

                                                                                                                                  aciu uz greita pristatyma ir saldzia dovanele :) siuos lesius bandysiu pirma karta, tikiuosi nenusivilsiu :)

                                                                                                                                   Manolęšiai.lt
                                                                                                                                   2013-09-05

                                                                                                                                   Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                                                   Ivona, akinių lęšių stiprumui esant virš -3.00, kontaktinius lęšius akių gydytojai dažniausiai parenka -0.25 ar -0.50 dioptrijomis silpnesnius. Vadovaujantis bendra praktika Jums vertėtų rinktis -3.75 dioptrijas.

                                                                                                                                    Ivona
                                                                                                                                    2013-09-05

                                                                                                                                    Klausimas?

                                                                                                                                    Norėčiau užsakyti šiuos lęšiukus. Norėčiau sužinoti jeigu mano regėjimo stiprumas -4, tai ir lęšius reikia -4 ar -3,75, nes visada optikose duodavo -3,75. Iš anksto dėkoju.

                                                                                                                                     Ingrida
                                                                                                                                     2013-09-05

                                                                                                                                     Rekomenduoju

                                                                                                                                     Puikus, greitas aptarnavimas, maloni dovanele - rekomenduoju!!

                                                                                                                                      Egle
                                                                                                                                      2013-09-05

                                                                                                                                      Kokybiska preke

                                                                                                                                      Greitas ir malonus pristatymas, saldi dovanele, kokybiska preke ir prieinama kaina - viskas ko reikia :)

                                                                                                                                       Brigita
                                                                                                                                       2013-09-05

                                                                                                                                       Ačiū

                                                                                                                                       Labai greitai gavus lęšius, viskas gerai, be to, ačiū už dovanėle :)

                                                                                                                                        Manolęšiai.lt
                                                                                                                                        2013-09-05

                                                                                                                                        Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                                                        Dėkojame už puikius atsiliepimus! :)

                                                                                                                                         Rasa
                                                                                                                                         2013-09-05

                                                                                                                                         Rekomenduoju

                                                                                                                                         Esu išbandžiusi daugumą Lietuvoje parduodamų lešių rūšių, bet paskutinius metus apsistojau ties šiais, kadangi su jais jaučiuosi gerai nuo ryto iki vakaro be jokių problemų.
                                                                                                                                         Ačiū už visada greitą ir puikų aptarnavimą bei itin malonias staigmenas - dovanėles :)

                                                                                                                                          inga
                                                                                                                                          2013-09-05

                                                                                                                                          rekomenduoju

                                                                                                                                          o man kaip tik jie labai tiko! visada šituos naudoju ir nejaučiu poreikio keisti.

                                                                                                                                           Manolęšiai.lt
                                                                                                                                           2013-09-05

                                                                                                                                           Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                                                           Vita, Jūsų pavyzdys parodo, kad lęšių parinkimas yra individualus, ir ne visuomet lęšiai, kurie tinka daugumai, išskirtinai tiks visiems. Jei dar neišbandėte, kviečiame išbandyti pirkėjų pamėgtus Biofinity mėnesinius lęšius.

                                                                                                                                            Vita
                                                                                                                                            2013-09-05

                                                                                                                                            Nerekomenduoju

                                                                                                                                            Blogiausi lesiai kokius esu turejus.

                                                                                                                                             Manolęšiai.lt
                                                                                                                                             2013-09-05

                                                                                                                                             Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                                                             Tadai, atsiprašome, kad kilo problemų su užsakytomis prekėmis. Dėl lęšių kokybės klausimų prašome susisiekite el. paštu info@manolesiai.lt.

                                                                                                                                              Tadas
                                                                                                                                              2013-09-05

                                                                                                                                              Nekokybiskas lesis

                                                                                                                                              Sveiki, esu patenkintas lesiu pristatymo operatyvumu. Taciau jau antra karta pasitaiko nekokybiskas lesis (isidejus dirgina aki). Gal imanoma kokybes kontrole?

                                                                                                                                               Irina
                                                                                                                                               2013-09-05

                                                                                                                                               Fantastika!

                                                                                                                                               Su mano uzsakymu buvo tas pats: vakar uzsakiau, siandien ryte jau pristate ir dar + sokoladas. Fantastika! :)

                                                                                                                                                digna
                                                                                                                                                2013-09-05

                                                                                                                                                cool :)

                                                                                                                                                nu tikrai labai fainai, is vakaro uzsakiau, kita ryta atveze ir dar bonuso sokolada prie arbateles gavau! cool :)

                                                                                                                                                 Estera
                                                                                                                                                 2013-09-05

                                                                                                                                                 Ačiū

                                                                                                                                                 Labai ačiū už greitą pristatymą - užsisakiau vėlyvą trečiadienio vakarą, o gavau penktadienio rytą! Malonu buvo gauti šokolado, kuris kaip tik tiko prie rytinės arbatos:)

                                                                                                                                                  Raminta
                                                                                                                                                  2013-09-05

                                                                                                                                                  Super :)

                                                                                                                                                  Patys geriausi lęšiai :) Bandžiau kitus, grįžau prie šitų :) Nerealiai greitas pristatymas :) Super :)

                                                                                                                                                   Ingrida
                                                                                                                                                   2013-09-05

                                                                                                                                                   Rekomenduoju!

                                                                                                                                                   Labai džiaugiuosi Jus atradusi:) Anksčiau kontaktinius lešius pirkau Optikose ir mokėjau 3 kartus daugiau. Esate nuostabūs!!! Užsisakiau lešius ir sekančią dieną gavau!!! Dėkui už saldžią staigmeną.
                                                                                                                                                   Vėl grįžau prie Acuvue Oasys lešių, man jie geriausi. Ir išnešioju ilgiau nei 2 savaites. Buvau nusipirkus pabandyti Biofinity, tačiau pradžioje ilgai jaučiau diskomfortą, kol priprato akys. Visgi man jie nepasirodė geresni už Acuvue Oasys.
                                                                                                                                                   Esate nuostabūs!!! Užsisakiau lešius ir sekančią dieną gavau!!! Dėkui už saldžią staigmeną.

