Manolesiai.lt

Pirmas puslapis / Kontaktiniai lęšiai/Mėnesiniai lęšiai/Air Optix Aqua

Air Optix Aqua

Air Optix Aqua

Produkto įvertinimas:

Gamintojas: Alcon (Ciba Vision).

 • Lęšių tipas: 1 mėnesio nešiojimo trukmės.
 • Pakuotėje: Kartoninėje pakuotėje 6 lęšiai.
 • Pristatymas: 1-2 darbo dienos visoje Lietuvoje.
 • Nuolaidos: Perkant daugiau, vieneto kaina mažesnė!
Kairė akis (OS)

4,50€

/ 15,54 Lt
Dešinė akis (OD)

4,50€

/ 15,54 Lt
Pirkti

Išparduodami! Air Optix Aqua lęšius gamintojai atnaujino į Air Optix HydraGlyde su papildomu paviršiaus drėkinimo elementu. Senieji lęšiai jau nebegaminami ir parduodami tik iš sandėlio atsargų. Plačiau apie Air Opitx HydraGlyde>>

*Pagalba užsakant

Jei regėjimas akyse sutampa, nuimkite varnelę nuo kairė/dešinė akis. Pirkdami vieną bendrą rinkinį sutaupysite daugiau. Kontaktiniai lęšiai savo forma vienodi tiek kairei, tiek dešinei akims.

Nemokamas atsiėmimas

Manolęšiai.lt parduotuvėje
Jogailos g. 4, Vilnius.
Centro pasažas, 1 a. žemėlapis »
(rezervuoti prekes 8 616 58550)

Siuntų terminaluose
LP Express ir Omniva (Post24) paštomatuose 41 mieste, visoje Lietuvoje plačiau »

Pristatymas į namus

Air Optix Aqua - deguoniui pralaidūs mėnesiniai silikono hidrogelio kontaktiniai lęšiai, su triguba drėkinimo sistema, leidžiančia lęšius nešioti iki 6 parų be pertraukos, neišimant nakčiai (leidus akių gydytojui).

Air Optix Aqua privalumai:

 • Lęšiai užtikrina aukštą deguonies pralaidumą, apsaugo akis deguonies trūkumo simptomų ir pasekmių, dėl to akys atrodo sveikai.
 • Triguba drėkinimo sistema Aqua suteikia ilgalaikį komfortą nešiojimo metu.
 • Unikali plazminė paviršiaus technologija užtikrina atsparumą apnašų kaupimuisi.
 • Dėl unikalaus lęšio paviršiaus jausitės komfortabiliai ir galėsite mėgautis gera rega.

Manolęšiai.lt garantuoja, kad Air Optix Aqua kontaktiniai lęšiai bus lygiai tokie, kokius nurodė Jūsų akių gydytojas ir kokius iki šiol pirkote optikoje. Air Optix Aqua lęšius mūsų parduotuvei teikia oficialus Alcon atstovas Lietuvoje.

 • Bazinė kreivė: 8.6.
 • Diametras: 14.2 mm.
 • Vandens kiekis: 33 %.
 • Deguonies pralaidumas: 138 Dk/t.
 • Pagaminimo medžiaga: lotrafilcon B.
 • Medžiagos tipas: silikonas-hidrogelis.
 • Kartoninėje pakuotėje: 6 kontaktiniai lęšiai. Užsakius mažesnį kiekį, lęšius pristatysime be kartoninio įpakavimo.
 • Nešiojimo režimas: mėnesinis, naktį išsiimant. Leidus akių gydytojui su Air Optix lęšiais galima miegoti iki 6 parų jų neišsiimant.
Aliona G
2017-05-09

Nerekomenduoju

Nežinau nuo ko priklauso, bet kokybiški lęšiai pasitaiko tik kas trečią kartą. Šiandien užsidėjau naujus lęšius, be vieną lęšį neįmanoma nešioti. Trūkdo, braižo, dirgina akį. Galvojau gal čia aš "nemoku" naudotis", ar koks skystis netinkamas, bet prieš tai nešiojau pusantro mėnesio gal, ir viskas buvo ok. Ir tai kaip jau minėjau visada kartojasi, vienus lęšius galima mest lauk iš karto, kitus kai nusiperki nešioji daugiau nei mėnesį.
Ar įmanoma kažkaip gražini pinigus? ar kaip įrodyti, kad čia brokas? nes tikrai ne pirmą kartą lęšius reikia išmest panešiojus vos tik vieną dieną.

  Aušra B
  2017-01-05

  Patys mėgstamiausi, rekomenduoju

  Užsisakinėju jau kokius 3 metus, patys geriausi ir nepakeičiami lęšiai.
  Taip pat negaliu atsidžiaugti pristatymo greičiu ir aptarnavimo kokybe!
  Jūs nuostabūs! :)

