Manolesiai.lt

Pirmas puslapis / Kontaktiniai lęšiai/Proclear 1 Day

Proclear 1 Day

Proclear 1 Day

Produkto įvertinimas:

Gamintojas: Cooper Vision

• Lęšių tipas: 1 dienos nešiojimo trukmės.
  • Pakuotėje: Kartoninėje pakuotėje 30 lęšių.
  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos.
  • Nuolaidos: Perkant daugiau, vieneto kaina mažesnė!
Kairė akis (OS)

0,90€

/ 3,11 Lt
Dešinė akis (OD)

0,90€

/ 3,11 Lt
Pirkti

*Pagalba užsakant

Jei regėjimas akyse sutampa, nuimkite varnelę nuo kairė/dešinė akis. Pirkdami vieną bendrą rinkinį sutaupysite daugiau. Kontaktiniai lęšiai savo forma vienodi tiek kairei, tiek dešinei akims.

Nemokamas atsiėmimas

Manolęšiai.lt parduotuvėje
Jogailos g. 4, Vilnius.
Centro pasažas, 1 a. žemėlapis »
(rezervuoti prekes 8 616 58550)

Siuntų terminaluose
LP Express ir Omniva (Post24) paštomatuose 41 mieste, visoje Lietuvoje plačiau »

Pristatymas į namus

Proclear 1 Day - vienadieniai kontaktiniai lęšiai, sukurti užtikrinti dėvėjimo komfortą ir gerą savijautą dienos pabaigoje.

Proclear 1 Day privalumai:

• PC technologija ir sudėtyje esantis didelis kiekis (60 %) vandens, užtikrina mažą dehidracijos lygį – lęšiai išlieka patogūs ir drėgni nešiojat juos visą dieną.
  • Asferinis lęšio dizainas užtikrina aštrų regėjimą.
  • Lęšiuose esančios aktyviosios medžiagos pritraukia ir išlaiko drėgmę ant lęšio paviršiaus, tokiu būdu sukurdamos apsaugą nuo apnašų ir suteikdamos dėvėjimo komfortą.
  • Deguonies pralaidumas palaiko sveiką akių išvaizdą.

Manolęšiai.lt garantuoja, kad Procelar 1 Day kontaktiniai lęšiai bus lygiai tokie, kokius nurodė Jūsų akių gydytojas ir kokius iki šiol pirkote optikoje. Proclear 1 Day lęšius mūsų parduotuvei teikia oficialus Cooper Vision atstovas Lietuvoje.

• Bazinė kreivė: 8.7.
  • Diametras: 14.2 mm.
  • Vandens kiekis: 60 %.
  • Deguonies pralaidumas: 36.6 Dk/t.
  • Pagaminimo medžiaga: omafilcon A.
  • Medžiagos tipas: hidrogelis.
  • Kartoninėje pakuotėje: 30 kontaktinių lęšių. Užsakius mažesnį kiekį, lęšius pristatysime be kartoninio įpakavimo.
  • Nešiojimo režimas: vienadieniai lęšiai. Vakare lęšius reikia išmesti ir sekančią dieną pakeisti nauja pora.

Vilma
2018-08-05

Rekomenduoju puikūs!

Visada naudojau mėnesinius lęšius,pabandžiau šitus ir negaliu atsidžiaugtNesijaučia visiškai ,labai lengvai įsideda ir išsiiima tikrai rekomenduoju visiems!

Mantas M
    2018-02-04

Puikūs

Labai geri lęšiai. Vieninteliai, su kuriais galima be jokių problemų dirbti kompiuteriu ar vairuoti automobilį. Rekomenduoju.

Gintarė Š
      2017-03-23

Rekomenduoju

Tikrai geri lęšiai, man tiko.

Izida B
        2016-09-28

Rekomenduoju

Patys geriausi.

Sandra L
          2015-08-26

Rekomenduoju

Man šie lęšiai patogūs - galiu išbūti visą intensyvią dieną darbe, akys neišdžiūna, neduria, lęšis "nevaikšto".

• 1 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.
          Indrė G
          2014-10-14

Geriausi

Esu išbandžiusi visus čia esančius vienadienius lęšius, tai šitie man geriausi. Dėl darbo pobūdžio prie kompiuterio per dieną praleidžiu daugiau nei 8 val., ir vakare akys nesijaučia išsausėję, nėra smėlio akyse jausmo. Taip pat jie yra labai patogūs įsidėti ir išsiimti (man būna dažnokai, kad valant makiažą lęšis „pabėga“...:), tai su šiais lęšiais to nėra. Po akių uždegimo ilgą laiką ieškojau kuo komfortiškenių lęšių ir tikrai galiu ramiai rekomenduoti šiuos :)

Kristina
          2014-06-01

Patiko

Lesiai nuo ryto iki vakaro buvo tokie pat patogus. Su kitais vienadieniais lesiais akys pavargdavo nuo skaitymo, o su siais buvo puikus jausmas.

Vytis
          2014-05-30

Patiko

Likau labai patenkintas - lęšiai išsinešiojo visą dieną ir net vakare buvo pakankamai drėgni ir patogūs. Ir juos lengva įsidėti ir išsiimti

Rasa
          2014-03-10

Nerekomenduoju

Man jie netiko, jei jautrios akys , tai tikrai netiks, vos valandą išbuvau, akys perštėti nuo pat įsidėjimo ėmė ir kuo toliau tuo labiau

Jūsų atsiliepimas

Proclear 1 Day

Proclear 1 Day

Hidrogeliniai vienadieniai lęšiai iš CooperVision.

Jūsų atsiliepimas