                                                                                                                                                    Raminta
                                                                                                                                                    2013-09-05

                                                                                                                                                    Esu patenkinta

                                                                                                                                                    Siandien pristate mano uzsakytus lesiukus.Esu labai patenkinta ,kad taip greitai gavau.Ir aciu Jums uz saldzia dovanele.

                                                                                                                                                     Manolęšiai.lt
                                                                                                                                                     2013-09-05

                                                                                                                                                     Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                                                                     Ieva, Kristina, Lina, Egita, labai ačiū jums visoms už tokius puikius atsiliepimus! :)

                                                                                                                                                      Ieva
                                                                                                                                                      2013-09-05

                                                                                                                                                      Rekomenduoju

                                                                                                                                                      Gavau savo lesiukus! Matau puikiai grazia diena ir valgau geisha sokolada...:)

                                                                                                                                                       Kristina
                                                                                                                                                       2013-09-05

                                                                                                                                                       Superinis aptarnavimas

                                                                                                                                                       Superinis aptarnavimas, greita ir profesionalu - 10 balų! Vakar užsakiau, o šiandien jau galiu džiaugtis , jog vėl galiu aiškiai matyti. Ir ačiū už dovanėlę - maloniai nustebinote :)

                                                                                                                                                        Lina
                                                                                                                                                        2013-09-05

                                                                                                                                                        Gavau labai greitai

                                                                                                                                                        Lęšiukus gavau labai greita;)) Seniau nešiojau šitos firmos vienadienius lęšius,ir man jie tiko puikiai, tikiuosi bus ir su šitais taip pat..manau nenusivilsiu,ir galėsiu juos nešioti,nes labai man nemalonu būti su akinukais,nors jie man ir tinka;)).. bet vasara norisi nuo saulės akinius užsidėti ir pan..ir tikrai čia daug pigiau, nei parduotuvėse..;oo Smagu!;))) ačiū už skania dovanėle...;)

                                                                                                                                                         Egita
                                                                                                                                                         2013-09-05

                                                                                                                                                         Rekomenduoju

                                                                                                                                                         Dziaugiuosi operatyviu pristatymu ir saldziomis dovanelemis, lesiukus dar tik keles dieneles nesioju, nusiskundimu neturiu, kolkas tinka mano akims, tikiuosi taip ir toliau bus ;) Aciu Jums:)

                                                                                                                                                          Dovilė
                                                                                                                                                          2013-09-05

                                                                                                                                                          Ačiū, manolęšiai.lt komandai :)

                                                                                                                                                          Aš taip pat prisidedu prie pagyrų! Lęšiai mane visada pasiekia labai greitai ir visada nudžiugina dovanėlės. Ačiū, manolęšiai.lt komandai :))

                                                                                                                                                           Jurgita
                                                                                                                                                           2013-09-05

                                                                                                                                                           Rekomenduoju!!!

                                                                                                                                                           Tikrai puikus lesiai, ir dar fainesnis aptarnavimas!!nereikejo 24h, o lesiai jau pas mane!!!aciu uz saldzia dovanele, ir uz lojalumo taskus, uz kuriuos isigijau puikius akiu lasus. Visiems rekomenduoju tik manolesiai.lt!!!!!!

                                                                                                                                                            Mantas
                                                                                                                                                            2013-09-05

                                                                                                                                                            Rekomenduoju

                                                                                                                                                            Puikūs lęšiai, ir puikus aptarnavimas. Jau nebe pirmą kartą tenka bendradarbiauti su jumis. neturiu priekaištu, viskas paprasta, greita, beje nudžiugina ir dovanėlė. Didelis pliusas manolesiai.lt komandai. ;))

                                                                                                                                                             Manolęšiai.lt
                                                                                                                                                             2013-09-05

                                                                                                                                                             Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                                                                             Ačiū už pagyras šiam produktui (jis to vertas), taip pat nuoširdžiai dėkojame už gražius žodžius mūsų kolektyvui :)

                                                                                                                                                              Lina
                                                                                                                                                              2013-09-05

                                                                                                                                                              Manolus aptarnavimas

                                                                                                                                                              Malonus aptarnavimas, greitas pristatymas, mažiausia kaina ir dar saldžios dovanėlės ir pan. Tikrai super, papirkot man širdį ir akis ;]

                                                                                                                                                               Asta
                                                                                                                                                               2013-09-05

                                                                                                                                                               Rekomenduoju

                                                                                                                                                               Puikus lesiai, tik skirtumas tas, kad juos iamnoma nusipirkti daug pigiau nei optikos salone. Pristatymas greitas, taip nustebino ipakuota saldi dovanele.
                                                                                                                                                               Jei norite sutaupyti pinigu ir laiko patariu pirkti cia:)

                                                                                                                                                                Margarita
                                                                                                                                                                2013-09-05

                                                                                                                                                                Super greitas pristatymas ;]

                                                                                                                                                                Super greitas pristatymas ;] akytės džiaugiasi naujasi lešiukai :) staigmenėlė praskaidrino diena ;] dėkuj.