   Manolęšiai.lt
   2016-11-18

   Atsakymas iš Manolęšiai.lt

   Laba diena, Dominyka,

   labai apgailestaujame dėl to, jog teko nusivilti Air Optix Aqua mėnesiniais lęšiais. Dėl lęšių kokybės norime kiek pasiteisinti, kad mes patys kokybei įtakos nedarome. Prekiaujame 4 pasaulyje didžiausių kontaktinių lęšių gamintojų produkcija (tarp jų Ciba Vision (Alcon)), kurių kokybei skiriamas itin didelis dėmesys, tačiau tam tikrų išimčių ir nemalonių atvejų, deja, pasitaiko. Jeigu problemos su kontaktiniais lęšiais kartojasi, jos gali kilti dėl lęšių priežiūros įpročių, pakeisto valomojo tirpalo ir kitų aplinkybių (bendros sveikatos būklės, pasikeitusio klimato, šildymo prietaisų, vartojamų vaistų ir pan.) Savo klientus visada maloniai kviečiame pasikonsultuoti su akių gydytoja. Tai padaryti galite ir mūsų optikoje esančioje Vilniuje, Jogailos g. 4, Centro pasažas. Vis tik jei yra įtarimų, kad užsakyti lęšiai gali būti nekokybiški dėl gamintojų klaidos, parašykite mums el. paštu info@manolesiai.lt ir šiuo klausimu susisieksime su gaminio atstovais.

    Dominyka N
    2016-11-18

    Vel nusivyliau

    Daug metų perku iš Jūsų lęšius,daug kartų buvau nusivylusi nekokybiškais lęšiais,bet po kurio laiko viskas buvo vėl gerai. Ir va dabar užsisakiau šiuos lęšius,vienas puikus labai patogiai jaučiasi akyje o kito neimanoma isidėt braižo ir dirgina akį. Ir vėl pinigai išleisti veltui...

     Lukas
     2016-09-16

     Rekomenduoju

     Sveiki, norėčiau pasakyti, kad lęšiai labai geri, akije jaučiasi labai gerai. Ačiū labai :)

      Laura Ž
      2016-07-11

      VISKAS ORE (apie AIR lesius)

      as tai manau, kad kai viskas gerai buna, tai ir nevisada paraso zmones atsiliepima :) O kai kas nors blogai, tai seda is to pykcio ir raso :) As jau metus perku lesius is manolesiai.lt ir visada viskas normaliai. Ivairius lesius bandau. Paskutinieji, kuriuos pirkau, mano akiai netinka. Tai vel grysiu prie Air Optix

       Laura Ž
       2016-07-11

       VISKAS ORE (apie AIR lesius)

       as tai manau, kad kai viskas gerai buna, tai ir nevisada paraso zmones atsiliepima :) O kai kas nors blogai, tai seda is to pykcio ir raso :) As jau metus perku lesius is manolesiai.lt ir visada viskas normaliai. Ivairius lesius bandau. Paskutinieji, kuriuos pirkau, mano akiai netinka. Tai vel grysiu prie Air Optix

        Manolęšiai.lt
        2016-02-19

        Atsakymas iš Manolęšiai.lt

        Antanai, tiek gerų, tiek blogų atsiliepimų, turime pripažinti, sulaukiame apie visų gamintojų lęšius. Vis tik visos produkcijos kokybė yra itin griežtai kontroliuojama, o įtartinos kokybės produktai nedelsiant atšaukiami. Tokie atvejai nėra dažni, bet kai tai nutinka, gaunama eilė nusiskundimų iš viso pasaulio ar kažkurio regiono ir tai būna aiškus signalas patikrinti būtent to gamintojo ir tos serijos produktus.

        Pavieniai atvejai paprastai nėra tiriami, nes gerokai dažniau lęšių nešiojimo problemos kyla dėl apnašų ir bakterijų, lęšių priežiūros ypatumų, paciento sveikatos ar kitų priežasčių. Tad kilus klausimams dėl lęšių kokybės neturime nieko kito, kaip tik pasiūlyti pirkėjui apie situaciją parašyti mums plačiau el. paštu ir rasti priimtiną jos sprendimo būdą.

         Antanas
         2016-02-10

         geda del tokiu pardeveju

         Dar neesu is jusu pirkes lesisu bet kiek paskaitai komentaru tai jus prekiaujat nekokybiskai lesiai. O i neigiamus atsiliepimus atrasot viena ir ta pati teksta.

          Dainius M
          2015-11-24

          Visai geri

          Kartą bandžiau šiuos lęšius, nieko blogo negaliu pasakyt, susinešiojo normaliai, bet visgi pasirodė, kad Biofinity geresni, todėl grįžau prie šių.

           Manolęšiai.lt
           2015-10-08

           Atsakymas iš Manolęšiai.lt

           Renata, apgailestaujame, jog Air Optix Aqua lęšiai nesuteikė norimo komforto. Deja, visuomet išlieka rizika, jog nauja lęšių rūšis gali netikti. Panaši tikimybė yra išbandant bet kurią kontaktinių lęšių rūšį, kadangi lęšių nešiojimo komfortui svarbūs keli faktoriai, tokie kaip lęšio storis, pagamino medžiaga, vandens kiekis, deguonies pralaidumas ir kt. Paprastai kontaktinių lęšių nešiotojai išbando kelias lęšių rūšis ir pasilieka prie tų, su kuriais jautėsi patogiausiai. Tad renkantis naujus lęšius pradžioje vertėtų įsigyti vieną porą ir patikrinti kaip šiuos lęšius priims akys.
           Dėl nepanaudotų lęšių grąžinimo parašėme Jums el. paštu.

