Manolesiai.lt

Pirmas puslapis / Kontaktiniai lęšiai/Mėnesiniai lęšiai/Night & Day Aqua

Night & Day Aqua

Night & Day Aqua

Produkto įvertinimas:

Gamintojas: Alcon (Ciba Vision).

 • Lęšių tipas: 1 mėnesio nešiojimo trukmės. Dieną/naktį.
 • Pakuotėje: Kartoninėje pakuotėje 6 lęšiai.
 • Pristatymas: 1-2 darbo dienos visoje Lietuvoje.
 • Nuolaidos: Perkant daugiau, vieneto kaina mažesnė!
Kairė akis (OS)

7,50€

/ 25,90 Lt
Dešinė akis (OD)

7,50€

/ 25,90 Lt
Pirkti

*Pagalba užsakant

Jei regėjimas akyse sutampa, nuimkite varnelę nuo kairė/dešinė akis. Pirkdami vieną bendrą rinkinį sutaupysite daugiau. Kontaktiniai lęšiai savo forma vienodi tiek kairei, tiek dešinei akims.

Nemokamas atsiėmimas

Manolęšiai.lt parduotuvėje
Jogailos g. 4, Vilnius.
Centro pasažas, 1 a. žemėlapis »
(rezervuoti prekes 8 616 58550)

Siuntų terminaluose
LP Express ir Omniva (Post24) paštomatuose 41 mieste, visoje Lietuvoje plačiau »

Pristatymas į namus

Night & Day AQUA lęšius galima saugiai nešioti 24 valandas per parą, neišimant netgi miego metu. Naujieji lęšiai turi unikalų drėkinimo elementą, kuris jungiasi su lęšių paviršiumi ir suteikią komfortą bei priešinasi apnašų kaupimuisi. Išskirtinė Night & Day AQUA lęšių savybė ypatingai didelis deguonies pralaidumas (Dk/t = 175), užtikrinantis gerą savijautą ir akių sveikatą! Night & Day AQUA lęšius rekomenduojama nešioti 30 dienų. Originalioje lęšių pakuotėje yra 6 vienetai lęšių. Prieš naudodami lęšius pasitarkite su akių priežiūros specialistu. Lęšius galima dėvėti tik turint galiojantį gydytojo receptą.

Night and Day Aqua kontaktiniuose lęšiuose įdiegtas unikalus drėkinimo elementas, kuris padeda dienos eigoje išlaikyti akis drėgnesnes ir jaustis komfortiškai tiek dieną, tiek naktį miego metu.

Manolęšiai.lt garantuoja, kad Night & Day AQUA kontaktiniai lęšiai bus lygiai tokie, kokius nurodė Jūsų akių gydytojas ir kokius iki šiol pirkote optikoje. Night & Day AQUA lęšius mūsų parduotuvei teikia oficialus Alcon atstovas Lietuvoje.

 • Bazinė kreivė: 8.4 ir 8.6.
 • Diametras: 13.8 mm.
 • Vandens kiekis: 24 %.
 • Deguonies pralaidumas: 175 Dk/t.
 • Pagaminimo medžiaga: lotrafilcon A.
 • Medžiagos tipas: silikonas-hidrogelis.
 • Kartoninėje pakuotėje: 6 kontaktiniai lęšiai. Užsakius mažesnį kiekį, lęšius pristatysime be kartoninio įpakavimo.
 • Nešiojimo rėžimas: 30 dienų. Akių gydytojui leidus su lęšiais galima miegoti iki 30 parų.
Loreta B.
2019-01-22

Rekomenduoju

Esu viena iš pirmųjų linzių nešiotojų Lietuvoje. Šias linzes nešioju nuo jų pasirodymo ir nei karto neteko nusivilti. Esu bandžiusi ir kitas. Deja, visąlaik grįždavau prie šių.
Nereklamuoju. Tai paprasčiausiai yra mano ilgametė patirtis. Nešioju tik dienomis, nakčiai išsiimu. Man jų užtenka 4-5 mėn. Taip pat labai patenkinta dezinfekuojančiu linzių tirpalu Eye-eye.

  Loreta B.
  2019-01-22

  Rekomenduoju

  Esu viena iš pirmųjų linzių nešiotojų Lietuvoje. Šias linzes nešioju nuo jų pasirodymo ir nei karto neteko nusivilti. Esu bandžiusi ir kitas. Deja, visąlaik grįždavau prie šių.
  Nereklamuoju. Tai paprasčiausiai yra mano ilgametė patirtis. Nešioju tik dienomis, nakčiai išsiimu. Man jų užtenka 4-5 mėn. Taip pat labai patenkinta dezinfekuojančiu linzių tirpalu Eye-eye.

   Svetlana S
   2019-01-06

   Ne pirksiu nekada

   Kokybe lesiu bloga

    Raimonda
    2018-12-05

    50/50

    Šiuos lęšius naudoju daugybę metų, bet šį kartą pasitaikė su broku. Jau pirmą dieną įsidėjus lęšį jautėsi lyg žvyro būtų pripilta į akį. Išėmus ir palaikius tirpale ir įdėjus į kitą akį, situacija pasikartojo ir su kita akimi. Labai gaila, bet teko nusivilti :(

    • 1 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.
    Gabrielė
    2018-10-31

    Suuper

    Dukart sakiausi ir dar nei vieną kartą nepasigailėjau. Rekomenduoju!

     Monika
     2017-10-20

     Suprastėjo kokybė

     Prisijungiu prie pastebėjusių, kad šių lęšių kokybė suprastėjo. Vis dažniau pasitaiko lęšiai, kurie dirgina akis, braižo, lyg kas būtų įkritę į akį. Kalbu apie naujus, ką tik išpakuotus lęšius. Nešioju lęšius daugybę metų, šiuos jau kokie 5metai ir tik paskutiniais metais prasiėjo tokios bėdos ir jos vis dažnėja. Pas akių gydytoją buvau, su regėjimu viskas gerai, įsidedi kitą lęšį - irgi viskas puiku. akivaizdu, kad problema yra lęšiukuose. Labai liūdna, nes teks galvot į ką keisti :(

     • 1 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.
     Edvinas T
     2017-09-25

     o man gerai

     tai buvo mano pirmieji lešiai, ir kaip sakė gydytoja.....geriausi ką šiuo metu galima rasti. Nuo to pasakymo prabėgo jau 20 metų ir jie man vis dar patinka. Pirkau įvairiuose optikose, tiek LT tiek užsienyje, pirkau ir ČIA, ir jokio skirtumo nesu pastebėjęs. Kadangi dažniausiai perku bent 1 metams į priekį , tai reikia pripažinti jog paskutinis pirkimas buvo senokai, bet kad kazkas butu pasikeite su kokybe tikrai nepastebejau. Lešius keičiu tik dėl to kad taip rekomenduoja, bet pagal pojūčius galėčiau nešioti dvigubai ilgiau (nes kažkokio diskomforto kaip ir nesijaučia (naktimis su jais 99% nemiegu)

      Elena L
      2017-09-19

      Nerekomenduoju, niekada nebepirkčiau!

      Įsigijau 3 poras šių lęšių ir esu labai nusivylusi kokybe. Jau po 5 dienų nešiojimo (neištisinio, o išsiimant nakčiai) jausmas lyg akyse būtų pripilta smėlio. Vos galiu išnešioti lęšius 10-12 dienų, kai kitų firmų esu nešiojusi ir 20-25 dienas (išimant nakčiai). Išmesti pinigai. Niekada nepirkčiau.

       Nijolė P
       2017-09-18

       Rekomenduoju!

       Patys geriausi ir patogiausi lęšiai. Įsidedi ir pranešioji bent porą mėnesių, išsiimant nakčiai tik kelis kartus. Kainos ir kokybės santykis puikus :) Jau ne pirmą sykį perku ir lieku labai patenkinta, nes rytais nereikia vėluoti ir kankintis dedantis lęšius.

        Miglė L
        2017-09-09

        Kokybė suprastėjo

        Jau daugiau nei metus laiko naudoju šiuos lęšius, anksčiau buvo viskas gerai, tačiau jau 2 kartą nusipirkus pasitaiko nekokybiški. Išvaikščiojus puse dienos pradeda slankioti akyje, vaizdas tampa kaip per rūka.. tenka išsiimti, nes kelia diskomforta. Gaila, seniau jie man patiko.

         Edita K
         2017-08-14

         Gaila

         Pirkau šiuos lęšius ir vienas buvo brokuotas kazkoks įbrėžimas. Gaila ... visada pirkdavau tik iš jūsų pirkdavau . O dabar kai tokius gavai tai labai nusivyliau

          Asta I
          2017-08-06

          nerekomenduoju

          Nusivyliau šiais lęšiais, neatitinka parašytų dioptrijų.

           Jolita
           2017-06-19

           Rekomenduoju

           Geresnių neradau

            Manolęšiai.lt
            2017-06-09

            Atsakymas iš Manolęšiai.lt

            Laba diena, Rita,

            10% nuolaida yra taikoma perkant ir vieną porą lęšių. Tačiau dar daugiau sutaupysite, jeigu pirksite didesnį kiekį vienodo stiprumo lęšių. Jūsų atveju rekomenduojame pirkti kiekvienos dioptrijos po keturis lęšiukus. Taip įsigysite daugiau pamėgtų prekių už mažesnę kainą. :)

             Rita B
             2017-06-04

             Del nuolaidu taikymo

             Sveiki. Vis dar nera pritaikoma nuolaida, perkant 4 vnt. lesiu, esant skirtingam abieju akiu regejimui. Kas turi vienoda abieju akiu regejima, tas gauna nuolaida uz 4 vnt., o as perku taip pat 4 vnt., bet skirtingo regejimo akims, todel nuolaidos negaunu :( Gaila.