                                                                                                                                                                 Greta
                                                                                                                                                                 2013-09-05

                                                                                                                                                                 Rekomenduoju

                                                                                                                                                                 Labai džiaugiuosi lęšiukais :) taip pat ir dovanėlėm :)

                                                                                                                                                                  Arvydas
                                                                                                                                                                  2013-09-05

                                                                                                                                                                  Patogūs ir nedirgina akių

                                                                                                                                                                  Mano patys pirmieji kontaktiniai lęšiai. Niekada neturėjau jokių su jais problemų. Patogūs, nedirgina akių. Išnešioju ilgiau nei mėnesį be problemų.

                                                                                                                                                                   Žilvinas
                                                                                                                                                                   2013-09-05

                                                                                                                                                                   Trumpas galiojimas

                                                                                                                                                                   Nieko gero šitie lęšiai. Ilgiau dviejų savaičių neišnešioju, kas vakarą išsiimdamas. Pradeda ašaroti akys ir blogai prilimpa prie akies.

                                                                                                                                                                    Jovita
                                                                                                                                                                    2013-09-05

                                                                                                                                                                    Ačiū u ž greitą pristatymą

                                                                                                                                                                    Ačiū u ž greitą pristatymą :) Mano akytės ir vėl mato :) Ačiū ir iki kito karto :)

                                                                                                                                                                     Giedrė
                                                                                                                                                                     2013-09-05

                                                                                                                                                                     Nepriekaištingas aptarnavimas!

                                                                                                                                                                     Dėkoju už labai greitą pristatymą ir saldžią dovanėlę :) Užsakiau lęšius vakar, o šiandien jau jos turiu, nors esu iš Klaipėdos. Nepriekaištingas aptarnavimas!

                                                                                                                                                                      Manolęšiai.lt
                                                                                                                                                                      2013-09-05

                                                                                                                                                                      Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                                                                                      Virginija, Audriau, džiaugiamės galėdami padėti sutaupyti :) Aurelija, lęšių nešiojimo trukmė neatidarius pakuočių 2-4 metus į priekį.

                                                                                                                                                                       Audrius
                                                                                                                                                                       2013-09-05

                                                                                                                                                                       Patys patogiausi

                                                                                                                                                                       Man sie lesiukai patogiausi ir geriausi. Daznai esu ismiegojas su jais. Rekomenduoju visiems. Siaip esu is klaipedos tai cia optikose kainos gerokai didesnes. uz du tokius lesiukus mokedavau nuo 62 iki 69lt. o cia kaip matote 45lt tepraso. Db nusipirkau 6 lesiuku pakuote tai sutaupiau apie 90lt .

                                                                                                                                                                        Aurelija
                                                                                                                                                                        2013-09-05

                                                                                                                                                                        Lesiu galiojimas

                                                                                                                                                                        Sveiki, sakykite kokia siu lesiu galiojimo trukme neatidarius pakuotes?

                                                                                                                                                                         Virginija
                                                                                                                                                                         2013-09-04

                                                                                                                                                                         ACIU

                                                                                                                                                                         Jau daugiau kaip metai nesioju siuo lesius ir man jie labai patinka,o kada cia tokios kainos-geriau vargu ar rasi.Tad noriu padekot uz greita pristatyma ir ypac maloniai nustebino dovanele.ACIU visam jusu kolektyvui.

                                                                                                                                                                          Ausra
                                                                                                                                                                          2013-09-04

                                                                                                                                                                          Geri lesiai

                                                                                                                                                                          Lesiai komfortiski-pripazistu, taciau beprotiskai greitai apsivelia, lesiukai amzinai sulimpa. Ir sie lesiai tikrai nera is tu kuriuos pasaugodamas ir reciau nesiodamas pranesiosi ilgiau. Max 3 savaites ir istiesu lesius mesk lauk. Kita vertus akytems patinka sie lesiai, bent jau pirmas dienas.

                                                                                                                                                                           Jelena
                                                                                                                                                                           2013-09-04

                                                                                                                                                                           Aciu!

                                                                                                                                                                           Jau keleta metu perku is manolesiai.lt. Jokiu problemu, nors ir bijojau pirkti Internetu ;) Siandien gavau sokoladuka dovanu, aciu :)

                                                                                                                                                                            Kamilė
                                                                                                                                                                            2013-09-04

                                                                                                                                                                            Patys geriausi

                                                                                                                                                                            Patys geriausi lęšiai. Puikus pristatymas, ačiū ;)

                                                                                                                                                                             Manolęšiai.lt
                                                                                                                                                                             2013-09-04

                                                                                                                                                                             Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                                                                                             Karolį, bazinė kreivė (lęšio gaubtumas) ir diametras regėjimo nekeičia, nuo šių parametrų priklauso kaip lęšiukas elgsis akyje. Neženklių šių parametrų pakitimų žmonės paprastai nejaučia. Oasys lęšiai su šiais parametrais yra tinkami daugeliui žmonių, Acuvue Oasys lęšiai yra populiariausi Lietuvoje.

                                                                                                                                                                              Karolis
                                                                                                                                                                              2013-09-04

                                                                                                                                                                              Klausimas

                                                                                                                                                                              Kaip suprantu , jei pas mane bazine kreive 8.6 ir Diametras 13.8 , netiks man sitas pasirinkimas , kadangi negalima keisti lesiuko parametru , tik stipruma ?

                                                                                                                                                                               RENATA
                                                                                                                                                                               2013-09-04

                                                                                                                                                                               REKOMENDUOJU

                                                                                                                                                                               TIKRAI LABAI PATOGU IR SVARBIAUSIA NERA TAIP BRANGU KAIP OPTIKOS SALONE, NES TOKIUS LESIUS TRIS PORAS MOKEJAU 130 LT.

                                                                                                                                                                                Vilma
                                                                                                                                                                                2013-09-04

                                                                                                                                                                                Ačiū Jums

                                                                                                                                                                                Idealūs lęšiai mano jautrioms akytėms :) Komanda dirba greitai ir patikimai ;) Ačiū Jums.