            Renata G
            2015-10-07

            nepatiko

            pirkau air optix day and night - ko gero geriausi lęšiai, kuriuos bandžiau. Tačiau naktį niekada nepalieku lęšiu, tad nusprendžiau pabandyti šiuos (air optix aqua). Deja, bet labai nuvylė, negalėjau nei dienos išbūti. Manau, kad teks išmesti vieną dieną nešiotus lęšius, Labai gaila, kad neatkreipiau dėmesio į kitus komentarus ir kad pirkau dvi pakuotės iš karto. Gal antrą, kuri dar nepanaudotą, galima grąžinti?

             Manolęšiai.lt
             2015-10-07

             Atsakymas iš Manolęšiai.lt

             Jurga, nemalonu dėl nutikusios situacijos. Dėl lęšių kokybės norime kiek pasiteisinti, kad mes patys kokybei įtakos nedarome. Prekiaujame 4 pasaulyje didžiausių kontaktinių lęšių gamintojų produkcija (tarp jų Ciba Vision (Alcon)), kurių kokybei skiriamas itin didelis dėmesys, tačiau tam tikrų išimčių ir nemalonių atvejų pasitaiko. Problemos su kontaktiniais lęšiais taip pat gali kilti dėl lęšių priežiūros įpročių, pakeisto valomojo tirpalo ir kitų aplinkybių (bendros sveikatos būklės, pasikeitusio klimato, šildymo prietaisų, vartojamų vaistų ir pan.). Vis tik jei yra įtarimų, kad užsakyti lęšiai gali būti nekokybiški dėl gamintojų klaidos, parašykite mums el. paštu info@manolesiai.lt ir šiuo klausimu susisieksime su gaminio atstovais.

              Jurga
              2015-10-06

              Kodel lesiai suprastejo....

              Perku pas jus jau kelis metus...visada viskas budavo gerai, praeitas uzsakymas tiek pas mane tiek pas vyra lesiai buvo nekokybiski, akys dziuvo nebuvo galima isbuti nei dienos, vyro abi akys, mano lesiu kaires akies (pirkau tris poras), manau turetumet labiau rupintis parduodamos produkcijos kokybe, nes visgi mes dedame visa tai i akis :(

               Vesia K
               2015-01-14

               Nerekomenduoju

               Vakar nusipirkau šitus lęšiukus ir esu nusivylusi. Su vienu lęšiu viskas yra gerai, tačiau kitas yra akivaizdžiai brokuotas - matosi kaip pro migla, akis pavargusi, jaučiasi diskonfortas. Be to, prieš tai buvau nusipirkusi Biofinity lęšius su tokiom pat dioptrijom, tačiau mačiau su jais žymiai geriau nei su šitais.
               Labai liūdna, kadangi daug metų šitie lęšiai buvo mano mėgstamiausi, tačiau dabar, tikriausiai, reiks keisti lęšių gamintoją.

                Arneta K
                2014-12-29

                NEREKOMENDUOJU

                Prasčiausi lęšiai, kokius esu naudojusi. Sausina akis jau pirmą dieną įsidėjus naują porą.

                 Manolęšiai.lt
                 2014-12-08

                 Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                 Laba diena, Aušra. Nemalonu dėl šios situacijos. Savijauta nešiojant tą pačią lęšių rūšį gali keistis dėl kelių priežasčių. Tai gali nutikti dėl pačio produkto kokybės ar aplinkybių, nesusijusių su gaminu - pasikeitusios akių reakcijos į kontaktinius lęšius, naudojamo valomojo tirpalo, lęšių priežiūros ypatumų, kitų priežasčių.

                 Kilus klausimams dėl gaminio kokybės visuomet kviečiame parašyti mums el. paštu info@manolesiai.lt ir šiais klausimais susisieksime su produkto atstovais Lietuvoje.

                 Na, o siekiant didžiausio kontaktinių lęšių nešiojimo komforto vertėtų pasikonsultuoti su akių priežiūros specialistu, kuris įvertins aplinkybes dėl ko kyla sausumo pojūtis akyse. Konsultacijai galite atvykti ir į mūsų optiką Vilniuje, Jogailos g. 4. Prieš atvykstant tik reikėtų užsiregistruoti telefonu 8 616 58550.

                  Aušra R
                  2014-12-06

                  Nerekomenduoju

                  Anksčiau (4 pastaruosius metus, jei ne daugiau) pirkau šiuos lęšius viskas buvo gerai, tik neseniai pradėjo džiūti, sausėti akys, o paskutinis lęšis tiesiog plyšo....

                   Manolęšiai.lt
                   2014-11-17

                   Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                   Jovita, apgailestaujame, jog Air Optix Aqua kontaktiniai lęšiai nesuteikė norimo komforto. Deja, visuomet išlieka rizika, jog nauja lęšių rūšis gali netikti. Panaši tikimybė yra išbandant bet kurią kontaktinių lęšių rūšį, kadangi lęšių nešiojimo komfortui svarbūs keli faktoriai, tokie kaip lęšio storis, pagamino medžiaga, vandens kiekis, deguonies pralaidumas ir kt. Šių parametrų visuma skirtingai daro įtaką kiekvieno lęšių nešiotojo savijautai. Paprastai kontaktinių lęšių nešiotojai išbando kelias lęšių rūšis ir pasilieka prie tų, su kuriais jautėsi patogiausiai.