              Agnė
              2017-02-06

              Pasitaikė nekokybiški

              Kontaktinius lęšius nešioju virš 10 metų.
              Šiuos įsigijau prieš savaitę ir kaip buvo parašyta ankstesniuose komentaruose - vaizdas tampa labai neryškus ir miglotas tarsi lęšiai yra silpnesni nei turėtų būti. Be to, pats lęšis yra nebūdingai kietas dėl ko jaučiasi diskomfortas. Po paskutinio šių lęšių įsidėjimo prasidėjo skausmingas peršėjimas ir graužimas, dėl ko teko lęšius greitai išimti, tačiau net ir tada peršėjimas nesiliovė - akys paraudo ir patino. Skystį dėl akių sveikatos ir saugumo keičiu kiekvieną dieną, tad esu įsitikinusi, kad problema slypi ne kitur o nekokybiškoje prekėje. Beje, šiuos lęšius pirkau ne pirmąsyk, tačiau tik šį kartą teko patirti nemalonumus. Atsižvelgiant į ankstesnio panašaus pobūdžio komentarą darau prielaidą, kad galimai galėjo pasitaikyti brokuota partija. Gaila.

              • 1 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.
              Eliza
              2017-01-02

              Nesuprantu

              Sveiki, noriu ir aš parašyti apie šituos lęšius. Pirkau juos pirmą kartą, nors lęšius nešioju virš 10 metų. Dar nesibaigė galiojimas ankstesnių lęšių, bet jie pradėjo man teikti diskomfortą, tad nusprendžiau išmėginti šituos. Įsidėjau, jausmas kiek keistas, lyg plastmasinis lęšis būtų, o ne silikoninis... Bet svarbiausia, kad jie žymiai silpnesni,negu nurodyta ant pakuotės. Aš turiu -4,5D, o su šitais lėšiais matau, kaip su kokiom -3D... Nei TV žiūrėti, nei juolab vairuoti aš su jais negaliu... Nematau iš tolo. Jau išsigandau, kad rėgėjimas staigiai pakrito, nors jau 10 metų toks pat laikosi, bet įsidėjus senus lęšius supratau, kad ne rėgėjimas čia kaltas. Pirmą kartą susidūriu su tokiu dalyku. Ir dar dvi poras nusipirkau... Gaila, kad vėl reikės ieškoti sau tinkančių...

              • 1 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.
              Simona
              2016-11-04

              Rekomenduoju

              Uzsisakiau vakare, kita diena lesiai jau pas mane :) Neitiketinas operatyvumas, visuomet su staigmenom dezutes viduje! Del to esu Jusu kliente daug metu! Kokybe super kaip visada!

              • 1 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.
              Ieva K
              2016-10-12

              Rekomenduoju

              Keleta metu nesiojusi kitos rusies lesius, isbandziau siuos ir kol kas jie man geriausi . Ka tik vel pabandziau kitokius ir supratau,kad teks grizti prie situ.

              • 1 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.
              Manolęšiai.lt
              2016-10-12

              Atsakymas iš Manolęšiai.lt

              Laba diena, Veronika,

              apgailestaujame, galbūt netiksliai suformulavome atsakymą - tiesiog išvardinome alternatyvas ir dažniausiai pasitaikančias priežastis dėl ko lęšis galėjo pasirodyti netinkamas, braižyti, lieti vaizdą ir kt. Fakto, kad lęšis galėjo būti nekokybiškas mes neneigėme, nes šios galimybės jokiu būdu neatmetame. Kilus abejonėms dėl lęšio ar akių būklės savo lojalius klientus visada skatiname susisiekti su mumis el. paštu arba telefonu, tuomet sprendžiame situaciją, taip pat kviečiame į savo optiką pasikonsultuoti su akių gydytoja. :)

               Veronika
               2016-10-10

               Prasta kokybė

               Dėl lęšio 100% nekokybiškas buvo, tad nereikia vardint priežasčių dėl dirginimo. Jei būtų pažeista ragena, tai įsidėjus kitą lęšį komforto nebūtų. Lęšius naudoju jau kelis metus, tad ir įsidėt moku, todėl apie pažeidimą lęšio nereikia gal kalbėt, kad pažeistas galbūt įsidėjimo metu. skystis dirgintų pastoviai, o ne tik įsidėjus NEKOKYBIŠKĄ lęšį. Dėkoju už kvietimą pasitikrinti regėjimą, bet prieš mėnesį aš jį tikrinauji, ragena taip pat apžiūrėta buvo. Nenoriu priekaištaut, tik parašiau atsiliepimą. Bet kaip matau, tiesiog manolęšiai.lt sunku pripažinti, kad ir pas juos pasitaiko nekokybiškų prekių. Mielieji, šito išvengti nieks negali, visiems visko pasitaiko. tik manau, kad klaidos (nekokybiškos prekės) pripažinimas, o ne gynyba iškart būtų gražiau.... Juolab, kad kompensacijos už nekokybišką lęšį neprašau. Tik išreiškiu savo nuomonę.

               • 1 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.
               Manolęšiai.lt
               2016-10-04

               Atsakymas iš Manolęšiai.lt

               Laba diena, Veronika,

               dažniausiai, nešiojantiems lęšius, diskomfortas kyla dėl tirpalo, svetimkūnių, patekusių ant lęšiuko, bakterijų ar mechaninių lęšio pažeidimų, kai lęšiukas pažeidžiamas įsidėjimo metu. Nemalonius pojūčius taip pat gali kelti ir smulkūs ragenos pažeidimai ar atvejai, kada lęšiai yra nekokybiški dėl gamintojų klaidos. Vis tik konsultuodami, galime nurodyti tik dažniausiai pasitaikančias problemas, na, o tikslias akies dirginimo priežastis galėtų nustatyti akių priežiūros specialistas apžiūrėjęs lęšius, paciento akis ir išsiaiškinęs lęšių priežiūros ypatumus. Jeigu gyvenate Vilniuje ar turite galimybę atvykti į Vilnių, visada maloniai kviečiame savo klientus pasitikrinti akis pas mūsų akių gydytoją mūsų optikoje esančioje Jogailos g. 4. :)

                Manolęšiai.lt
                2016-10-04

                Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                Laba diena, Viktorija,

                nemalonu dėl Jums nutikusios situacijos. Dažniausiai išsiliejęs /miglotas vaizdas yra susijęs su netinkamai parinkta bazine kreive (kai lęšis neprisitaiko ir slankioja akyje) arba regos pagerėjimu/pablogėjimu, t.y. kuomet įprastai nešiojamų dioptrijų lęšiai pasidaro per silpni/per stiprūs. Žinoma, galimos ir kitos lęšių keliamo diskomforto priežastys.

                Dėl ko Jums suplyšo lęšis, variantų taip pat gali būti labai įvairių. Dažniau nutinka taip, jog akys į vakarą išsausėja, tuomet lęšiai netenka drėgmės kartu prarasdami ir savo elastingumą. Tokiais atvejais kontaktinis lęšis gali suplyšti netgi būdamas akyje. Taip pat svarbu visuomet atkreipti dėmesį, kad nakties metu dėkliuke patalpinti lęšiai būtų pilnai apsemti valomuoju tirpalu. Net ir mažas lęšio kraštelis negavęs pakankamai drėgmės gali kelti diskomfortą dėvėjimo metu arba suplyšti. :)

                Be to, "Air Optix Night&Day Aqua" lęšiai skirti tiek dieniniam, tiek nenutrūkstamam nešiojimui dieną/naktį. Nešiojant lęšius nenutrūkstamu režimu pasiekiamas didesnis komfortas, tačiau nepertraukiamai nešiojami lęšiai taip pat praranda savo drėgmę, kas lemia mažesnį lęšio elastingumą ir trūkimą. Todėl, jeigu su šiais lęšiais mėgstate būti ne tik dieną, bet ir naktį, rekomenduotume mėnesio eigoje lęšius retkarčiais išsiimti ir pamerkti į valomąjį tirpalą. :)

                Dėl suprastėjusios lęšių kokybės į gamintojus nesikreipėme, nes nepastebėjome didėjančio skaičiaus žmonių, kurie nešioja šiuos lęšius, nusiskundimų. Žinoma, "Air Optix Night&Day Aqua" lęšių partijas gauname nuolatos naujas, tačiau gamintojas mūsų neinformavo apie lęšio gamybos ar sudėties pasikeitimus. Tad Jūsų atvejis yra individualus ir labai gaila, jog Jus ištiko ši situacija.

                • 1 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                Veronika
                2016-09-29

                Prasta kokybė

                Pirkau lęšius šią savaitę, vieno lęšio kokybė kaip ir visada būdavo puiki, tačiau kito neįmanoma nešiot, atrodo, kad krislas akyje būtų. Kiek beplausi nieks nepasikeičia. Gerai bent tiek, kad buvau užsisakiusi 4 lęšius, tai iš 3-jų 2 geri, dėl ketvirto nežinau. Pinigai kaip į balą......