                                                                                                                                                                                 Kristina
                                                                                                                                                                                 2013-09-04

                                                                                                                                                                                 Rekomenduoju

                                                                                                                                                                                 Ačiū už greitą ir labai patogų pristatymą bei aptarnavimą. Taip pat už dovaną. :)

                                                                                                                                                                                  Marina
                                                                                                                                                                                  2013-09-04

                                                                                                                                                                                  Ačiū

                                                                                                                                                                                  Ačiū už greitą ir kokybišką aptarnavimą! Ir už dovaną :)

                                                                                                                                                                                   Jolita
                                                                                                                                                                                   2013-09-04

                                                                                                                                                                                   Geras aptarnavimas!

                                                                                                                                                                                   Sveiki, lęšius užsisakiau sekmadienį, o gavau - antradienį. Džiaugiuosi greitu aptarnavimu! Patys lęšiai taip pat puikūs. Kol kas neturiu jokių nusiskundimų ir džiaugiuosi, kad nebereikia vargti su akinukais :)

                                                                                                                                                                                    Gerda
                                                                                                                                                                                    2013-09-04

                                                                                                                                                                                    Tik geri atsiliepimai

                                                                                                                                                                                    Patys geriausi! Kazkada bandziau kitus ir tai buvo pirmas ir paskutinis kartas eksperimentams :D labai patogu tai, kad galima miegoti su jais, jokio diskomforto. Zodziu, tik geri atsiliepimai :)

                                                                                                                                                                                     Manolęšiai.lt
                                                                                                                                                                                     2013-09-04

                                                                                                                                                                                     Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                                                                                                     Andriau, kiek mums žinoma vadybininkai nekariauja. Gal ne viską žinome :).

                                                                                                                                                                                      Andrius
                                                                                                                                                                                      2013-09-04

                                                                                                                                                                                      Komentarai

                                                                                                                                                                                      tokiais komentarais čia vadybininkai tarpusavyje gal kariauja? Prie visų lęšių rasi panašių komentarų...

                                                                                                                                                                                       Manolęšiai.lt
                                                                                                                                                                                       2013-09-04

                                                                                                                                                                                       Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                                                                                                       Erika, ar lęšiai sukėlė problemų dėl gamintojo klaidos, ar dėl asmeninių nešiojimo įpročių nustatyti gana sunku, juo labiau atsakyti į šį klausimą el. laišku. Bendru atveju esant brokuotam lęšiui diskomfortas jaučiamas tik įsidėjus lęšį į akį, tačiau, žinoma, kiekvienas atvejis yra individualus. Šiuo klausimu dar susisieksime su Jumis el. paštu.

                                                                                                                                                                                        Erika
                                                                                                                                                                                        2013-09-04

                                                                                                                                                                                        Nerekomenduoju

                                                                                                                                                                                        Siuos nusipirkau pabandymui, taciau deja, labai nusivyliau. Klausimas - ar nebuvo brokuota siunta? nes nusipirkus 6 lesius juos VISUS sunaudojau greiciau nei per 2 savaites! Kazkur po dvieju dienu nesiojimo atplysdavo kampuciai, tiesiog kaip iskasti atrodydavo, o paskutinis lesis isvis perplyso pusiau. Nagais negalejau suplesyti. Visad naudoju sios firmos advance lesius, jokiu problemu nekildavo. Labai gaila veltui ismestu pinigu :(

                                                                                                                                                                                         Aurimas
                                                                                                                                                                                         2013-09-04

                                                                                                                                                                                         Rekomenduoju

                                                                                                                                                                                         Patogūs ir geri lęšiai. Neturiu priekaištų.

                                                                                                                                                                                          Manolęšiai.lt
                                                                                                                                                                                          2013-09-04

                                                                                                                                                                                          Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                                                                                                          Laimonai, abejojame ar lęšiukas iškrenta dėl gaubtumo parametro, labiau tikėtina, kad tai nutinka dėl miegojimo įpročių ir judėjimo miego metu. Jei dažnai tenka miegoti su lęšiais siūlytume šiuo klausimu pasitarti su akių gydytoju arba išmėginti kitus lęšius. Skirtingi lęšiai skirtingai prisitvirtina ir juda akyje.

                                                                                                                                                                                           Laimonas
                                                                                                                                                                                           2013-09-04

                                                                                                                                                                                           Patogūs lęšiai

                                                                                                                                                                                           Labai patogūs lęšiai dieniniam nešiojimui, tačiau naktį su jais užmigdamas labai rizikuoju, nes ne vieną kartą ryte prabudau be vieno lęšio, kuris puikavosi kur nors netoliese sudžiuvęs ir nebetinkamas naudojimui. Ar galite paaiškint, kodėl taip nutinka? Mano rekomenduojama bazinė kreivė 8,7, o šių lęšių, kaip žinia, 8,4.

                                                                                                                                                                                            Manolęšiai.lt
                                                                                                                                                                                            2013-09-04

                                                                                                                                                                                            Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                                                                                                            Laikoma, kad Oasys lęšiai yra pakankamai minkšti ir prisitaiko prie akies, todėl šie lęšiai Lietuvoje parduodami tik su 8,4 bazine kreive (lęšiuko gaubtumu). Paprastai žmonės nedidelių bazinės kreivės pakitimų nejaučia.

                                                                                                                                                                                             Neringa
                                                                                                                                                                                             2013-09-04

                                                                                                                                                                                             Klausimas

                                                                                                                                                                                             Sveiki, Noreciau pirkti siuos lesius. Bet man gydytoja recepte parase bazine kreive 8.6. Pas jus randu su bazine kreive 8.4. ar tiks man sie lesiai? Ar didelis skirtumas, kad bazine kreive skiriasi?

