Manolesiai.lt

Pirmas puslapis / Kontaktiniai lęšiai/1 Day Acuvue TruEye

1 Day Acuvue TruEye

1 Day Acuvue TruEye

Produkto įvertinimas:

Gamintojas: Johnson & Johnson

• Lęšių tipas: 1 dienos nešiojimo trukmės.
  • Pakuotėje: Kartoninėje pakuotėje 30 lęšių.
  • Pristatymas: 1-3 darbo dienos.
  • Nuolaidos: Perkant daugiau, vieneto kaina mažesnė!
Kairė akis (OS)

0,87€

/ 3,00 Lt
Dešinė akis (OD)

0,87€

/ 3,00 Lt
Pirkti

*Pagalba užsakant

Jei regėjimas akyse sutampa, nuimkite varnelę nuo kairė/dešinė akis. Pirkdami vieną bendrą rinkinį sutaupysite daugiau. Kontaktiniai lęšiai savo forma vienodi tiek kairei, tiek dešinei akims.

Nemokamas atsiėmimas

Manolęšiai.lt parduotuvėje
Jogailos g. 4, Vilnius.
Centro pasažas, 1 a. žemėlapis »
(rezervuoti prekes 8 616 58550)

Siuntų terminaluose
LP Express ir Omniva (Post24) paštomatuose 41 mieste, visoje Lietuvoje plačiau »

Pristatymas į namus

1-Day Acuvue TruEye – pirmieji Acuvue šeimos silikono-hidrogelio vienadieniai kontaktiniai lęšiai.

1-Day Acuvue TruEye privalumai:

• HYDRACLEAR®1 technologija užtikrina maksimalų komfortą ir saugo akis nuo sausumo pojūčio dienos pabaigoje.
  • Vieninteliai vienadieniai kontaktiniai lęšiai su 1 klasės UV filtru, apsaugantys akies audinius nuo UV spindulių.
  • Lengva įsidėti, nes lęšiai turi melsvą atspalvį ir atvirkštinės pusės indikatorių (1-2-3).

Manolęšiai.lt garantuoja, kad 1-Day Acuvue TruEye kontaktiniai lęšiai bus lygiai tokie, kokius nurodė Jūsų akių gydytojas ir kokius iki šiol pirkote optikoje. 1-Day Acuvue TruEye lęšius mūsų parduotuvei teikia įgaliotas Johnson & Johnson platintojas Lietuvoje.

• Bazinė kreivė: 8.5 (norėdami užsakyti 9.0 BC, nurodykite tai skiltyje "Papildoma informacija apie prekių užsakymą ir pristatymą").
  • Diametras: 14.2 mm.
  • Vandens kiekis: 46 %.
  • Deguonies pralaidumas: 65 Dk/t.
  • Pagaminimo medžiaga: narafilcon A.
  • Medžiagos tipas: silikonas-hidrogelis.
  • Kartoninėje pakuotėje: 30 kontaktinių lęšių.
  • Nešiojimo režimas: vienadieniai lęšiai. Vakare lęšius reikia išmesti ir sekančią dieną pakeisti nauja pora.
Gintarė Š
2017-03-23

Rekomenduoju

Puikūs lęšiai.

Rūta A
    2016-09-29

Rekomenduoju

Superiniai lęšiai! Kolkas patys geriausi.
    Puikus, malonus, greitas aptarnavimas :) o mažos dovanėlės stiprina draugystę. Ačiū Jums!

Neringa
      2015-12-23

Rekomenduoju

Teko isbandyti daug skirtingu gamintoju lesiu, bet galiausiai gryzau prie siu. Jokio diskomforto, akys neissauseja, lengva issimti. Geirausi mano badyti lesiai.

Virginija M
        2015-09-28

Puikūs

Man taip pat labai patiko. Kelionėje vieną vakarą pamiršau išsiimti ir nuėjau miegoti, o ryte įlašinus kelis lašus dirbtinų ašarų, išvaikščiojau visą kitą dieną. Nors mano akys jautrios, ir ne visi lęšiai tinka, nes labai išsausėja antros dienos pusėje, su šiais-jaučiausi komfortabiliai. Ir dar-jie truputį storesni (o gal man tik pasirodė taip, dėl to kad neišsausėja), tad ir išsiimti vakare juos daug lengviau. Rekomenduoju.

Viktorija L
          2015-09-06

NEPABANDES NESUZINOSI

Deja si karta nepatiko mano akytems ,griauzia labai degina akis, nors visada naudoju ACUVUE, bet TrueEye gaila netiko ;|

Asta S
            2015-08-07

Rekomenduoju

Nesijaučia, nesukelia diskomforto. Pirksiu ir vėl...

Judita
              2015-07-20

Rekomenduoju

Naudoju, patinka, akyse nesijaučia jokio svetimkūnio. pirkusi esu kitokių, tačiau nuvylė, nes jautėsi akyse lyg kibiras žemių, grįžau prie šių. Puikūs lęšiai.

Asta
                2014-08-04

rekomenduoju pamėginti bent keletą

Man labai tiko ir patiko, akyse jų net nejaučiu, beveik visą dieną akyse nei dirginimo, nei sausumo ar raudonumo, jau begalo ilgai nešioju lęšius ir neberasdavau sau tinkamų, nes akys jautriai reagavo, šie vieni iš man geriausiai tikusių, ačiū :)

Justinas
                  2014-03-13

rekomenduoju

pavadinimas viska pasako. Geriausia ka esu isidejes i akis :) visiskai nesijaucia.

Jūsų atsiliepimas

1 Day Acuvue TruEye

1 Day Acuvue TruEye

Aukštas vienadienių lęšių deguonies pralaidumas!

Jūsų atsiliepimas