                • 1 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                Marius
                2016-09-12

                dėl kokybės

                virš 10 metų naudoju šiuos lęšius. antri metai su jų kokybe kažkas darosi. jei anksčiau užsimiršęs naudodavau 2-3 mėnesius (14 valandų per dieną), tai pastaruosius metus ir mėnesio nebeištempiu. Buvau sunerimęs ir pas gydytoją nuėjęs, sako viskas OK. Žodžiu kitas pirkinys bus BioFinity.

                 VIKTORIJA T
                 2016-09-12

                 Kokybe akivaizdziai suprastejo

                 Pirkau siuo lesius paskutini karta 2016 m. balandzio menesi, bet is karto 4 menesiams i prieki, nes niekada neabejojau ju kokybe. Nesioju lesius virs 10 metu ir jau atrinkau sau tuos, kurie patogiausi. Pirkau skirtingose vietose, bet skirtymo kur buvo pirkti kaip ir nebuvo jokio. Tik tiek, ka optikoj kaina didesne. Kagi...eilini karta uzsisakiau cia, bet net negalejau pagalvoti, kad lesiai nekokybiski, nes kai isidejau pirma pora - panesiojau maksimum 2 savaites, nes jautiesi diskomfortas ir kaip kokia migla akyse. Pamaniau, kad regejimas gal suprastejes...Perejau prie akiniu, o gi ziuriu su akiniais matau kuo puikiauisiai. Vadinasi ne del regejimo cia! Pabandziau 2 pora - vel tas pats...ir dar lyg butu vienoj aki kokio smelio...Isemiau kelionej ir ismeciau juos, nes neimanoma buvo nesioti. Gerai, kad akinius buvau pasiemus su savim. Grizus pasitikrinau visgi regejima, nes negalejau suprasti kas vyksta. O gi regejimas tas pats. Kagi, bandziau isideti 3 pora, bet si kart dar "smagiau" buvo - 1 lesis suplyso jau 3 para po isidejimo. Nors man lesiai aplamai gyvenime buvo plyse tik 2 kartus! Ties tuo mano kantrybe truko, nes mazo to, kad plyso, bet dar ir lesio gabaliukas buvo likes aky ir teko pora valandu pasikankinti, kad ji isimti. Akivaizdu, kad siems lesiams buvo kazkas negerai arba bande patobulinti ir gavo stai ka...Is tikruju nedrisau nieko rasyti, nes dazniausia priezastis - laiko trukumas. Taciau norint ir toliau nesioti lesius - pradejau dometis ir skaityti komentarus apie kitus lesius. O gi ziuriu cia man ne vienai taip nutiko. Kreipiuosi i manolesiai.lt komanda. Sakykite ar nuo to laiko kas pasikeite? Ar ir dabar prekiaujate tos pacios partijos lesiais ar gavote nauja? Ar kreipetes i gamintoja del suprastejusios siu lesiu kokybes?

                  Manolęšiai.lt
                  2016-08-23

                  Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                  Audriau, atleiskite, ko gero būsime ne visai tiksliai susikalbėję telefonu. Night & Day Aqua lęšių kaina per pastaruosius metus neaugo, ji net kiek sumažėjo.

                  Paskutinius kelis metus 6 lęšių pakuotės kaina buvo apie 37 Eur (tuomet dar 129 LT), specialių pasiūlymu metu ši kaina galėjo būti mažesnė, tačiau ne 88 proc, galbūt 10-15 proc.

                   Audrius L
                   2016-08-10

                   Nerekomenduoju

                   Per metus laiko pabrango 88 procentais. Pasak operatores:
                   - mes pakeliam kaina ir ziurim kiek lietuviai gales moketi.?!!!?!!??!!
                   As apakes. Teks akinius is stalciaus trauktis. Tokia jau musu lietuviska
                   draugyste.(Man geriau, kai kaimynui blogai.) Nebukime sikniais.

                   • 1 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                   Lęšis
                   2016-07-31

                   Nerekomenduoju

                   Nusprendžiau biofinity pakeisti i šiuos ir nusivyliau. Nežinau ar koks brokas papuole ar kas. Nuolatinis diskomfortas, išsausėjimas, lęšio plaukiojimas. Du kartus dėjausi ir tas pats. Trečia kart nebesinorėjo, teko išmesti.

                    Milda
                    2016-07-16

                    Teigiamas atsiliepimas :)

                    Žiūriu, labai daug negiamų atsliepimų apie šiuos lęšius. Pasiskaičius, pradeda atrodyti, kad šie lęšiai ištisinis blogis.Taigi, noriu palikti ir teigiamą feedback'ą. Mes visada linkę pasisakyti , jei kas negerai, tačiau, kai viskas gerai priimama tai, kaip savaime suprantamą dalyką.

                    Lęšius nešioju jau kokius 28 metus. Ir dioptrijos mano lęšių yra “rimtos“: – 9,5, – 8,0 (tiesa, dabar į senatvę jau geresnioji akis tapo –7,5). Pradėjau nuo tų senoviškų storų, kuriuos ne tik buvo būtina išsimti kasdien, bet ir virinti, norint juos dezinfekuoti. Todėl drąsiai sakau, kad lęšiai, kuriuos galima įsidėti ir pamiršti yra stebuklas ir neįtikėtinas gyvenimo kokybės pagerinimas. Tikrai išbandžiau gana įvairių firmų lęšius. Taip pat šeimoje yra ir daugiau neprimatančių (vieniems daugiau asisekė, kitiems mažiau). Ir išvada yra viena: kiekvienas turi atsirinkti, kurie lęšiai jo akims geriausiai tinka. Mano sesuo iki šiol nešioja kietus lęšius, kuriuos jai pagamino asmeniškai ir kas tam tikrą laiką važiuoja juos nušlifuoti. Ir, patikėkit, ji ne vienintelė Lietuvoje tokia. Jai tai idealūs lęšiai. Ji apie nieką kitą negalvoja, tuo tar man net nuo minties apie kietą lęšį pradeda akis skaudėti :))))). Aš taip pat išbandžiau Bausch&Lomb lęšius, kuriuos daugelis gyrė. Tuo tarpu man jie visiškai netiko. O štai Air Optix man tinka idealiai. Ir ta savybė, kad su jais galima miegoti yra viena iš svarbiausiųjų man (nes dirbu paromis). Tiesą sakant, bijodavau savo oftalomologei prisipažinti kokiu režimu juos nešioju (įsidėdavau ir pamiršdavau mėnesiui, paskui išsiimdavau vienai nakčiai ir vėl nešiodavau mėnesį. Ir taip tris keturis mėnesius). Skirtumo, ar pirkti optikoje ar čia nematau (tik kaina skiriasi). Retsykiais nusiperku ir optikoje, tuo pačiu gydytoja apžiūri rageną.

                    Taigi, noriu pasakyti, kad jei kažkam vieni ar kiti lęšiai netinka, tai dar nereiškia, kad jie blogi. Tiesiog, šie lęšiai jums netinka. Ieškokite, kas jusm tinka idealiai. Juk jeigu suknelė jums per trumpa, tai ji nėra savaime bloga, tiesiog ji ne jums ir tiek ;)

                    • 1 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                    Manolęšiai.lt
                    2016-03-08

                    Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                    Neringa, šių lęšių kaina per pastaruosius metus tikrai nepakito. Matome, kad prieš metus pas mus užsakėte šių lęšių pakuotę su nuolaida ir mokėjote 34.80 EUR, o šiuo metu 6 lęšių kaina su nuolaida lygiai tokia pati. :)

                     Neringa V
                     2016-03-07

                     Kaina

                     Baikit kelti kaina, perku kas keleta men. ir vis auga... O dar akcijas, vadinas, skelbiat! Neturetumet peroksidinio skyscio - pirkciau kituose parduotuvese...O gaila, daug metu perku pas Jus.

                      Manolęšiai.lt
                      2015-10-13

                      Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                      Ūla, skirtingų kontaktinių lęšių regos korekcija, esant tiems patiems parametrams, yra labai artima, tačiau nedideli svyravimai galimi. Paprastai keičiant kontaktinius lęšius šio skirtumo žmonės nejaučia, tačiau tam tikrais atvejais gali tekti pasirinkti naujus lęšius su kiek stipresnėmis dioptrijomis.
                      Šiuo klausimu Jums parašėme ir el. paštu.

                       Ūla P
                       2015-10-12

                       Rekomenduočiau, jei dioptrijos atitiktų nurodytas ant pakuotės

                       Sveiki,
                       prieš kelias dienas gavau šiuos lęšius, bazinė kreivė teisinga, stiprumas - taip pat. Tačiau pirmą dieną įsidėjus atrodė, jog jie bent per pusę silpnesnių dioptrijų! Šiandien vėl įsidėjau - akivaizdžiai neteisingos dioptrijos, gerokai per silpnos.
                       Visuomet nešioju tokio pačio stiprumo lęšius, būtent šiuos pirkdavau optikose, viskas buvo tvarkoje.
                       Ar gali būti, jog kokia partija yra supainiotų dioptrijų? Nes šių lęšių tiesiog neįmanoma nešioti, reikia akinių vis viena.

                        Manolęšiai.lt
                        2015-09-30

                        Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                        Armandai, nemalonu dėl nutikusios situacijos. Šiuo klausimu jau atsakėme Jums el. paštu.