                   Visgi, jeigu kyla įtarimai, kad diskomfortas jaučiamas dėl gamintojų kaltės, prašome, parašykite mums plačiau el. paštu info@manolesiai.lt ir šiuo klausimu susisieksime su gaminio atstovais.

                    Jovita
                    2014-11-17

                    Nerekomenduoju

                    Patys prasčiausi lęšiai kuriuos esu naudojusi. Pirmiausia ištraukus iš dėžutės jie buvo neįprastos migdolo formos, įsidėjus lęšius pastebėjau, kad vaizdas tapo neryškus, o ir pojūčiai akyse tikrai nemalonūs.

                     agne s
                     2014-11-03

                     tikekimes tiks :)

                     Na isidejus tikrai raize aki ir kaip kazkas minejo atrodo kad savaite i saule buciau ziurejus...bet po kokiu10-15 min kaip nebejutau raizymo tik kazkaip akys byjo dienos sviesos na gal praeis...esu isbandziusi daugybe lesiu ir nei vieni netiko nes labai sausejo akys,(isskyrus vienadienius)o juos pirkt manau siek tiek brangoka:/ na ka tikekimes geriausio gal apsipras akytes :)
                     Labai malonus aptarnavimas!:) dekuj uz saldzia dovanele!

                      Mindaugas N
                      2014-08-22

                      Nerekomenduoju

                      Lęšiai labai blogi, kai įsidėjau į akį vaizdas buvo neryškus, išsiliejęs, akys iškart pradėjo sausėti, galėjai netgi girdėti, kaip iš akies ištraukiamas vanduo. Juos įsidėjus atrodo, jog būtum savaitę žiūrėjęs tiesiai į saulę, akys pavargsta per minutę. Kai įsidėjau pajutau skausmą, juos išnešiojau tik 5 minutes. Jie raižė akį, labai skaudėjo. Nepatariu jų pirkti, tik išmesit pinigus veltui.

                      • 0 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                      Manolęšiai.lt
                      2014-08-04

                      Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                      Nemalonu, jog susidūrėte su minėtomis problemomis. Panašius lęšių kokybės klausimus paprastai stengiamės išspręsti pasitelkdami į pagalbą lęšių gamintojų atstovus Lietuvoje.

                      Kilus klausimams dėl lęšių kokybės, pirkėjus visuomet kviečiame susisiekti el.paštu info@manolesiai.lt Jums, Simona, jau parašėme el. paštu.

                       Simona c
                       2014-07-30

                       Nerekomenduoju

                       Šioje parduotuvėje esu pirkusi tikrai nemažai ir įvairių lęšių, viskas buvo gerai, aptarnavimas greitas ir malonus. šį kartą taipogi susigundžiau akcija, nors ir perskaičiau komentarus, nusprendžiau surizikuoti. vienas lęšis tikrai geras, nieko negaliu sakyti, tačiau antrasis su defektu, bandžiau ir plauti ir dėtis po kelis kartus, tačiau vaizdas kaip pro miglą, ir nemaloniai kabinasi akyje. išoriškai jokio pažeidimo nesimato, kaip ir pirmasis, atrodo normalus, tačiau kaip bedėsi, ką bedarysi, isidėjus jis blogas, teko išmesti. kaip suprantu, tiesiog ši firma gamina nekokybiškus produktus, tai nėra viena partija, kuri yra bloga. isidėjau kitus šioje parduotuvėje pirktus lęšius, viskas super, tačiau šiais teko nusivilti...

                        Vaida M
                        2014-07-09

                        Nerekomenduoju

                        Visiškai netiko, raižė akis. Įsidėjau vieną kartą ir teko mesti lauk :/

                         Manolęšiai.lt
                         2014-06-30

                         Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                         Mariau, skirtingų kontaktinių lęšių regos korekcija, esant tiems patiems parametrams, yra labai artima, tačiau nedideli svyravimai galimi. Paprastai keičiant kontaktinius lęšius šio skirtumo žmonės nejaučia, tačiau tam tikrais atvejais gali tekti pasirinkti naujus lęšius su kiek stipresnėmis dioptrijomis.
                         Naujų kontaktinių lęšių prisitaikymą akyje ir regėjimo korekciją turėtų patikrinti akių priežiūros specialistas ir parinkti tinkamiausius lęšius, tačiau praktikoje dažniau patys lęšių nešiotojai eksperimentuoja su naujomis lęšių rūšimis be specialisto konsultacijos.
                         Susisiekėme su Jumis el. paštu, lauksime platesnės informacijos, iki malonaus.

                          Marius B
                          2014-06-28

                          Ne tai ko tikėjausi

                          Pirkau lęšius dėl mažesnės kainos, tad tikėjausi, kad gali būti jog man jie netiks. Tiesą pasakius lęšiai kaip lęšiai, perėjus nuo Biofinity skirtumas tikrai pasijautė, deja, į blogąją pusę. Įsidėjus šiuos lęšius iškart pasijautė, kad akys pasidarė "sunkesnės", pradžioj buvo sausumo jausmas, šiek tiek dirgino, bet užteko keletos minučių apsiprast. Labiausiai nuvylęs dalykas tai, kad su jais matau prasčiau negu su Biofinity nors stiprumas tas pats, regėjimo kokybės skirtumas labai didelis, jei su Biofinity matydavau net toli esančius objektus kaip mašinų numeriai ir pan be jokių problemų, tai su šiais lęšiais aš vos juos matau, toks jausmas, kad apsiblaususios akys. Gaila iš tikro, visgi 8 lęšiai pirkti, dideli pinigai. Teks grįžt prie Biofinity.