                                                                                                                                                                                              Manolęšiai.lt
                                                                                                                                                                                              2013-09-04

                                                                                                                                                                                              Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                                                                                                              Siūlytume išmėginti kitą lęšių porą ir pažiūrėti ar akiųreakcija po kelių dienų bus tokia pati. Gali būti, kad įsidėdama ar išsiimdama lęšius pažeidėte lęšiuko paviršių ir tai sukelia akių perštėjimą. Jūsų lęšiukai taip pat galėjo apsinešti dulkėmis ar kitomis medžiagomis, kurių nepašalina valomasis tirpalas, ir tai sukelia nemalonų jausmą. Žinoma, gali būti ir taip, kad akys nepriima Oasys lęšių, tačiau diskomfortas tokiais atvejais paprastai jaučiamas tik įsidėjus lęšius.

                                                                                                                                                                                               Jolanta
                                                                                                                                                                                               2013-09-04

                                                                                                                                                                                               Kažkas negerai

                                                                                                                                                                                               Pirkau šiuos lešius, tai kelias dienas buvau patenkinta, o vėliau mano akys jų negalėjo pernešti. Akis labai perštėjo, beveik nieko nemačiau, atrodo, kaip su kažkokia plėvele. Nežinau kodėl taip netinka akims? Gal kas negerai buvo?

                                                                                                                                                                                                Ieva
                                                                                                                                                                                                2013-09-04

                                                                                                                                                                                                Oasys

                                                                                                                                                                                                Gali būti :)

                                                                                                                                                                                                Dėkoju už atsakymą. Galėsiu drąsiai užsisakyti.

                                                                                                                                                                                                 Manolęšiai.lt
                                                                                                                                                                                                 2013-09-04

                                                                                                                                                                                                 Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                                                                                                                 Manome, kad maišote Acuvue Oasys ir Acuvue Advance lęšius. Acuvue Oasys lęšiai yra tik vieninteliai, jų sudėtis 62% polimeras (senofilcon A) ir 38% vanduo. Acuvue Advance lęšius sudaro 53% polimeras (galyfilcon A) ir 47% vandens.

                                                                                                                                                                                                  Ieva
                                                                                                                                                                                                  2013-09-04

                                                                                                                                                                                                  Klausimas

                                                                                                                                                                                                  Laba diena,

                                                                                                                                                                                                  noriu Jūsų paklausti tikslią lešių, kuriais Jūs prekiaujate sudėtį. Juos perku jau senokai ir esu susidūrusi su situacija kai man šie lešiai netiko, po to išsiaiškinau, kad tiesiog tų, kurie man netiko sudėtis nedaug skyrėsi, nuo tų, kuriuos paprastai nešiodavau.

                                                                                                                                                                                                  Aš turiu omenyje polimerų ir vandens santykį. Dėkoju.

                                                                                                                                                                                                   Manolęšiai.lt
                                                                                                                                                                                                   2013-09-04

                                                                                                                                                                                                   Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                                                                                                                   Džiugu pranešti, kad viską suskaičiavote teisingai :)

                                                                                                                                                                                                    Aurelija
                                                                                                                                                                                                    2013-09-04

                                                                                                                                                                                                    Klausimas

                                                                                                                                                                                                    sveiki, norejau paklausti, vienoje pakuoteje yra 6 lesiai, tai reiskia, jog 3 poros is viso, ir vartojama iki 6 savaiciu, taip? nes pvz pacioj optikoj, 2 lesiu (1 poros) kainas 63lt. tai 3 poru beveik 190lt!! nejau internetu perkant beveik dvigubai pigiau??? ar as kazka ne taip supratau?

                                                                                                                                                                                                     Manolęšiai.lt
                                                                                                                                                                                                     2013-09-04

                                                                                                                                                                                                     Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                                                                                                                     Laikoma, kad Oasys lęšiai yra pakankamai minkšti ir prisitaiko prie bet kokios akies, todėl šie lęšiai Lietuvoje parduodami tik su 8,4 bazine kreive. Su 8,3 gaubtumu Oasys lęšiai nėra gaminami.

                                                                                                                                                                                                      Ernesta
                                                                                                                                                                                                      2013-09-04

                                                                                                                                                                                                      Klausimas

                                                                                                                                                                                                      Laba diena. Norėjau Jūsų paklausti ar nebūna šių lęšių su bazine kreive 8.3, nes pas jus mačiau parduodami tik su 8.4 bazine kreive. O gal čia nėra labai didelio skirtumo? Ačiū už atsakymą.

                                                                                                                                                                                                       Asta
                                                                                                                                                                                                       2013-09-04

                                                                                                                                                                                                       Geriausi

                                                                                                                                                                                                       Man tai jie irgi geriausi

                                                                                                                                                                                                        neringa
                                                                                                                                                                                                        2013-09-04

                                                                                                                                                                                                        rekomenduoju

                                                                                                                                                                                                        siuos lesius man rekomendavo optikoj,nes sake,kad galima miegot nakti. isbandziau ir preke tikrai nenusivyliau. dabar lesius uzsisakinesiu is cia, nes taip pigiau, beto labai greitas ir malonus aptarnavimas.

                                                                                                                                                                                                         Agne
                                                                                                                                                                                                         2013-09-04

                                                                                                                                                                                                         Rekomenduoju

                                                                                                                                                                                                         Nesioju juos jau beveik metus ir kol kas man jie labai tinka. Jau daugybei draugu rekomendavau:)

                                                                                                                                                                                                          Vidas
                                                                                                                                                                                                          2013-09-04

                                                                                                                                                                                                          Rekomenduoju

                                                                                                                                                                                                          pirmieji lęšiai buvo Oasys vienadieniai, juos pabandymui įsidėjau optikoje. Įspūdis, kad esu su jais gimęs ! Jokio šalutinio poveikio. Kitą dieną įsigyjau šiuos, savaitinius, super. Kraštai nugludinti, nemaišo mirksėti. Čia gal ne prie ko, bet labai pasibaisėjau pabandęs AIR Optix, neišnešiojau nei savaitės, jutau lindzių briaunas, akys nekvėpavo.