                        Jurgita, suprantame, kad el. prekyba ne visuomet kelia tiek pasitikėjimo, kiek įprastos optikos. Tačiau galime užtikrinti, kad lęšius gauname iš oficialių lęšių gamintojų atstovų Lietuvoje, kaip ir kitos internetinės parduotuvės bei optikos, tad produkcija, kurią pirkote mūsų svetainėje, tokia pati, kokią įsigyjate iš optikos. Be to, dėl lęšių kilmės ir jų platintojų Lietuvoje pirkėjus visuomet raginame susisiekti su oficialiu gamintojų atstovu Lietuvoje - Optikona.lt.
                        Deja, tačiau nematant situacijos tiksliai atsakyti, kodėl kyla minėtas diskomfortas, būtų sudėtinga. Tikslias akies dirginimo priežastis galėtų nustatyti akių priežiūros specialistas apžiūrėjęs lęšius, paciento akis ir išsiaiškinęs lęšių priežiūros ypatumus.
                        Dėl šios situacijos parašėme Jums el. paštu.

                         Jurgita Ž
                         2015-09-30

                         Skirtumas akivaizdus

                         Sveiki, esu labai nusivylusi. Nusprendžiau pakeisti lęšius iš Biofinity į šiuos. Tik pirmą kartą juos pirkau optikoje. Labai patiko, džiaugiausi, kad neskauda,nesausėja, negriaužia akių. Nebevaikščiojau "raudonomis" akimis. Iš optikos pirktus nešiojau nuo liepos 18 d. iki šiol (2,5 mėn.nešioju tik dienomis). Iš jūsų lęšius sakiausi prieš mėnesį, nes nemaniau, kad pirktus optikoje tiek ilgai galėsiu nešioti. Tai įsidėjau tik prieš kelias dienas. Baisu, skirtumas akivaizdus. Negaliu jų nešioti, vėl tie patys baisūs požymiai. Tie senesni geresni už naujus. Kaip taip gali būti? Akivaizdus skirtumas kur pirkta optikoje.
                         P.S. Kadangi taip džiaugiausi pirktais optikoje, kad nieko nejaučiu akyse, net ir dukrai juos pasiūliau. Mergaitė taip pat baisiai nusivylė, negalėjo jų nešioti ir gavau persakyti vėl į tokius kokius pirkdavo. Pinigai išmesti į balą.

                          Armandas M
                          2015-09-29

                          Kažkas ne taip...

                          Visada pirkdavau tik šiuos lęšius metus laiko. Visada viskas buvo gerai, jokių nusiskundimų. Praeitą savaitę įsigyjau lęšius, įsidėjau į akis ir kažkas netaip?! Akys lyg miglos užtrauktos, lyg mažesnių dioptirjų, (bet ant pakelio buvo nurodytos tinkamos) kaip smėlio prikritusios, net kelis kartus skalavau lęšius su tirpalu, bet rezultatas tas pats... Nežinau ar tai brokas ar koks kitas velnias, nes žiaurus diskomfortas ir neįmanoma nešioti, reiks su akiniais vaikščioti... O ir pirkti bijau, kad nebūtų vėl tas pats...

                           Ramune G
                           2015-09-16

                           Nerekomenduoju

                           Kažkas su jais negerai, akys tarsi pilnos smėlio. O pirkau 4 poras..

                            Manolęšiai.lt
                            2015-09-07

                            Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                            Vilija, nemalonu dėl nutikusios situacijos. Priežasčių, kodėl lęšis "plaukioja" po akį gali būti įvairių, todėl, prašome, parašykite apie situaciją plačiau el. paštu info@manolesiai.lt ir pasistengsime surasti jos sprendimo būdą.

                             Vilija M
                             2015-09-05

                             Nusivyliau

                             Sveiki, jau ne pirmą kartą perku iš jūsų lęšius, visada likdavau patenkinta ir preke, ir greitu pristatymu, tačiau šį kartą nusivyliau šiais lęšiais. Įsidėjus jie plaukioja akyje, dėl to negaliu nešioti, nors visada 8.6 bazinė kreivė tikdavo. Pinigai į balą.

                              Manolęšiai.lt
                              2015-09-02

                              Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                              Laura, nesmagu, kad tokia graži šventė neapsiėjo be nesklandumų. Kadangi iki šio užsakymo lęšius užsakinėdavote su bazine kreive 8.6, galbūt paskutiniuoju kartu užsakyti lęšiai diskomfortą kėlė dėl pasirinktos mažesnės kreivės - 8.4? Jeigu manote, kad priežastis kita, prašome, parašykite apie situaciją plačiau el. paštu info@manolesiai.lt ir pasistengsime surasti jos sprendimo būdą.

                               Laura B
                               2015-09-01

                               Nerekomenduoju

                               Nors jau ne pirmą kartą čia perku, bet šįkart gautieji lęšiai sugadino rugsėjo 1 - osios šventę. Įsidėjus jautėsi lyg graužimas,durimas,negalėjau normaliai žiūrėti į šonus. Per šventę vaikščiojau raudonomis ir ašarojančiomis akimis. Gaila kad vakarinėje šventės dalyje teks būti su akiniais... Dar pasvarstysiu, ar verta kitą kartą pirkti...

                                Manolęšiai.lt
                                2015-08-12

                                Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                Kristina, nemalonu, kad susidūrėte su minėtomis problemomis. Dažniausiai diskomfortas jaučiamas ir lęšis tarsi "plaukioja" po akį kuomet netinka kontaktinių lęšių bazinė kreivė ar lęšiai įsidedami neteisinga puse. Žinoma, negalime atmesti ir broko galimybės, todėl dėl šios situacijos parašėme Jums el. paštu.

                                 Kristina k
                                 2015-08-12

                                 NEREKOMENDUOJU

                                 Visada likdavau patenkinta ju lesiais, bet sitie nezinau... isidedi i akis ir jie tau plaukioja po aki negali akiu sukineti nes pradeda durti, toks jausmas kad lesiu krasciukai atsilupe. Gal brokinius gavau, nezinau. Bet likau sy karta labai nepatenkinta!!!!

                                  Manolęšiai.lt
                                  2015-08-11

                                  Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                  Raimonda, nemalonu, kad teko susidurti su minėtais nesklandumais. Atsiprašome, kad buvome neatidūs ir lęšius atsiuntėme su netinkama bazine kreive. Tokiu atveju lęšius visuomet pakeičiame, o jausdamiesi nesmagiai dėl sukeltų nepatogumų pridedame dovanėlę.

                                  Suprantame, kad el. prekyba ne visuomet kelia tiek pasitikėjimo kiek įprastos optikos. Tačiau galime užtikrinti, kad lęšius gauname iš oficialių lęšių gamintojų atstovų Lietuvoje, kaip ir kitos internetinės parduotuvės bei optikos, tad produkcija, kurią pirkote mūsų svetainėje, tokia pati, kokią įsigyjate iš optikos. O kilus įtarimams, kad lęšiai kelia diskomfortą dėl gamintojų kaltės pirkėjus visuomet kviečiame parašyti mums el. paštu info@manolesiai.lt ir šiuo klausimu susisiekiame su gaminio atstovais bei pasiūlome situacijos sprendimą.

                                   Raimonda
                                   2015-08-11

                                   Nepatenkinta

                                   Visada optikoje pirkdavau šiuos lęšius, viskas būdavo gerai, jokių problemų.
                                   Pirmas dalykas, kuris nepatiko tas, kad vietoj užsakytos 8.4 bazinės kreivės gavau 8.6
                                   Antras dalykas, kad vakar bandžiau įsidėti lęšius, du iš keturių buvo brokuoti. Įsidedant vis durdavo akį, net pramerkt neįmanoma, išėmus ir proplovus nieko nesimatė. Vėliau geriau pažiūrėjus pamačiau įpyšusius kampučius. Tad iš užsisakytų dviejų porų lęšiu gavau tik vieną, kiti pinigai į balą... Tikriausiai grįšiu prie optikos salonu.

                                    Vaida L
                                    2015-07-08

                                    geriausi

                                    Patys geriausi lesiai :) Nr.1!

                                     Miglė K
                                     2015-06-01

                                     Nei rekomenduoju nei nerekomenduoju

                                     Man juos labai gyre optikoj akiu gydytoja, bet pacios nesuzavejo..greit issauseja akyje, lengvai iskrenta ko nera buve su nei vienais lesiais..viena kart iskrito vairuojant tai aciu dievui kad uzmiesty ir masinu nebuvo ir kad ne viena vaziavau (kadangi iskrito ir prilipo prie skruosto, kol draugas laike vaira sugebejau isidet atgal). Ir dar su jais tokia kvaila situacija buvo - miegojau su lesiais, atsibudau lyg su abiem, po kiek laiko jau ziuriu kad viena akim nematau, galvoju iskrito - ieskojau aplink lova po lova visur, atrodo ir aki ziurejau voka pakelus, jau susiruosiau prasyt kad i optika veztu nes akiniu kaip tycia neturejau, o kai minus 4 ir viena akim nematai nu ne kazka..ir ka - po kokio pusvalandzio iskrito susilankstes visas is akies vos ne i pusryciu lekste..Dar akyje lesio pametus tikrai nebuvau..uzteko 2 poru, grisiu prie biofinity arba pure vision 2 :)

                                      Dovile
                                      2015-05-26

                                      kokybe

                                      Esu lojali jusu kliente ir jusu veikla dar nei karto neapvyke. Mokate rupintis savo klientais, juos stebinti siurprizais ir pan. Kiekviena kart pasiemusi siuntini einu uzsiplykit kavos, nes zinau kad manes laukia saldi staigmena :-)

                                       Manolęšiai.lt
                                       2015-05-09

                                       Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                       Laurynai, perkant Air Optix Night&Day Aqua lęšius reikia žinoti bazinę kreivę (ji nurodoma recepte ir žymima BC). Jeigu recepto neturite, galite pažiūrėti kokia yra Jūsų anksčiau pirktų lęšių bazinė kreivė ir pagal ją rinktis tiksliai tokią ar arčiausiai esančią.