                          Kitiems kurie ruošiaties pirkt šios firmos lęšiukus, siūlyčiau pirmą kartą vieną porą nusipirkt pabandymui, kad bereikalo paskui pinigų neišmetumėt. :)

                           justinas r
                           2014-06-17

                           Aptarnavimas

                           Šia rūši naudoju jau metus niekada nesiskundžiau labai jie man patinka ir tinka, o dėl įmonės tai aptarnavimas greitas, malonus, paslaugus. Menkus nesklandumus išprendėm greit kas norite savaitinių lešiu tai daug išėškojau daug išbandžiau šie savaitiniai lęšiai kogero geriausi. Kokybė labai aukšta kaina žema optikos salone viena pora lęšių kainuoja daugiau negu čia dviejų porų, o atsiuntimas trunka vos 24 val. ir nemokamai. Ko daugiau ir bereikia :)

                           • 0 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                           Manolesiai.lt
                           2014-05-21

                           Atsakymas iš Manolesiai.lt

                           Laba diena, skirtingų kontaktinių lęšių regos korekcija, esant tiems patiems parametrams, yra labai artima, tačiau nedideli svyravimai galimi. Paprastai keičiant kontaktinius lęšius šio skirtumo žmonės nejaučia, tačiau tam tikrais atvejais gali tekti pasirinkti naujus lęšius su kiek stipresnėmis dioptrijomis.

                           Naujų kontaktinių lęšių prisitaikymą akyje ir regėjimo korekciją turėtų patikrinti akių priežiūros specialistas ir parinkti tinkamiausius lęšius, tačiau praktikoje dažniau patys lęšių nešiotojai išbando naujas lęšių rūšis be specialisto konsultacijos.

                           Jei jaučiate, kad regėjimo korekcijai reikia šiek tiek stipresnių dioptrijų lęšių, lęšiukus galime pakeisti kitais. Prašome tik susisiekite su mumis el. paštu info@manolesiai.lt.

                            Aurelija K.
                            2014-05-20

                            Nusivyliau

                            Susigundžiau ir aš akcija. Nusipirkau. Ir dabar turiu galvos skausmą. Su jokiais lęšiukais taip dar nebuvo. Šeip jie labai smagūs, nes gali išbūti visą dieną ir nejauti jokio svetimkūnio akyje, bet regėjimo "aštrumas" nekoks. Visą laiką jaučiu diskomfortą, vaikštau prisimerkusi, bandau įžiūrėti kai reikia. O apie vairavimą visai nėra kalbos. Ar gali būti, kad šios firmos lęšiukų reikia stipresnių, nei nešioji įprastai?

                             Orinta G
                             2014-04-04

                             Rekomenduoju

                             Sveiki,
                             Šie lęšiai tikrai geri, juos naudoju daugiau nei pusę metų ir tikrai nenusivyliau ir visus kartus pirkau iš čia. Taip pat labai malonu gauti dovanėlę kiekvieną kartą :)

                              Manolęšiai.lt
                              2014-03-24

                              Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                              Laba diena, Gyti. Galime pasiūlyti tik vieną kontaktinių lęšių rūšį būtent su 9.0 bazine kreive. Tai Johnson&Johnson gamintojo vienadieniai 1 Day Acuvue Moist lęšiai, kuriuos galite užsakyti elektroniniu paštu info@manolesiai.lt (kadangi puslapyje 9.0 kreivės pasirinkti galimybės nėra) po 30 vnt. Po užsakymo lęšiai pas mus atvyktų kitą darbo dieną.
                              Nuoroda į šiuos lęšius: http://www.manolesiai.lt/lt/vienadieniai-kontaktiniai-lesiai/24-1-day-acuvue-moist.html.
                              Kita artimiausia bazinė kreivė tarp mūsų turimų lęšių rūšių yra 8.7 ir jų specialiai užsakinėti nereikia (pvz. vienadieniai Dailies Aqua Comfort Plus, dvisavaitiniai Acuvue Advance, mėnesio laikotarpio nešiojimo lęšiai Frequency 55 Aspheric ir t.t.) .

                               Gytis
                               2014-03-23

                               Dėl išgaubtumo

                               Sveiki,
                               man netinka standartinio išgaubtumo lęšiai, turi būti 9,0. Ar yra galimybė užsisakyti tokio tipo lęšius? Užsakymo lape pasirinkti išgaubtumo negalima.

                                Manolęšiai.lt
                                2014-03-22

                                Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                Simona, jei Jūsų regėjimas akyse sutampa, nuimkite varnelę nuo kairė/dešinė akis ir užsakykite vieną bendrą rinkinį abejoms akims. Norint pasinaudoti akcija kai regėjimas skiriasi, reikia įsigyti du rinkinukus, nes 3+1 pasiūlymas galioja tik tų pačių dioptrijų lęšiams.