                                                                                                                                                                                                           Lina
                                                                                                                                                                                                           2013-09-04

                                                                                                                                                                                                           Puiki kokybe!

                                                                                                                                                                                                           Puiki kokybe! Anksciau nesiojau kitos firmos lesius, negaledavau su jais isbuti kelias dienas is eiles. Pabandzius siuos esu labai patenkinta, akys nesauseja, neasaroja, nerausta, nors ir daug laiko praleidziu prie kompiuterio. Puiki kokybe uz puikia kaina!!! Turite pastovu klienta.

                                                                                                                                                                                                            Daiva
                                                                                                                                                                                                            2013-09-04

                                                                                                                                                                                                            Puikūs lęšiai

                                                                                                                                                                                                            Šiuos lęšius nešoju jau metus ir labai džiaugiuosi, kad jie puikiai tinka mano akims :)

                                                                                                                                                                                                             Giedrė
                                                                                                                                                                                                             2013-09-04

                                                                                                                                                                                                             Neblogi lęšiai

                                                                                                                                                                                                             Neblogi lęšiai. Nenuvargina akių ir per visą dieną.

                                                                                                                                                                                                              Raimundas
                                                                                                                                                                                                              2013-09-04

                                                                                                                                                                                                              Geri lęšiai

                                                                                                                                                                                                              Mano dukra nešioja šiuos lęšius, tad jos atsiliepimai:
                                                                                                                                                                                                              Tai pirmieji mano lęšiai. Jais esu labai patenkinta. Akys juos puikiai priima. Nors rekomenduojama lęšius keisti kas dvi savaites, keičiu juos kas mėnesį ir tikrai viskas gerai. Tiesa, kartą tikrai pajutau, kad jau laikas keisti, kai akys buvo labai jautrios, ašarojo, bet tik išsiėmus ir įsidėjus naują porą vėl viskas buvo gerai. Taip pat nejaučiu jokių blogų pojūčių dirbdama kompiuteriu ar saulėje. O ir šiek tiek numigti su jais galima. Tikrai esu labai patenkinta šiais lęšiais.

                                                                                                                                                                                                               Asta
                                                                                                                                                                                                               2013-09-04

                                                                                                                                                                                                               Rekomenduoju!!

                                                                                                                                                                                                               Aš jau keletą metų nešioju kontaktinius lęšius, tačiau pastaruoju metu mano nešioti kitos firmos silikoniniai lęšiai labai dirgino man akis ir galvojau, kad lęšių teks visai atsisakyti, ir vėl grįžti prie akinių nešiojimo. Tačiau visai netyčia aptikau jūsų puslapį ir, paskaičius atsiliepimus, nusprendžiau dar išbandyti ir ACUVUE OASYS lęšius. Ir ką jūs manot, buvau be galo nustebinta. Visi nemalonūs akių pojūčiai dingo. Puikiai jaučiuose net ir po ilgos darbo dienos prie kompiuterio. Tikrai naudosiu juos ir toliau.

                                                                                                                                                                                                                Gintarė
                                                                                                                                                                                                                2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                Tinka labiausiai!

                                                                                                                                                                                                                Kontaktinius lęšius nešioju jau daug metų, taigi teko išbandyti daugybę rūšių, bet šie tinka labiausiai. Nesijaučia jokio diskomforto jausmo, kaip su kitų rūšų lęšiais, akyse nėra sausumo jausmo.

                                                                                                                                                                                                                 Renata
                                                                                                                                                                                                                 2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                 Geriausi lesiai

                                                                                                                                                                                                                 kontaktinius lesius nesioju jau 12 metu, per tiek laiko isbandziau labai daug ivairiu lesiu, bet pabandzius nesioti siuos lesius, supratau, kad sie lesiai man geriausiai tinka. Visu pirma ju visiskai nesijaucia, netgi velai vakare, prabuvus su lesiais visa diena nuo pat ankstyvo ryto, akys jauciasi komfortabiliai, jokio sausumo jausmo, nors ir visa diena dirbu su kompiuteriu. Tikrai puikus lesiai, anksciau pasitaikydave akiu uzdegimai daugiau nebesikartoja. Tikrai rekomenduoju!

                                                                                                                                                                                                                  Šarūnas
                                                                                                                                                                                                                  2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                  Rekomenduoju.

                                                                                                                                                                                                                  Tikrai geri lęšiai. Naudoju juos jau daugiau nei treji metai ir neturiu jokių nusiskundimų. Tačiau turiu pastebėti, kad kartais jau po 3 savaičių pradeda akys jaustis nepatogiai, perštėti, tad tenka lęšius keisti naujais. Manau, kad tai priklauso ir nuo lęšių naudojimo dažnumo ir jų prižiūrėjimo, nes labai dažnai šiuos lęšius nešioju ir daugiau nei mėnesį. Rekomenduoju.

                                                                                                                                                                                                                   Agnė
                                                                                                                                                                                                                   2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                   Labai geri lęšiai

                                                                                                                                                                                                                   Labai geri lęšiai, tačau skirti nešioti maždaug 2 savaites, nes po to atsiranda perstėjimo, diskomforto jausmas. O didžiausias pliusas, kad jei tenka su jais užmigti, tai kitą dieną puikiai juos vėl nešioju. Kiti lęšiai iškart pasidengdavo apnašomis.

