Manolesiai.lt

Pirmas puslapis / Kontaktiniai lęšiai/Valomieji tirpalai/All Clean Soft 350 ml

All Clean Soft 350 ml

All Clean Soft 350 ml

Produkto įvertinimas:

Gamintojas: Kiti

 • Pakuotėje: Tirpalo pakuotėje yra lęšių dėkliukas.
 • Galiojimas: Atidarytą pakuotę galima naudoti 3 mėn.
 • Pristatymas: 1-2 darbo dienos visoje Lietuvoje.

Kiekis

5,80€

/ 20,03 Lt
Pirkti

 

-20 proc! Sumažinta All Clean Soft valomojo tirpalo kaina. 350 ml pakuotė dabar 5,80 (buvo €7,25).

Nemokamas atsiėmimas

Manolęšiai.lt parduotuvėje
Jogailos g. 4, Vilnius.
Centro pasažas, 1 a. žemėlapis »
(rezervuoti prekes 8 616 58550)

Siuntų terminaluose
LP Express ir Omniva (Post24) paštomatuose 41 mieste, visoje Lietuvoje plačiau »

Pristatymas į namus

All Clean Soft 350 ml – sterilus tirpalas, savo sudėtyje turintis baltymus šalinančio reagento. All Clean Soft tirpalas skirtas visų rūšių minkštiems kontaktiniams lęšiams dezinfekuoti, valyti, skalauti, mirkyti ir laikyti. Tirpalo pakuotėje yra konteineriukas lęšiams laikyti.

Vartojimas: nešiojant kontaktinius lęšius tirpalą indelyje rekomenduojama keisti kas dieną. Laikyti lęšius All Clean Soft tirpale ne trumpiau kaip 4 val. (arba per naktį), kad užtikrinti pilną dezinfekciją.

Nenešiojamus kontaktinius lęšius tirpale galima laikyti ne ilgiau 30 dienų. Jei lęšiai indelyje laikomi ilgiau nei 30 dienų, tirpalą reikia pakeisti nauju. Tirpalo tinkamumo vartoti laikas nurodytas ant pakuotės ir flakono. Atidarius All clean soft flakoną, tirpalą galima naudoti iki 3 mėnesių.

Manolesiai.lt garantuoja, kad All Clean Soft tirpalas bus lygiai toks, kokį nurodė Jūsų akių gydytojas ir kokį iki šiol pirkote optikoje. All Clean Soft tirpalą mūsų parduotuvei teikia oficialus šio tirpalo platintojas Lietuvoje.

Donata V
2019-05-30

pažeista pakuotė

Šį skystį naudoju jau gana ilgą laiką, jokių nusiskundimų neturėjau, buvau patenkinta ir kokybe, ir labai greitu pristatymu. Tačiau paskutinį kartą užsisakiau 2 vienetus šio skysčio, dar nebuvau jų išpakavusi, šiandien atidariusi dėžutę pamačiau, kad iš vieno buteliuko skystis išbėgęs, nors jis nebuvo pradarytas ir net nebuvo išimtas iš pakuotės.

  Konstantinas J
  2016-02-25

  Nerekomenduoju

  Pastaraji kartą labai prašoviau su šiuo skysčiu. Ar partija kokia brokuota pasitaikė ar kaip, anksčiau jau buvo tekę naudoti šį skystį, nieko blogo nebuvau pastebėjęs ar atkreipęs dėmesio. Bet paskutinis pirkimas buvo blogas.
  Pakeičiau skysti jau virš mėnesio nešiotiems lęšiams (Bausch&Lomb pureVision), po poros dienų pradėjau jausti diskomfortą, pradėjo sausėti ir peršėti akis . Pagalvojau kad dėl senų lešių. Pasikeičiau lęšius į naujus. Ką jus sau galvojate, nepraėjo ir kelių dienų kaip vėl tas pats. Ilgai dienos bėgyje negalėjau nešioti. Stengiausi dažniau ir nuodugniau pavalyti lęšius kad tik geriau nusivalytų. Taip prasikankinau kol pasibaigė buteliukas.
  Iš karto po jo nusipirkau OptiFree Express buteliuką. Po dviejų dienų, lešiai išsivalė, jokio diskomforto ir perštėjimo. Daugiau su Avizor nerizikuosiu.
  p.s. įprastau naudoju Baush&Lomb Renu Multiuplus arba Optifree Express skysčius, jiems jokių nusiskundimų neturiu :)

   Jūsų atsiliepimas

   All Clean Soft 350 ml

   All Clean Soft 350 ml

   Valomasis tirpalas visų tipų kontaktiniams lęšiams.

   Jūsų atsiliepimas