                                Air Optix Aqua 3+1 pasiūlymas galios iki 2014.03.28.

                                 Simona L
                                 2014-03-22

                                 Simona

                                 Sveiki, kaip cia reikia uzsakyti tuos lesius, kad butu 3+1 ir kaina butu 55lt??? Nes man duoda vienai ir kitai po 3+1.. o jei paspaudziu vienai akiai 2 ir kitai 2, tai tada kaina visai kita?

                                  Greta
                                  2014-03-19

                                  Rekomeduoju

                                  Sveiki, mielieji. Galiu labai pigiai parduoti du šiuos lęšius -2 stiprumo, tikrai nauji, galiojantys, pirkti čia pat, tiesiog pasidariau akių operaciją ir šie du vargšeliai atliko. Susisiekite su manimi gretitikee@gmail.com

                                   Manolęšiai.lt
                                   2014-02-28

                                   Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                   Vaida, nesmagu, jog šie lęšiai Jums netiko. Keičiant lęšių rūšį visuomet išlieka rizika, jog nauji lęšiai gali netikti. Sužinoti, kurie lęšiai kiekvienam žmogui tinka geriausiai galima tik išbandžius. Kilus klausimams dėl lęšių kokybės prašome susisiekti elektroniniu paštu info@manolesiai.lt su Manolęšiai.lt konsultantu ir situacija bus išspręsta.

                                    Vaida M
                                    2014-02-27

                                    Nepatiko.

                                    Labai jaučiasi akyse, jas sausina, dirgina. Vienas lęšis pasirodė kaip būtų brokuotas, plaukiojo po akį, ją net raižė. Įsidėjusi išbuvau max 10 minučių, daugiau neišbuvau... Tikrai tikėjausi kokybės...

                                     Manolęšiai.lt
                                     2014-02-06

                                     Manolęšiai.lt atsakymas

                                     Gitana, lęšius siunčiame tik į Lietuvos miestus. Užsisakius lęšius Lietuvoje, galite artimųjų ar draugų paprašyti persiųsti lęšius Jums į Norvegiją.

                                      Gitana
                                      2014-02-05

                                      siuntimas i uzsieni

                                      ar siunciat lesius i Norvegija?

                                       Manolęšiai.lt
                                       2014-01-24

                                       Manolęšiai.lt atsakymas

                                       Astigmatizmui koreguoti skirti lęšiai užsakomi kiekvienam pirkėjui individualiai. Tokie lęšiai iš gamintojų atvyksta per 2-3 savaites. Mažiausias kiekis, kurį galime užsakyti, 3 vienetai (pakuotė), todėl reikėtų įsigyti 3 lęšiukus vienai akiai ir 3 kitai.

                                       Trumparegystei ir toleregystei koreguoti skirtus lęšius laikome parduotuvėje ir pristatome per 1-2 darbo dienas.

                                        Ieva
                                        2014-01-24

                                        kiekis

                                        Dėkui už atsakymą. O jų mažausiai po tris galima užsisakyti? Po vieną negalima?

                                         Manolęšiai.lt
                                         2014-01-22

                                         Manolęšiai.lt atsakymas

                                         Ieva, astigmatinius lęšius galite užsisakyti skiltyje Prekių katalogas/Toriniai (astigmatiniai). Pasirinkusi Air Optix for Astigmatism lęšius pasirinkite dioptrijas, cilindrą, ašį ir norimą įsigyti kiekį.

                                          Ieva
                                          2014-01-06

                                          cyl, ax ?

                                          Sveiki, kaip reikėtų užsisakyti lęšius jeigu recepte yra ir sfera, ir cilindras? Perskaičiuoti nemoku, o čia pasirinkmo nėra. Taip pat nematau ašies pasirinkimo. Tai gal internetu galima užsisakyti tik paprasčiausius lęšius be cilindro ir ašies?

                                           Kornelija Š
                                           2013-12-13

                                           Rekomenduoju!!

                                           Geriausi kontaktiniai lęšiai, kuriuos esu naudojusi!

                                           • 0 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.
                                           Manolęšiai.lt
                                           2013-10-13

                                           Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                           Ignai, gamintojai Air Optix Aqua kontaktinius lęšius rekomenduoja keisti kas mėnesį. Nešiojant lęšius ilgesnį laiką, didėja komplikacijų, susijusių su baltymų ir bakterijų kaupimusi ant lęšio, tikimybė. Be to nukenčia dėvėjimo komfortas. Manolęšiai.lt taip pat prisideda prie rekomendacijų lęšius keisti laiku.

                                           Lęšius naktį išsiimant, nešiojimo laikas kiek prasitęsią, tačiau labai taupyti sveikatos sąskaita nereikėtų. :)

                                            Ignas
                                            2013-10-13

                                            Geri lęšiai

                                            Nuo Softlens 59 perėjau prie šitų. Ir esu labai patenkintas šitie žymiai smagesni akyje, akys taip greit nepavargsta kaip su Soflensais. Esu ilgiausiai išnešiojęs iki 3 parų neišsiėmęs. P.S mano optikoje sakė, kad galima juos nešioti iki 3 mėnesių t.y kiekviena vakara išsimant be miegojimo. Ar tai tiesa?