                                                                                                                                                                                                                    Svetlana
                                                                                                                                                                                                                    2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                    Rekomenduoju - puikiai tinka

                                                                                                                                                                                                                    Tai pirmieji mano nešiojami lęšiai.Pirmiausiai juos nešioti pradėjo mano dukra. Jai jie puikiausiai tiko. Vėliau juos įsigijau ir aš. Tikrai verti pagyrimo lęšiai.Tenka su jais keletą valandų ir numigti, tačiau jokio diskomforto nejaučiu. Keičiu juos kas mėnesi ir jokių papildomų lašų naudoti netenka. Man jie puikiai tinka.

                                                                                                                                                                                                                     Viktorija
                                                                                                                                                                                                                     2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                     Geriausi jautrioms akims

                                                                                                                                                                                                                     Šie kontaktiniai lęšiai puikiai tinka mano jautrioms akis.

                                                                                                                                                                                                                      Ramunė
                                                                                                                                                                                                                      2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                      Patys mėgstamiausi

                                                                                                                                                                                                                      Vieninteliai lęšiai, kurių nejaučiu akyse ir dėl to labai juos mėgstu. Nešioju juos daugiau nei metus, keičiu kas mėnesį ir nesiskundžiu :)

                                                                                                                                                                                                                       Asta
                                                                                                                                                                                                                       2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                       Labai patogūs

                                                                                                                                                                                                                       Labai patogūs lęšiai, tačau skirti nešioti ne ilgiau negu 3 savaites. Realiai pritaikyti nešioti 2 savaites, po to jau po truputį "pradeda ožiuotis" Visgi kol kas nekyla noras bandyti kokių nors kitų. Šie tikrai patogūs.

                                                                                                                                                                                                                        Lina
                                                                                                                                                                                                                        2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                        Rekomenduoju

                                                                                                                                                                                                                        Man kontaktiniai lęšiai sukeldavo alergiją, netgi vienadieniai lęšiai nebuvo labai komfortiški. Ir išdrisau pabandyti šiuos. Na naudojus juos neilgai, tik antras menuo, bet net visa dieną pradirbus prie kompiuterio nejaučiu jokio diskomforto. Netikėjau kad gali būti tokie lęšiai.

                                                                                                                                                                                                                         Julija
                                                                                                                                                                                                                         2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                         Jautrioms akims geriausi

                                                                                                                                                                                                                         Kol kas si lesiukai jautrioms akims geriausi is tu kuriuos esu bandziusi. tik kazkodel po 2 savaiciu jau jauciu diskomforta, nors ant pakuotes nurodyta, kad tinkami nesiot iki menesio.

                                                                                                                                                                                                                          Marius
                                                                                                                                                                                                                          2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                          Geri lęšiai

                                                                                                                                                                                                                          Atrodo geresni negu mano anksčiau naudoti Acuvue Advance.

                                                                                                                                                                                                                           Monika
                                                                                                                                                                                                                           2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                           Rekomenduoju

                                                                                                                                                                                                                           Šiuos lęšius dėviu nuo pat jų pasirodymo ir nesiruošiu keisti. Tai yra tai ką drąsiai galėčiau rekomenduoti. :) O čia dar ir kaina puiki. :)

                                                                                                                                                                                                                            Tomas
                                                                                                                                                                                                                            2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                            Rekomenduoju

                                                                                                                                                                                                                            Šie lęšiai man priimtiniausi. Juose suderintas oro pralaidumas ir minkštumas, plonumas. O geriausia, ką galiu pastebėti, kad akys nesausėja.

                                                                                                                                                                                                                             Viktorija
                                                                                                                                                                                                                             2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                             Super!

                                                                                                                                                                                                                             Man šie lęšiai patinka, anksčiau nešiojau kietesnius, mažiau pralaidžius orui. Džiaugiuosi atradusi šį puslapį, nes net mano prastesnieji lęšiai optikoje kainuodavo brangiau, negu šie. Super!

                                                                                                                                                                                                                              Asta
                                                                                                                                                                                                                              2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                              Vieni geriausių

                                                                                                                                                                                                                              Tai vieni iš geriausių lešių.

                                                                                                                                                                                                                               Ramunė
                                                                                                                                                                                                                               2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                               Rekomenduoju

                                                                                                                                                                                                                               Nešioju šiuos lešius jau kuris laikas, man jie patogūs ir ploni. Mano akys tapo jautrios po 10 metų nešiojimo kitus lešius. Dar ir dabar negaliu išbūti visa diena, tačiau diskomforto nejaučiu. Tik reikia sekti kada lešiai tampa nusidevėję bei nevartoti jų ilgiau negu gamintojas rekomenduoja, kad nesužaloti akies ragenos. Ketinu juos naudoti ir ateityje.

                                                                                                                                                                                                                                Ieva
                                                                                                                                                                                                                                2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                                Patys geriausi

                                                                                                                                                                                                                                visa diena dirbu kompiuteriu ir nejauciu jokio akiu nuovargio, akys nesauseja. Siuo metu, man jie patys geriausi.

                                                                                                                                                                                                                                 Aušra
                                                                                                                                                                                                                                 2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                                 Patys geriausi

                                                                                                                                                                                                                                 Šie kontaktiniai lęšiai ideliausiai tinka mano jautrioms akims. Esu išbandžiusi labai daug rūšių, tačiau šie patys geriausi. Ir kaina pas jus gana priimtina, labai džiaugiuosi, kad sužinojau apie Jūsų internetinę parduotuvę.