                                        Laurynas S
                                        2015-05-08

                                        Ar reikia jiems recepto?

                                        Ar gerai suprantu iš aprašymo, kad norint įsigyti šiuos lešius reikia turėti receptą iš gydytojo? Perku pas jus visada kitus lęšius ir jiems to nereikia.

                                         Ieva L
                                         2015-04-09

                                         Man labiausiai tinka

                                         Lęšius naudoju jau 16 metų. Teko bandyti daug visokių variantų. Iš Night and Day serijos man labai tiko Focus, bet kadangi jų mažai kur yra, kaip alternatyva šie tinka labiausiai. Žodžiu svarbiausia, kad nieko nesijaučia akyje ir akis kvėpuoja bei nesausėja.
                                         O manolęšiams ačiū, už gerenses kainas nei optikose!

                                          Manolęšiai.lt
                                          2015-04-03

                                          Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                          Audrone, nemalonu dėl Jums nutikusios situacijos. Galime užtikrinti, kad su akcija ar be jos parduodame lygiai tuos pačius lęšius. Kilus įtarimams, kad lęšiai galėjo plyšti dėl gamintojų kaltės visuomet kviečiame parašyti mums el. paštu info@manolesiai.lt ir šiuo klausimu susisieksime su gaminio atstovais.

                                           Audronė R
                                           2015-04-01

                                           Kokybė

                                           Visada pirkdavau šiuos lešius, nes jie turi būtent mano bazinę kreivę, niekada nebuvau nusivylusi, bt tį kartą vos po kelių dienų nuplyšo lęšiuko kampas,prireikė poros pakartonių įsidėjimų kol supratau kas negerai, nes tik įsidėjus akį labai skaudėjo, bet išsiėmus defektų nesimatė tik vėliau pastebėjau, kad kapučiai nuplyšę. Gal todėl, kad pirkau su akcija, nebežinau kokius rinktis, kad ryte nereiktų nusivilti , kad lėšių komfortą reikės pakeisti akiniais.

                                            Manolęšiai.lt
                                            2015-02-24

                                            Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                            Aiste, bazinė kreivė - tai parametras nurodantis lęšio gaubtumą, kurį nustato kvalifikuotas akių gydytojas ant paciento akies uždėdamas bandomajį lęšį ir įvertindamas jo prisitaikymą bei elgseną. Didžioji dalis lęšių turi du galimus bazinės kreivės pasirinkimus, tačiau minkštesni ir plonesni lęšiai gaminami tik su viena bazine kreive. Kontaktinių lęšių recepte bazinė kreivė dažnai trumpinama simboliu BC. Standartinė žmogaus akies bazinė kreivė yra 8.6, todėl nežinant savo bazinės kreivės, siūlytume rinktis lęšius, kurių kreivė artimiausia nurodytajai.

                                             Aistė B
                                             2015-02-21

                                             Rekomenduoju

                                             Puikus lesiai, jau daug metu juos naudoju. Tik sakykit kaip issirinkt tinkama bazine kreive? Kaip zinot kuri tau tinkamiausia?

                                              Monika B
                                              2015-02-17

                                              rekomenduoju

                                              Visada perku šiuos kontaktinius lęšius iš manolęšiai.lt.
                                              nei karto nenusivyliau preke, džiugina greitas paruošimas bei dovanėlės. Ačiū Jums!

                                               Santa T
                                               2015-01-30

                                               Nerekomenduoju

                                               Įsidėjus lęšius pastebėjau, kad su dešinės akies lęšiuku vaizdas kaip per miglą, apžiūrėjau ant pačio lęšiuko jokio defekto nematyti. Bandžiau dar porą kartų įsidėt, bet situacija tokia pati. Teko išmest, lb gaila. Bet kokiu atveju daugiau nerizikuočiau su šiais lęšiais.

                                               • 1 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                                               Renata
                                               2015-01-27

                                               Rekomenduoju

                                               Puikus lesiai, juos nesioju jau daug metu. Esu labai patenkinta. Kaip ir visa "Manolesiai" komanda. Visada gaunu saldzia dovanele, aciu☺. Ir saunu, kad jusu prekes jau galima atsiimti ir terminaluose, labai patogu.

                                                Manolęšiai.lt
                                                2015-01-12

                                                Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                Indre, "Air Optix Night&Day Aqua" lęšiai su gydytojo leidimu yra skirti nešioti vieną mėnesį dienai ir nakčiai neišsiimant. Optikos salone konsultantė (ar gydytoja) dėl prailginto nešiojimo Jums patarė neteisingai. Nešiojant šiuos lęšius tik dieną, jų galiojimo terminas gali kiek prasitęsti (apytiksliai iki 2 savaičių), kadangi naktį paliekant lęšiukus tirpale, jie dezinfekuojasi, valosi ir apnašos kaupiasi nebe taip sparčiai. Tačiau akių specialistai dėl galimų akių uždegimų pernešioti kontaktinių lęšių nerekomenduoja.

                                                 Indre
                                                 2015-01-09

                                                 klausimas

                                                 As pirkau siuos lesius optikos salone, taciau man sake, kad juos galima nesioti 3 menesius jei su jais nemiegu, tai ar su siais lesiais tas pats yra ar ne?

                                                  Ignas M
                                                  2015-01-02

                                                  Rekomenduoju

                                                  Kol nauji patogūs ir atrodo, kad nieko nebūtų akyje super. Gali ir miegoti su jais ryte tik padrėkinti su lašiukais tereikia. Bet vat po kokių 2-3 sav pradeda užtraukti akis man nuo jų. Tarkim užsimerki ilgiau pokaituko nusnūsti nori pusvalandį ir atsikeli, o akyse išplaukęs vaizdas gali lašint margstyt nepadeda, turi išimti išplauti ir vėl įsidėti ir vėl gerai tam kartui. Man bent jau neverti pinigų jie, geriau Soflens. Nors kiekvienam savo turit išbandyti, kas jum tinka ir patinka :)

                                                   Inga M
                                                   2014-12-29

                                                   rekomenduoju

                                                   Sveiki,jau keli metai renkuosi šiuos lęšius.Kartais dar pabandau ir kitus pvz.Avaira,bet po to vėl grįžtu prie Air optix.Gaila,kad paskutinį kartą vienas lęšis "patarnavo"vos kelias dienas ryte kai norėjau įsidėti supratau,kad naktį "kažkas gabalėlį nuvalgė"bet taip nutiko tik kartą man jie vistiek geriausi. Dėkui už puikų aptanavimą
                                                   Su Naujaisiais metais!!!

                                                   .

                                                    Milda
                                                    2014-11-26

                                                    Puiku

                                                    Patys geriausi lęšiai. Aptarnavimas - super. Visad su šypsena, visad greita ir operatyvu. Puiku!

                                                     Manolęšiai.lt
                                                     2014-11-24

                                                     Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                     Jolita, nemalonu dėl Jums nutikusios situacijos. Dažniausiai išsiliejęs /miglotas vaizdas yra susijęs su netinkamai parinkta bazine kreive (kai lęšis neprisitaiko ir slankioja akyje) arba regos pagerėjimu/pablogėjmu, t.y. kuomet įprastai nešiojamų dioptrijų lęšiai pasidaro per silpni/per stiprūs. Žinoma, galimos ir kitos lęšių keliamo diskomforto priežastys.

                                                     Dėl šios situacijos susisiekėme su Jumis el.paštu.

                                                      Jolita
                                                      2014-11-22

                                                      Nusivyliau

                                                      Sveiki, Jau beveik metus naudoju optic night&day lesius taciau neseniai uzsisakius 3 poras lesiu ir juos pasikeitus kokybe labai prasta, vaizda matau susiliejusi. Maniau jog galbut pasitaike bloga pora lesiu, bet kaip bebutu gaila su antraja pora viskas taipat.

                                                       Manolęšiai.lt
                                                       2014-11-13

                                                       Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                       Rūta, apgailestaujame, jog Air Optix Night&Day Aqua lęšiai nesuteikė norimo komforto. Deja, tačiau visuomet išlieka rizika, jog nauja lęšių rūšis gali netikti. Paprastai kontaktinių lęšių nešiotojai išbando kelias lęšių rūšis ir pasilieka prie tų, su kuriais jautėsi patogiausiai.

                                                        Rūta K
                                                        2014-11-13

                                                        Netiko

                                                        Sveiki, išbandyti visi lęšiai, kurie tinkami pagal išgaubtumą ir dydį. Su visais viskas buvo gerai. Šitie dar buvo nebandyti. Ir nežinia, ar pasitaikė brokuoti, ar visiškai netiko. Vakar įsidėjus akys ašarojo, skaudėjo, labai jautėsi akyse... Nors rašoma, kad deguonies pralaidumas didelis, tačiau toks jausmas, kad akys labai sausėjo. Vos sulaukiau vakaro...