                                             Ginatre
                                             2013-10-13

                                             Patiko

                                             Kai juos isbandziau is kart patiko. Tokie pat geri kaip ir Acuvue

                                              Julija
                                              2013-10-13

                                              Ačiū Jums! :)

                                              Ačiū Jums už mielą staigmenėlę dėžutėje ir greitą bei nemokamą pristatymą!!! :) Labai pakėlėte nuotaiką. :)
                                              Vertinu Jūsų kompanijos optimalų, visada sąžiningą ir greitą darbą! :)
                                              Lęšiukai labai patogūs ir nesijaučia diskomforto. Ačiū Jums.

                                              Pagarbiai, Julija

                                               Manolęšiai.lt
                                               2013-10-13

                                               Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                               Aurelija, skirtingų kontaktinių lęšių regos korekcija, esant tiems patiems parametrams, yra labai artima, tačiau nedideli svyravimai galimi. Paprastai keičiant kontaktinius lęšius šio skirtumo žmonės nejaučia, tačiau tam tikrais atvejais gali tekt pasirinkti naujus lęšius su kiek stipresnėmis dioptrijomis.

                                               Naujų kontaktinių lęšių prisitaikymą akyje ir regėjimo korekciją turėtų patikrinti akių priežiūros specialistas ir parinkti tinkamiausius lęšius, tačiau praktikoje dažniau patys lęšių nešiotojai eksperimentuoja su naujomis lęšių rūšimis be specialisto konsultacijos.

                                               Jei jaučiate, kad regėjimo korekcijai reikia šiek tiek stipresnių dioptrijų lęšių, lęšiukus galime pakeisti kitais. Prašome tik susisiekite su mumis el. paštu info@manolesiai.lt.

                                                Aurelija
                                                2013-10-13

                                                Lęšių stiprumas?

                                                Pirkau juos pirmą kartą. Tik įsidėjus maniau, kad padariau klaidą, kad juos pirkau, nes jie tikrai storoki ir labai jautėsi akyje, net braižė. Tačiau po 10 min akis adaptavosi ir net sunku patikėti, kad jie tikrai labai patogūs :) Bet... Labai neryškiai matau. Nors užsisakiau net didesnes dioptrijas nei paprastai, žiūrint į tolį vaizdas labai labai liejasi...Akis tikrinausi prieš porą mėnesių, optometristė parinko stiprumą ir viskas su kitais lęšiais buvo gerai. Galbūt šiems lęšiams tai būdinga???

                                                 Vilija
                                                 2013-10-13

                                                 Aciu!

                                                 Aciu uz greita pristatyma ! Maloniai nustebino ir dovanele :)

                                                  Ineta
                                                  2013-10-13

                                                  Nenusivyliau

                                                  Situos pabandziau ir tikrai nenusivyliau, tuoj pirksiu dar :)

                                                   Neringa
                                                   2013-10-13

                                                   Netiko

                                                   Na iš jūsų portalo užsisakinėjau šiuos lęšius 8,6 kreive, bet man jie akyse jautėsi ir buvo gan nemalonu... tiek to, bandysiu ieškoti kitų :)

                                                    Manolęšiai.lt
                                                    2013-10-13

                                                    Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                    Air Optix Aqua lęšiai gaminami tik su 8.6 kreive (lęšio gaubtumu), gamintojai sako, kad tai pakankamai plonas lęšis ir prisitaiko prie akies. Bazinė kreivė pačio regėjimo neįtakoja. Nuo jos priklauso kaip lęšis prisitaikys akyje, ar jausitės patogiai nešiodami pasirinktus lęšius.

                                                    Kontaktinių lęšių nešiotojai neženklaus bazinės kreivės skirtumo paprastai nejaučia, tačiau kiekvienas atvejis yra individualus. Tikslų lęšiuko prisitaikymą ir elgesį akyje gali įverti tik akių gydytojas, uždėjęs bandomąjį lęšį, tačiau ši praktika optikose nėra dažnai taikoma.

                                                     Neringa
                                                     2013-10-13

                                                     8,4 bazinės kreivės nėra?

                                                     Sveiki, o 8,4 bazinės kreivės nėra?

                                                      Edita
                                                      2013-10-13

                                                      Rekomenduoju

                                                      Tai vieninteliai lęšiai, kuriuos nešiodama nejaučiu diskomforto ir sausumo akyse :) Tikrai rekomenduoju.

                                                       Manfredas
                                                       2013-10-13

                                                       Labiausiai tinka

                                                       Lęšius nešioju nepilnus metus, bet AIR OPTIX AQUA kol kas geriausiai tenkina mano poreikius: nejaučiu diskomforto, drąsiai galima devėti bent savaitę (tiek esu ilgiausiai nešiojęs neišsiimant), o ir kaina atitinka šių lęšių kokybę. :)

                                                        Eurika
                                                        2013-10-13

                                                        Aciu:)

                                                        Labai patenkinta siais lesiais:) Pristatymas puikus ir labai greitas, perku jau nebe pirma karta ir dar niekada neteko nusivilti:))) Aciu uz dovanele, tikrai maloniai nustebinote:)

                                                         Eglė
                                                         2013-10-13

                                                         Super :)

                                                         Pirkau šiuos lęšius. Nusiskundimų tikrai neturiu, super. :)

                                                          Manolęšiai.lt
                                                          2013-10-13

                                                          Atsakymas iš Manolęšiai.lt

                                                          Alberta, Jūsų paminėtus parametrus turi Air Optix Night & Day Aqua lęšiai. Tikėtina, kad šiuos lęšius optikoje ir pirkote. Neženklių bazinės kreivės pakitimų žmonės paprastai nejaučia, tačiau kiekvienas atvejis yra individualus.

