Manolesiai.lt

Pirmas puslapis / Kontaktiniai lęšiai/Biotrue ONEday

Biotrue ONEday

Biotrue ONEday

Produkto įvertinimas:

Gamintojas: Bausch & Lomb

• Lęšių tipas: 1 dienos nešiojimo trukmės.
  • Pakuotėje: Kartoninėje pakuotėje 30 lęšių.
  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos.
  • Nuolaidos: Perkant daugiau, vieneto kaina mažesnė!
Kairė akis (OS)

0,80€

/ 2,76 Lt
Dešinė akis (OD)

0,80€

/ 2,76 Lt
Pirkti

Sumažinta kaina! Sumažinta Biotrue ONEday vienadienių lęšių kaina. 30 lęšių dabar 19,50 (įprasta kaina 21,90). Sumažintos kainos pasiūlymas galioja iki 2018.12.31.

*Pagalba užsakant

Jei regėjimas akyse sutampa, nuimkite varnelę nuo kairė/dešinė akis. Pirkdami vieną bendrą rinkinį sutaupysite daugiau. Kontaktiniai lęšiai savo forma vienodi tiek kairei, tiek dešinei akims.

Nemokamas atsiėmimas

Manolęšiai.lt parduotuvėje
Jogailos g. 4, Vilnius.
Centro pasažas, 1 a. žemėlapis »
(rezervuoti prekes 8 616 58550)

Siuntų terminaluose
LP Express ir Omniva (Post24) paštomatuose 41 mieste, visoje Lietuvoje plačiau »

Pristatymas į namus

Biotrue ONEday – vienadieniai kontaktiniai lęšiai, atkartojantys jūsų akių prigimtį, užtikrina komfortą visą dieną. Tai pirmieji vienadieniai lęšiai pagaminti iš naujos kartos HyperGel™ medžiagos, kuri atkartoja akių paviršiaus savybes, sumažina akių sausumą ir palaiko ryškų regėjimą.

Biotrue ONEday privalumai:

• Vandens kiekis atitinka akies paviršiaus vandens kiekį (78%), todėl ilgiau išlaiko drėgmę ir nesukelia akių sausumo.
  • Užtikrina pakankamą deguonies pralaidumą (93%), sveikai akių išvaizdai palaikyti.
  • Imituoja sveikų ašarų plėvelę ir apsaugo nuo sudirgimo.
  • Turi UV filtrą, kuris padeda apsaugoti nuo žalingo UV spindulių poveikio, nešiojant kartu su akiniais nuo saulės.
  • Didelės raiškos High Definition™ optika užtikrina aiškų regėjimą net ir esant prastam apšvietimui.
  • Paprasta naudoti, o tai reiškia, kad Biotrue® ONEday vienadienius lęšius lengva įsidėti.

Manolęšiai.lt garantuoja, kad Biotrue ONEday kontaktiniai lęšiai bus lygiai tokie, kokius nurodė Jūsų akių gydytojas ir kokius iki šiol pirkote optikoje. Biotrue ONEday lęšius mūsų parduotuvei teikia įgaliotas Bausch & Lomb platintojas.

• Bazinė kreivė: 8.6.
  • Diametras: 14.2 mm.
  • Vandens kiekis: 78 %.
  • Deguonies pralaidumas: 42 Dk/t.
  • Pagaminimo medžiaga: nesofilcon A.
  • Medžiagos tipas: hidrogelis HyperGel™.
  • Kartoninėje pakuotėje: 30 kontaktinių lęšių.
  • Nešiojimo režimas: vienadieniai lęšiai. Vakare lęšius reikia išmesti ir sekančią dieną pakeisti nauja pora.
Irina T
2018-06-11

Gal bloga partija

Visada rinkdavausi šiuos lęšius, bet paskutinis kartas nuvyle. Iš 20 vienetų kokius 8 tikrai išmečiau, tik įdėjus į akį, pradedavo dirginti, braižyti...gaila

Julija
    2018-03-18

Nerekomenduoju!

Įsidėjau vieną porą į akis, linzės slankiojo po akis, dirgino. Įsilašinau akių lašiukų, bandžiau iš naujo dėtis-tas pats... Neapsikenčiau ir išsiemiau, galvoju gal viena pora pasitaikė niekam tikusi. Įsidėjau antrą porą, lygiai tas pats...