                                                         Miglė G
                                                         2014-09-26

                                                         Rekomenduoju

                                                         Patys geriausi mėnesiniai lęšiukai. Komfortas užtikrintas ;) Dėkoju manolesiams.lt už padovanotą skystį ir saldžią dovanėlę. Smagu su jumis bendrauti :)

                                                          Karolina K
                                                          2014-09-11

                                                          Klausimas

                                                          tai brangus malonumas bent šiuo atveju :)

                                                           Manolęšiai.lt
                                                           2014-09-10

                                                           Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                           Karolina, išimtiniais atvejais siūlome galimybę nepanaudotus lęšius pakeisti kitais, tačiau pirmiausia visada rekomenduojame nusipirkti ir išbandyti vieną porą Jus dominančių lęšių. Jeigu lęšiai tiks, įsigysite ir didesnį jų kiekį.:)

                                                            Karolina
                                                            2014-09-09

                                                            Klausimas

                                                            Sveiki :) Norėčiau išbandyti šiuos lešius bet kiap ir pas dalį kitų mano akių dioptrijos skiriasi. Kadangi šie lešiai dar mano nebandyti pirkti 4 poras būtų gana rizikinga. Jei lešiai netiktų ar galėčiau sveikas pakuotes gražinti?

                                                             Greta S
                                                             2014-08-27

                                                             Rekomenduoju!:)

                                                             Iki šiol naudojau AIR OPTIX AQUA lęšius, bet jie turėjo mėlyną atspalvį. O aš nešoju tik vieną lęšį, todėl akys kiek skyrėsi. Ir tik įsidėjus jausdavosi nemalonus jausmas...
                                                             O štai su AIR OPTIX NIGHT AND DAY, šių nepatogumų ir melsvo atspalvio pagaliau nebebuvo.:)

                                                              Manolęšiai.lt
                                                              2014-08-22

                                                              Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                              Nijole, dauguma mūsų sandėlyje turimų Air Optix Night&Day Aqua kontaktinių lęšių galioja iki 2018 metų.

                                                               Nijolė Č
                                                               2014-08-22

                                                               klausimas

                                                               Sveiki. Noreciau suzinot koks siuo metu siu kontaktiniu lesiu galiojimo laikas?

                                                                Manolęšiai.lt
                                                                2014-08-22

                                                                Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                Rita, diskriminuoti savo klientų, turinčių skirtingo stiprumo akis, tikrai neketinome. Mažiausią kainą galime pasiūlyti perkant didesnius kiekius vienodų dioprijų lęšių, kadangi tokiu atveju sumažėja lęšių sandėliavo kaštai.

                                                                Pirkėjams , kuriems reikia skirtingų dioptrijų kontaktinių lęšių, siūlytume įsigyti po 1 rinkinuką kiekvienai akiai ir turėti didesnes lęšių atsargas savo namuose (lęšiai galioja iki 2018/2019 metų) už mažesnę kainą. :)

                                                                Dėl šios situacijos dar susisiekėme su Jumis el. paštu.

                                                                 Rita B
                                                                 2014-08-21

                                                                 Šiaip rekomenduoju, bet ne šį kartą

                                                                 Sveiki,
                                                                 Aš dažnai perku iš Jūsų šiuos lęšius. Pamačiau dabar akciją jiems ir nudžiugau. Tačiau pradėjus pildyti užsakymą 2 poroms lęšių (4 vnt.), supratau kad turint skirtingų dioptrijų akis, nusipirkti 4 (3+1) lęšius su nuolaida negaliu, nes akcija pritaikyta tik vienodų dioptrijų lęšiams. Labai nusivyliau tokia akcija, kuri diskriminuoja žmones turinčius nevienodo regėjimo akis. Tad teks pasiieškoti pigesnio varianto.

                                                                 • 1 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                                                                 Manolęšiai.lt
                                                                 2014-07-09

                                                                 Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                 Karoli, apgaudinėti tikrai neketinome, kad išvengtume nesusipratimų, užsakymo formoje nurodėme 3+1 kiekį ir aprašyme paminėjome šio rinkinio kainą - 72 Lt. Perkant 6 lęšių pakuotę šį akcija negalioja, tačiau užsakant didesnį kiekį taikoma kiekio nuolaida. Perkant 6 lęšių pakuotę, lęšių poros kaina yra 43 Lt (įprasta poros kaina 48 Lt). Vis tik šiuo metu N&D Aqua lęšius labiausiai apsimoka pirkti 3+1 rinkiniais, poros kaina tik 36 Lt.

                                                                 Prieš kelis mėnesius vykusios akcijos sąlygos buvo tokios pačios, tačiau dėl malonaus atsitiktinumo :) mūsų bendradarbiai ko gero pridėjo daugiau lęšių ir pritaikė tiek kiekio nuolaidą, tiek 3+1 akciją.

                                                                  Karolis G
                                                                  2014-07-03

                                                                  ne

                                                                  Labai nuvylete. Rasote kad 3+1. Tai jei uzsisakai 6vnt papildomai 2 lesiu neatsiunciate.. Vnz iki galo nepaaiskinate. Seniau buvo lygiai tokia pati akcija, uzsisakes 6 gavau 8. Dabar apgavote. Nebeuzsisakinesiu daugiau.

                                                                   Jolita
                                                                   2014-06-18

                                                                   Anksčiau buvo geriau

                                                                   Jau senokai šiuos lęšius naudoju ir viskas buvo gerai, tiko ir patiko. Tačiau su paskutiniais, kuriuos sakiausi, negaliu nei dienos išbūti, akys sausėja. Tai ką jau kalbėti apie nešiojimą neišsiimant iš akių visą mėnesį... Nežinau, ar čia su mano akimis kažkas negerai, ar pasitaikė prasta lęšių kokybė...

                                                                    Diana K
                                                                    2014-06-18

                                                                    REKOMENDUOJU

                                                                    Įvertinimas 10 balų.

                                                                     Greta P
                                                                     2014-05-25

                                                                     Tikrai rekomenduoju

                                                                     Tai pirmieji mano užsisakyti mėnesiniai lęšiai, kuriuos manau dar pirksiu ne kartą! Nerealus komfortas, lęšiukų net nesijaučia :) esu labai labai patenkinta! be to, laba nudžiugino greitas pristatymas ir saldi dovanėlė:)

                                                                      Manolęšiai.lt
                                                                      2014-05-19

                                                                      Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                      Mantai, nemalonu dėl šios situacijos. Skirtingų kontaktinių lęšių regos korekcija, esant tiems patiems parametrams, yra labai artima, tačiau nedideli svyravimai galimi. Paprastai keičiant kontaktinius lęšius šio skirtumo žmonės nejaučia, tačiau tam tikrais atvejais gali tekt pasirinkti naujus lęšius su kiek stipresnėmis dioptrijomis.

                                                                      Naujų kontaktinių lęšių prisitaikymą akyje ir regėjimo korekciją turėtų patikrinti akių priežiūros specialistas ir parinkti tinkamiausius lęšius, tačiau praktikoje dažniau patys lęšių nešiotojai eksperimentuoja su naujomis lęšių rūšimis be specialisto konsultacijos.

                                                                      Kadangi situacija nemaloni nei Jums, nei mums, kviečiame parašykite el. paštu info@manolesiai.lt ir pasiūlysime nuolaidą naujiems lęšiams įsigyti.

                                                                       Mantas B
                                                                       2014-05-15

                                                                       Rimtas klausimas

                                                                       Aptarnavimas tikrai puikus, taciau del lesiu turiu nusiskundimu, nesioju ACUVUE Oasys -4.5 abiem akim ir matau gerai, pirkau siuos lesius del didesnio pralaidumo deguonies (patare okuliste) bet su siais -4,5 lesiais nedamatau, negaliu normaliai naudotis nei paskaitose nei kur. nenorejau skubotu isvadu daryti tad pailsinau akis pavaiksciojau su akiniais ir vel isidejau, su siais lesiais -4.5 nematau tada pabandau senus 4.5 ir matau. nemanau kad lesiai keiciami tad paaiskinkit kaip taip gali buti prasau? ir ar galite kuo padeti?

                                                                       • 1 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                                                                       Diana K.
                                                                       2014-03-22

                                                                       rekomenduoju

                                                                       Esu labai patenkinta šiais lęšiais, toks jausmas, kad pamiršti,kad esi su jais.
                                                                       Dėkoju už super greitą aptarnavimą ir saldžia dovanėlę .

                                                                        Manolęšiai.lt
                                                                        2014-02-17

                                                                        Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                        Kristina, Manolęšiai.lt visų produktų kainodara paremta tuo, kad mažiausią kainą galime pasiūlyti pilnoms lęšių pakuotėms, o nuolaidos taikomos tik tų pačių parametrų lęšiams. 2+2 rinkinuko kaina yra kiek didesnė nei 4 lęšių rinkinio. Mes pakuotes išardome ir pristatome pirkėjui pageidaujamą lęšių skaičių, tačiau tokie rinkiniai yra brangesni nes turime su didesnėmis atsargomis susijusias sąnaudas.

                                                                        Jei Jūsų regėjimas akyse skiriasi vis dar galite pasinaudoti mažiausia kaina, tačiau vienu metu reikės įsigyti didesnį lęšių kiekį, atskirus rinkinius kairei + dešinei akims.