                                                                                                                                                                                                                                  Sigita
                                                                                                                                                                                                                                  2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                                  Plonyčiai ir patogūs

                                                                                                                                                                                                                                  Itin plonyčiai, patogūs, tiesa ilgiau būnant kaip ir su daugeliu lęšių akys ima sausėti, todėl stengiuosi nenešioti visa dieną.

                                                                                                                                                                                                                                   Karolina
                                                                                                                                                                                                                                   2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                                   Geri lęšiai

                                                                                                                                                                                                                                   Geri lęšiai, ypač tinka, kai tenka ilgai dirbti kompiuteriu - akys nesausėja, nėra nuovargio jausmo ir vėlai vakare. Palyginti su Advance - žymiai patogesni:)

                                                                                                                                                                                                                                    Aurelijus
                                                                                                                                                                                                                                    2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                                    Rekomenduoju

                                                                                                                                                                                                                                    mano akys labiausiai mėgsta šiuos lęšius ir su jais geriausiai jaučiasi :) lyginant su kitais išbandytais (o jų būta, ir būta nemažai) - su šiais patogiausia dirbti kompiuteriu, akys ne taip džiūva, nesinori išsiimti lęšių ir būti su akinukais.

                                                                                                                                                                                                                                     Tomas
                                                                                                                                                                                                                                     2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                                     Rekomenduoju

                                                                                                                                                                                                                                     As irgi neseniai pradejau nešioti lęšius ir man rekomendavo šiuos dėl savo gerųjų savybių: didelis oro pralaidumas ir vandeninigumas. Kadangi šioje svetainėje jų kaina ženkliai mažesnė, tai negalima buvo praleisti progos jų įsigyti. Tik žiūriu, kad ir čia jau jų kaina šiek tiek pakilo ir atsirado pristatymo mokestis, ko prieš tai nebuvo. Tačiau ir kita kart planuoju iš čia pirkti!

                                                                                                                                                                                                                                      Dovilė
                                                                                                                                                                                                                                      2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                                      Rekomenduoju

                                                                                                                                                                                                                                      Šiuos lešius naudoju jau kuris laikas ir man jie tinka, ypač kai visą dieną dirbama prie kompiuterio. Anksčiau naudojau Acuvue Advance ir visą dieną "kažką" jausdavau akyse...Dabar tokio jausmo nebėra.

                                                                                                                                                                                                                                       Agne
                                                                                                                                                                                                                                       2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                                       Geri lesiai

                                                                                                                                                                                                                                       Ilga laika naudojau lesius, kurie dabar jau mazai ir gaminami (atgyvene), teko isekoti nauju, taciau nei vieni netiko - kol neatradau Acuvue Oasys -su jais jauciuosi puikiai visa diena:) Gerai, kad tokie yra.

                                                                                                                                                                                                                                        Inesa
                                                                                                                                                                                                                                        2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                                        labai puikus lesiai

                                                                                                                                                                                                                                        labai puikus lesiai, ypac tiems, kurie ilgai dirba su kompiuteriu!! anksciau naudojau acuvue advanced ir ilgai dirbant kompiuteriu ant lesiu atsirasdavo lyg isdeginimai, o kaip pradejau naudoti oasys viskas baigesi. net ir menesio gale jautiesi lyg nesiotum naujus lesius.labai labai geri lesiai!!!

                                                                                                                                                                                                                                         Dalia
                                                                                                                                                                                                                                         2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                                         Komfortiski lesiai

                                                                                                                                                                                                                                         Tai vieninteliai lesiai, kurie man tinka,isbandziau daugybe rusiu,bet tik su siais jauciu komforta ir nedirgina akiu, tikrai be galo geras deguonies pralaidumas, dievinu juos! :)

                                                                                                                                                                                                                                          Povilas
                                                                                                                                                                                                                                          2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                                          Rekomenduoju

                                                                                                                                                                                                                                          Šiuos lęšius naudoju jau beveik metus laiko. Išbandžiau juos optikos salone atsitiktinai nugirdęs gydytojo pokalbį apie vykusią gydytojų konferenciją - gydytojas stebėjosi šių lęšių medžiagų kokybe - lęšiai patogūs, tinkami naudoti ilgą laiką, nedirgina ir nekenkia akims. UV filtras suteikia užtikrintumo jausmą nešiojant lęšius saulėtą vasaros dieną. Šiuo metu geresnės alternatyvos akims nežinau.

                                                                                                                                                                                                                                           Jurgita
                                                                                                                                                                                                                                           2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                                           Puikūs lęšiai

                                                                                                                                                                                                                                           Nešioju jau daugiau nei metai - puikūs lešiai kol kas neradau geresnių.

                                                                                                                                                                                                                                            Ruta
                                                                                                                                                                                                                                            2013-09-04

                                                                                                                                                                                                                                            Rekomenduoju

                                                                                                                                                                                                                                            Nesiodama lesius pasiekiau toki momenta, kad nebegalejau lesio ideti i aki, gaudavosi atmetimo reakcija ir teko pradeti nesioti akinius. Maniau niekada negalesiu nesioti daugiau lesiu. Bet internete pasiskaciau zmoniu atsiliepimus apie panasiais problemas ir pagal ju rekomendacijas nusprendziau isigyti Acuvue Oasys. Jau metus nesiosiu siuos lesius ir jokio diskomforto (jokiu sausu akiu, jokio dirginimo), jokiu atmetimo reakciju. Tikrai labai geras produktas, tikras issigelbejimas jautrioms akims.

                                                                                                                                                                                                                                             Jūsų atsiliepimas

                                                                                                                                                                                                                                             Acuvue Oasys

                                                                                                                                                                                                                                             Acuvue Oasys

                                                                                                                                                                                                                                             2-4 savaičių populiariausi silikono hidrogelio lęšiai.

                                                                                                                                                                                                                                             Jūsų atsiliepimas