• 1 iš 1 žmonių pritaria šiai nuomonei.
    Daiva P
    2018-01-07

Rekomenduoju tiems, kurie ilgai dirba kompiuteriu

Jautrioms akims ypač tinka, todėl manau, kad tinka visiems. Mano akys nejaučia svetimkūnio.
    Ačiū, už kokybiškus lęšius, greitą pristatymą ir malonią staigmeną, kuri visada sušildo.

Aušra J
      2016-04-25

rekomenduoju

Labai geri lęšiai, nekelia diskomforto, vaizdas ryškus, per visą dieną akys neišsausėja, niekada nebuvo įplyšę. 10 balų :)

Vaida
        2015-11-17

Tobulybė!

Ačiū manolesiai.lt komandai padovanojusiai šiuos lęšiukus pamėginimui, pabandėm kartu su vyru, kitų nebenorim!
        Tobulas variantas dienos gale jaučiantiems diskomfortą akyse, sausumą, rūkanotą vaizdą - nieko panašaus nebuvo su šiais! Atrodo, kad net vaizdas ryškesnis :) kaip HD :D
        Ačiū dar kartelį!

Monika
          2015-11-02

Nerekomenduoju

Naudoju Dailies aqua comfort. Apskritai naudoju vienadienius lęšius dėl to, kad man mėnesiniai yra per stori, per greit džiūsta ir pan... Tai pirkdama savo lęšius gavau pabandyti ir šiuos. Deja, jau po keleto valandų išmečiau, kadangi lęšis palyginti didelis ir storas, po keletos valandų darbe prie kompiuterio pradėjau mirksėti, akys pradėjo džiūti.. Įsidėjau Dailies ir iškart pasijautė visiškai kitoks lęšis - žymiai plonesnis ir patogesnis.

Aurelija
            2015-11-02

Bio true

Išbandžiau ir aš šiuos lęšius. Prieš tai naudojau Acuvue Moist, nes mano labai jautrios akys. Bio true man patiko labiau.

Igne
              2015-11-01

Rekomenduoju

Labai faini lesiai, mano akys labai jautrios, bet isbandzius siuos lesius, supratau, kad galesiu juos naudoti dazniau nei iprastai.

Asta
                2015-11-01

rekomenduoju

Pirkome abu su vyru labai patiko.komfortiskai jautemes abu visa diena ir svarbiausia jokio sausumo.

Tomas K
                  2015-10-30

Rekomenduoju

Labai patiko. Brangi, bet labai kokybiski!

Algirdas N
                    2015-10-20

Rekomenduoju

Išbandžiau visus pardavinėjamus lęšius, tačiau šie tiko labiausiai. Išlieka nejaučiami iki pat nakties. Galima dirbti kompiuteriu visą dieną. Rekomenduoju.

Ugnius P
                      2015-10-18

Rekomenduoju

Tik labai gaila jog tenka keisti pirkimo vieta del per dideles kainos :)

Ugnius P
                        2015-10-18

Rekomenduoju

Antras menuo,o gal jau ir trecias kaip nesioju. Viskas gerai, mano manymu atitinka aprasyma :)

Asta
                          2015-10-08

Rekomenduoju

Man Biotue lesiai labai patiko. Nors mano akys yra gana jautrios ir lesius atsitaikyti sudetinga, nes ne visada pavyksta isbuti iki dienos pabaigos, Biotrue lesiu tiesiog nejauciau.

Rūta G
                            2015-10-06

Nerekomenduoju

Manolesiai.lt davė šiuos lęšius pabandyti, kai pirkau Dalies total1. Deja Bio true lęšiai jau po pusdienio pradeda jaustis akyje, vaizdas darosi neryškus, akys pradeda džiūti. Iš aprašymo atrodo, kad jie turėtų būti tikrai geri, deja man visiškai netiko, todėl toliau lieku prie Dalies Total1.

Jūsų atsiliepimas

Biotrue ONEday

Biotrue ONEday

Atnaujinti hidrogeliniai lęšiai iš Bausch & Lomb.

Jūsų atsiliepimas