                                                                         Kristina
                                                                         2014-02-14

                                                                         Klausimas

                                                                         Mano lesiu stirumas skiriasi, tad noredama uzsisakyti 4 vnt lesiu su skirtingais stiprumais tureciau moketi 88 lt o ne 86 lt?

                                                                          Manolęšiai.lt
                                                                          2014-02-14

                                                                          Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                          Diana, lęšių bazinė kreivė nurodo kontaktinio lęšio gaubtumą, tai yra prisitaikymą prie žmogaus akies. Diametras – lęšio skersmenį arba kitaip lęšio dydį. Dažnai tarp lęšių nešiotojų pasitaikančios kreivės yra 8.4 ir 8.6, diametras ~14.0. Kai kurios lęšių rūšys turi tik vieną bazinę kreivę ar diametrą. Tokius parametrus nustato pats gamintojas, gaminantis atitinkamas lęšių rūšis. Praktika rodo, jog lęšių nešiotojai nežymaus šių parametrų pasikeitimo paprastai nejaučia, akių gydytojai priskirdami lęšius taip pat dažnai atsižvelgia į kitas lęšių savybes, o šiuos parametrus nurodo, kaip orientacinius. Lęšiai šiais laikais gaminami labai ploni, tad lengvai prisitaiko prie akių. Manome, jog skirtumo neturėtumėte pajausti. Žinoma visuomet geriau nuvykti pas akių specialistą ir sužinoti savo asmeninius parametrus, kad lęšius, kuriuos įsigysite Jums tikrai tiktų ir išvengtumėte netinkamo pasirinkimo.

                                                                           Diana K
                                                                           2014-02-14

                                                                           Klausimas Mano lęšiai

                                                                           Laba diena, norėjau paklausti Mano lęšiai ,jeigu mano diametras 14 mm, ar man šie lęšiai tiks? nebus per maži? Bazinė kreivė 8,4 .

                                                                            Ainė R
                                                                            2014-02-12

                                                                            pirmą kartą

                                                                            Sveiki, visada perku iš jūsų kontaktinius lęšius, tačiau šį kartą lęšiai yra brokuoti, ar būtų galima gauti kitus lęšius arba atgauti pinigus?

                                                                             Manolęšiai.lt
                                                                             2013-12-21

                                                                             Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                             Labai atsiprašome dėl šios situacijos. Stengiamės būti atidūs, tačiau klaidų ne visuomet pavyksta išvengti.

                                                                             Pristatyti siuntą su keičiamais lęšiais į kitą miestą per vieną dieną nespėsime, atsiprašome dėl to. Kurjerių darbo specifika tokia, kad prekės pristatomos tik sekančią darbo dieną po prekių priėmimo. Sprendžiant šią situaciją siūlytume grąžinti Jūsų sumokėtus pinigus ir reikiamus lęšius ko gero įsigyti optikoje. Netinkamos kreivės lęšius atvyktų pasiimti mūsų kurjeris Jums jau grįžus į Lietuvą.

                                                                             Nemalonu dėl šios situacijos, tačiau kitaip išspręsti klausimo per vieną dieną neturime galimybės. Norėdami atsiprašyti dėl klaidos prie Jūsų pirkėjos paskyros pridėjome 50 lojalumo taškų.

                                                                             Dar kartą atsiprašome dėl sukeltų nepatogumų.

                                                                              Erika B
                                                                              2013-12-20

                                                                              "Sventines" nuotaikos

                                                                              Isigyjau eilini karta pas jus siuos lesius (o dabar dar ir akcija, apsidziaugusi pasiemiau 4 vnt.)! Visada pasitikiu Jusu pardavinejama produkcija, nuosirdziu darbu ir neturejau nusiskundimu, bet... pries sventes, isvykstant i uzsieni padaret didziule "DOVANA" - uzsakymas buvo blogas: bazine kreive, kuria as uzsakiau, buvo 8,6. Gavau - 8,4. Ir visus 4 lesius!!! Gaila, kad taip nuvylet, o ypac, kad as ne Vilniete pasikeisti reiks vykt specialiai pas Jus... Liudniausia, lad lesius gavau penktadieni - o pirmadieni isskrendu sventem svetur... Ech...
                                                                              Zinot, vis tik tikiuosi, kad mano uzsakymas bus pataisytas, nes akivaizdu, sioje situacijoje kalti - Jus. Vienok, tikiuosi, laaaaaaabai tikiuosi, kad cia nebuvo tas atvejis, kai neturiu to, ko reikia pasiulyti ta akimirka ir kad klientas nepabegtu, kisu tik tokius, kokius turiu...
                                                                              LINKIU LINKSMU SVENCIU!

                                                                              • 1 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                                                                              Manolęšiai.lt
                                                                              2013-11-10

                                                                              Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                              Ieva, atsiprašome dėl šios situacijos. Norime kiek pasiteisinti, kad mus, kaip ir bet kurią optiką Lietuvoje, Night & Day Aqua kontaktiniai lęšiai pasiekia iš oficialaus gaminio atstovo Lietuvoje. Nesmagu, kad problemų turėjote būtent su mūsų parduotuvėje pirktais lęšiais. Manome tai yra nemalonus atsitiktinumas.

                                                                              Dėl lęšių kokybės kviečiame susisiekti el. paštu info@manolesiai.lt ir išspręsime šiuos klausimus.

                                                                               Ieva E
                                                                               2013-11-09

                                                                               nerekomeduoju

                                                                               sveiki, siaip visada pirkdavau is Jusu internetines parduotuves, bet jau antra karta pastebejau, kad isidejus lesius (butent sios rusies) jauciu nepatoguma, diskomforta, akys sauseja. Siuos lesius tikrai zinau, kad jie yra geri ir aukstos kokybes. Uzsakyma buvau dariusi pas Jus neseniai, bet tik siandien isidejau. Visa diena viena akis jautesi keistai, jauciau lesi ir kai jau buvo neimanoma kenteti issiemiau lesi ir tada pamaciau, kad jis brokuotas - su maza skylute per pati viduri. Sis faktas labai nuliudino, nes Jusu puslapi tikrai patinka isigyti prekes, bet po sio karto teks labai gerai apsvarstyti ar dar verta is Jusu uzsisakineti.

                                                                                Giedrė K
                                                                                2013-11-08

                                                                                Pristatymas ir komfortas :)

                                                                                Sveiki, šiandien pirmą kartą įsidėjau šiuos lęšiukus, prieš tai biofinitį naudojau. Na ką galiu pasakyti regėjimas geras ir akyse gerai jaučiasi, minusas tik tas, kad vienas lesis iš pakuotės buvo brokuotas, mėginau ir plauti su tirpalu, bet įdėjus į akį vis tiek jautėsi kažkos badymas ir raižymas, atidariau papildoma paluote ir viskas buvo gerai :) tai tikiuosi tik tas vienas blogas buvo :)

                                                                                p.s. Dėkoju už šokoladuką :) ir iš Jūsų tikrai pirksiu dar ne kartą :)

                                                                                 Manolęšiai.lt
                                                                                 2013-10-11

                                                                                 Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                                                 Inga, ačiū už gražius žodžius. Skirtingų kontaktinių lęšių regos korekcija, esant tiems patiems parametrams, yra labai artima, tačiau nedideli svyravimai galimi. Paprastai keičiant kontaktinius lęšius šio skirtumo žmonės nejaučia, tačiau tam tikrais atvejais gali tekt pasirinkti naujus lęšius su kiek stipresnėmis dioptrijomis.

                                                                                 Naujų kontaktinių lęšių prisitaikymą akyje ir regėjimo korekciją turėtų patikrinti akių priežiūros specialistas ir parinkti tinkamiausius lęšius, tačiau praktikoje dažniau patys lęšių nešiotojai eksperimentuoja su naujomis lęšių rūšimis be specialisto konsultacijos.

                                                                                 Jei jaučiate, kad regėjimo korekcijai reikia šiek tiek stipresnių dioptrijų lęšių, lęšiukus galime pakeisti kitais. Prašome tik susisiekite su mumis el. paštu info@manolesiai.lt.

                                                                                  Inga M
                                                                                  2013-10-01

                                                                                  Inga

                                                                                  Sveiki,esu labai patenkinta Jūsų darbu.Nešioju lęšius antri metai.Vis dar ieškau geriausio varianto.Keista,kad su vienodo stiprumo ir išgaubtumo ,bet skirtingo gamintojo(turiu galvoje Biofinity ir Air Optix) lęšiais matau skirtingai.Kaip tai paaiškinti.?

                                                                                   Manolęšiai.lt
                                                                                   2013-09-11

                                                                                   Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                   Gražina, šie lęšiai gaminami tik su vienu diametru 13.8. Paprastai lęšių nešiotojams diametro pakitimas problemų nesukelia, tačiau kiekvienas atvejis yra individualus ir 100 proc. teisingai patarti ar šis diametras Jums tiks galėtų tik akių gydytojas.

                                                                                    Gražina
                                                                                    2013-09-11

                                                                                    Diametras

                                                                                    Sveiki, kodėl neleidžia pasirinkti diametro?

                                                                                     Renata
                                                                                     2013-09-11

                                                                                     Greitas pristatymas

                                                                                     Sveiki, noriu padėkoti Jums už greitą pristatymą!

                                                                                      Vilma
                                                                                      2013-09-11

                                                                                      Ačiū

                                                                                      Ačiū už greitą pristatymą ir malonia staigmeną.