                                                           Alberta
                                                           2013-10-13

                                                           Klausimas

                                                           Visada pirkdavau lęšius optikoje. Bazinė kreivė 8.4, diametras 13.8. Ar man tiktų šie lęšiai? Kas nutiktų, jei įsidėčiau 14.2 diametro lęšius?

                                                            Jurgita
                                                            2013-10-13

                                                            Puikūs lęšiai

                                                            Puikūs lęšiai. Pamirštu, kad turiu regėjimo problemų:)

                                                             Lina
                                                             2013-10-13

                                                             Tik komplimentai

                                                             Iš esmės tai buvo vieni geriausių mano nešiotų lešių per 15 metų. "Sudėvėjau" 12 porų ir nebuvo nei vienos problemos. Komplimentai.

                                                              Liucija
                                                              2013-10-13

                                                              Netiko

                                                              Neseniai pirkau šiuos lęšius, tačiau man jie netiko. Užsisakiau lygiai tokių pačių dioptrijų lęšius kaip ir nešiodavau kitos firmos, tačiau šie pasirodė žymiai silpnesni. Įdomu, kodėl yra šis skirtumas? Ir kaip sužinoti, kokių dioptrijų "Air optix aqua" man tinka?

                                                               Rugile
                                                               2013-10-13

                                                               Labai geri lesiai :)

                                                               Puikus, greitas pristatymas ir labai geri lesiai :) Nesausina akiu,net sededama prie kompiuterio jauciuosi puikiai. Dabar visad pirksiu tik siuos lesius,nes labai apsimoka :) Tik siektiek sunkiai issiima is akies.

                                                                Stefanija
                                                                2013-10-13

                                                                Akys priprato

                                                                Kai tik juos nusipirkau,maniau siaubas, neišnešiosiu, o dar dvi poros gulėjo, Maniau - pinigai į balą. Bet dabar kažkaip akys priprato ir iš pradžių galbūt skystis netiko. dar vienas pastebėjimas, jeigu su jais miegi, antrą dieną jie visiškai nejuntami. O jei ryte įsidedi vakare išimi, kartais jaučiu diskomfortą.

                                                                 Ovidijus
                                                                 2013-10-13

                                                                 Puikūs kontaktiniai lęšiai

                                                                 Puikūs kontaktiniai lęšiai. Praleidžia tikrai daug deguonies ir nesausina akių. Naktį miegojau su jais ir ryte nebuvo jokių problemų, akys nebuvo išsausėjusios ar pavargusios.

                                                                  Tomas
                                                                  2013-10-13

                                                                  Rekomenduoju

                                                                  Naudoju šiuos lęšius jau ketvirti metai, tiesa ankščiau jie buvo be "Aqua" Tačiau nauja pakuotė, naujos savybės šių lęšių blogesniais nepavertė. Tikrai geri, patogus bei svarbiausia tikrai geras kainos ir kokybės santykis. Patarčiau/patariu visiem savo pažįstamiems ir draugams.

                                                                   Manolęšiai.lt
                                                                   2013-10-13

                                                                   Ačiū

                                                                   Eleonora, ačiū už gražius žodžius:)

                                                                    Sigita
                                                                    2013-10-13

                                                                    Kokybe absoliuciai atitinka kaina:)

                                                                    Anksciau naudojau Air optix lesius (ne aqua), nes tokius paskyre akiu gydytoja, juos reikdvo issimti pries kiekviena nakti, o tai kartais padaryti budavo labai sunku, ypac velai grizus is kokio vakarelio, tai galvoj tikrai ne lesiai, o lova :D BGe to, kartais tiesiog pamirsdavau issimti. Jei neissiimdavau, ryte akys budavo labai issauseje, jausdavosi diskomfortas. Kai pradejau naudoti siuos lesius (aqua), tokios problemos isknyko, nes ju nebutina issimti kasdien (galima nesioti iki 6 paru), be to, ryte nebuna jokio akiu issausejimo, tad galiu juos nesioti kelias paras is eiles, tai ypac pravers vasara, visokiose iskylose, kai namo negrisiu ir nebus kaip tu lesiu issimti:) Nuo siol pirksiu tik tokius lesius:) Beto, jie nera bangus, palyginti su kitais. Kokybe absoliuciai atitinka kaina:)

                                                                     Eleonora G
                                                                     2013-10-13

                                                                     PUIKUMELIS

                                                                     Tikrai labai patogus , lengvi lesiai, nieko nejauciu akyse,puikiai , ryskiai matau. Taip pat labai noriu pasidziaugti manolesiai.lt darbu ir saunia komanda,kuri visad puikiai aptarnauja:)

                                                                      Jūsų atsiliepimas

                                                                      Air Optix Aqua

                                                                      Air Optix Aqua

                                                                      Liko tik +1.00 dioptrijos, toliaregystei.

                                                                      Jūsų atsiliepimas