                                                                                       Laurynas
                                                                                       2013-09-11

                                                                                       Patys geriausi

                                                                                       Patys geriausi lęšiai. Nešiojant 6 dienas per savaitę pusantro mėnesio akys jaučiasi netgi geriau, nei nešiojant akinius.

                                                                                        Asta
                                                                                        2013-09-11

                                                                                        Netiko

                                                                                        Gaila netiko man sie lesiai, neseniai atsisiunciau, bet juos isidejus vaizdas liejosi.. kazkaip ryskiau tik prisimerkus nebent, ir lb sunku is akies buvo isimt, nezinau dabar kokius rinktis, spalva ryskinantys tai lb tinka, bet noriu tokiu be spalvos,nes sie netiko..

                                                                                         Diana
                                                                                         2013-09-11

                                                                                         Ačiū

                                                                                         ačiū už komentarą ir rūpestį, vertinu tai.

                                                                                          Manolęšiai.lt
                                                                                          2013-09-11

                                                                                          Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                          Rasa, Diana, nemalonu, kad turėjote blogos patirties dėvint Night & Day Aqua lęšius. Norime kiek pasiteisinti, kad tiek mus, tiek didžiuosius optikų tinklus, Night & Day Aqua kontaktiniai lęšiai pasiekia iš to pačio tiekėjo - oficialaus gaminio platintojo Lietuvoje. Kad lęšiai būtų rūšiuojami ir vieni tiekiami optikoms, o kiti el. parduotuvėms, mes patys tokį atvejį laikome negalimu. Tad būtume labiau linkę Jūsų patirtį priskirti nemaloniam atsitiktinimui.

                                                                                          Galbūt ir pačios akys laikui bėgant į tą patį produktą reaguoja skirtingai, tokiu atveju galėtumėte išmėginti kitų gamintojų lęšius. Mūsų pirkėjai geriausiai atsiliepia apie Acuvue Oasys ir Biofinity kontaktinius lęšius.

                                                                                          Norėdami atsiprašyti dėl nemalaus atvejo prie Jūsų pirkėjų paskyrų pridėjome po 40 lojalumo taškų. Ateityje pakviesime išsirinkti po mažą dovanėlę iš lojalumo prekių sąrašo.

                                                                                           Diana
                                                                                           2013-09-11

                                                                                           Pritariu Rasai

                                                                                           Rasa, pilnai sutinku su jumis, ir aš pastebėjau greitesnį šių lęšių susidėvėjimą, planuoju įsigyti porą iš optikos palyginimui.

                                                                                            Rasa
                                                                                            2013-09-11

                                                                                            Suprastėjo kokybė

                                                                                            Sveiki, noriu pastebėti, jog jau antra partija užsakydama, pastebėjau, jog labai pakitusi Jūsų prekių kokybė. Lęšiai linkę iškristi, greičiau susinešioja (lęšius nešioju jau ilgokai, tad puikiai žinau kaip juos prižiūrėti, ir kokie turi būti geri lęšiai). Klientus neapgausi, jie tiesiog sugrįžta arba nebe..Tad viliuos, kad šį komentarą labiau laikysite kaip prioritetą tobulejimui. Beabejo, nežinau kada beišdrįsiu pirkti vėl..(nors pristatymas tikrai puikus, kaip ir malonus Jūsų personalas)..Lęšiai night and day, Air optix kompanija..po triejų savaičių, juos išsiimant naktim, jie susinešioja, kaip tuo tarpu kitoje kompanijoje pirkti nešiojasi du mėnesius..Linkiu Jums augti, tobulėti, ir žiūrėti kokybės, nes klientas labai greit pastebi..

                                                                                             Gina
                                                                                             2013-09-11

                                                                                             Ačiū

                                                                                             Pas Jus pirkau jau du kartus :) Esu begalo patenkinta kokybe, aptarnavimo greičiu, informatyvumu. jūs darote viską, kad klientas liktu patenkintas. Labai pradžiuginote ir saldžia dovanėle. Niekada Jūsų nekeisiu į nieką. Ačiū, kad esate :)

                                                                                              Diana
                                                                                              2013-09-11

                                                                                              Rekomenduoju

                                                                                              Ačiū už dovanėlę ir greitą pristatymą:) Anksčiau pirkdavau kitus, pigesnius lęšius, bet pabandžiusi night&day kol kas tik juos ir perku.

                                                                                               Jurgita
                                                                                               2013-09-11

                                                                                               Patys geriausi lęšiai

                                                                                               Šiuos lęšius nešioju nuo pat pradžios, kai tik atsirado Lietuvoje. Tegaliu pasakyti, kad tai patys geriausi lęšiai, kokius esu turėjusi, o mano "stažas" nemenkas - pirmus lęšius eilės tvarka gavau prieš 19 metų :) Ko gero kiekvienam skirtingai, bet man jie tikrai taip prilipo, kad net ir pabandžius kitus, grįžtu prie šių. Ačiū manolęšiams, už galimybę įsigyti juos pigiau :)

                                                                                                Manolęšiai.lt
                                                                                                2013-09-11

                                                                                                Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                Rasa, didesnis deguonies pralaidumas labai svarbus akies sveikatai, kad nebūtų su deguonies trūkumu susijusių komplikacijų, ypač po nakties miego. Taip išsaugoma sveika akis.

                                                                                                Didesnis vandens kiekis suteikia lęšiams daugiau elastingumo ir dėvėjimo komfortą, lengviau priprantama prie kontaktinių lęšių. Kuo lęšis elastingesnis ir drėgnesnis, tuo mažesnis jo kontaktas su ragena, pastebima mažiau mechaninių ragenos pažeidimų. Tačiau esant ypač dideliam elastingumui pastebimas didesnis lęšio judėjimas akyje. Paprastai gydytojai įvertina ir nusprendžia kas geriau pacientui.

                                                                                                Sandra, deguoniui labiau pralaidūs Night & Day Aqua lęšiai, tačiau turėtumėte atsižvelgti ir į savo savijautą. Geriausi lęšiai tie, su kuriais jaučiatės patogiausiai :).

                                                                                                 Rasa
                                                                                                 2013-09-11

                                                                                                 Klausimas

                                                                                                 Noriu pasiteirauti, koks lesis geriau akiai - daugiau procentu turintis vandens, ar daugiau praleidziantis deguonies. aciu uz atsakyma.

                                                                                                  Sanda
                                                                                                  2013-09-11

                                                                                                  Klausimas

                                                                                                  Sveiki. Kurie lesiai praleidzia daugiau deguonies sitie ar Optix Air? Nesioju lesius ilgiau ju neissimdama, netgi nakti. Kurie tiktu labiausia?

                                                                                                   Laura
                                                                                                   2013-09-11

                                                                                                   Ačiū

                                                                                                   Ačiū už greitą pristatymą ir saldžią dovanelę :)

                                                                                                    Nikolaj
                                                                                                    2013-09-11

                                                                                                    Aciu uz gera kaina!

                                                                                                    Sio tipo lesius nesioju jau 4 metai. Net nesiruosiu kol kas keisti ju i kitus. Aciu uz gera kaina!

                                                                                                     Manolęšiai.lt
                                                                                                     2013-09-11

                                                                                                     Manolęšiai.lt atsakymas

                                                                                                     Night & Day Aqua yra naujesnės kartos Night & Day lęšiai. Naujuose lęšiuose yra papildomas drėkinimo elementas, padedantis ilgiau išlikti drėgnumo pojūčiui akyse.

                                                                                                      Sandra
                                                                                                      2013-09-11

                                                                                                      Kuo skiriasi nuo Night & Day?

                                                                                                      Kuom šie lęšiai skiriasi nuo Air Optix Night & Day?

                                                                                                       Loreta
                                                                                                       2013-09-11

                                                                                                       Rekomenduoju

                                                                                                       Aš su šiais lešiais neiššsiskiriu jau daugybę metų :)

                                                                                                        Erika
                                                                                                        2013-09-11

                                                                                                        Sausėja akys

                                                                                                        Nešiojau šiuos lęšius, bet man labai sausėjo akys nuo jų. Gal patartumėt kokius kitokius pamėginti? Nes kaip tik jau laikas keisti.

                                                                                                         Lukas
                                                                                                         2013-09-11

                                                                                                         Ačiū

                                                                                                         Iš pradžių įsidėjęs jaučiau juos, bet po valandos akys prisitaikė... :) man jie labai patinka, o jei dar išeina, kaip Marius sako, po 3mėn išnešiot, tai manau, kad šie lešiai super! :) Ačiū Manolęšiam.lt už greitą pristatymą. :)

                                                                                                          Marius
                                                                                                          2013-09-11

                                                                                                          Rekomenduoju

                                                                                                          Galiu nesiot neissiemes po 3men ir nieko. Viskas nuo akies priklauso manau.

                                                                                                          • 1 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                                                                                                          Simona
                                                                                                          2013-09-11

                                                                                                          Nepatiko

                                                                                                          Nepatiko, nors esu pratusi nesioti lesius, siuos isidejus jauciu. Po dienos nera jokio noro su jais miegoti nakti.

                                                                                                          • 1 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.

                                                                                                          Jūsų atsiliepimas

                                                                                                          Night & Day Aqua

                                                                                                          Night & Day Aqua

                                                                                                          Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai dieną/naktį iki 30 parų.

                                                                                                          Jūsų atsiliepimas